Similar lots by type
-
#4
Negen ingekaderde Nederlandse Gravures met volkstaferelen. Amsterdam, 1803 - 1805.
Neuf gravures hollandaises encadrées aux scènes folkloriques. Amsterdam, 1803-1805.No longer availableDim. 23,5 x 15 cmEstimate: € 45/60 -
#604Louis IcartPeriod: 1888 - 1950
“Pierrot en dame met waaier”. Ets. Gesigneerd en genummerd 195/250 buiten de plaat.
“Pierrot et dame avec éventail”. Une eau forte, signée et numérotée 195/250 hors planche.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 340/380 -
#589Corneille
“Femme et chat”. Lithografie. Gesigneerd, genummerd 147/150 en gedateerd ‘96.
“Femme et chat”. Lithographie. Signée, numérotée 147/150 et datée 1996.No longer availableDim. 74 x 56 cmEstimate: € 260/300 -
#769Salvador Dali
“Maria met kind”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 190/300 buiten de plaat.
“Vierge à l’Enfant”. Sérigraphie. Signée et numérotée. 190/300 hors cadre.No longer availableDim. 65 x 42 cmEstimate: € 120/180 -
#179Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Conversatie op straat”. Ets. Gesigneerd en genummerd 40/70 buiten de plaat.
“Conversation dans la rue”. Eau-forte. Signée et numérotée 40/70 hors planche.No longer availableDim. 29,5 x 21 cmEstimate: € 120/140 -
#705
Een lot van drie rasterdrukken, waarvan twee naar een werk van Saverys en één naar Ger. Sioen.
Lot de trois estampes dont deux d’après Saverys et une de Ger. Sioen.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#24Dirk Baksteen
“Na de regen II”. Gesigneerd en genummerd 33/50 buiten de plaat.
“Après la pluie II”. Signée et numérotée 33/50 hors planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 60/100 -
#64Daniel Winkelmans
“Kathedraal te Antwerpen”. Ets. Gesigneerd, genummerd 115/150 en gedateerd ‘93 buiten de plaat.
“Cathédrale d’Anvers”. Eau forte. Signée, numérotée 115/150 et daté ‘93 hors planche.No longer availableDim. 23?5 x 16 cmEstimate: € 20/40 -
#519Watanabe NobukazuPeriod: 1872 - 1944
“Notheater”. Een Japans triptiek met houtsneden. Meiji.
“Théâtre No”. Triptyque japonais aux gravures sur bois. Période Meiji.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 100a/150 -
#2
Een lot van vijf gravures, waaronder een afbeelding van het kasteel van Heymissen, de Gravin van Grimbergen, enz.
Lot de cinq gravures dont une représentation du château de Heymissen, la Comtesse de Grimbergen etc.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#472
“Portret” & “Moeder met kind”. Krijt op papier en een lithografie. De laatste gesigneerd en genummerd 302/385.
“Portrait” et “Mère à l’enfant”. Craie sur papier et lithographie. La dernière signée et numérotée 302/385.No longer availableDim. 55 x 34 cmEstimate: € 60a/80 -
#314
2 grafische werken:- Frans Masereel: “De show”. Gesigneerd en genummerd 19/100. - Kurt Peiser: “Vluchtelingen aan de kaai”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Deux gravures:- Frans Masereel: “De show”. Signée et numérotée 19/100. - Kurt Peiser: “Vluchtelingen aan de kaai”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 15 x 11,5 & 12 x 9 cmEstimate: € 50/80 -
#785
Een lot grafiek, bestaande uit een gravure van Frans Van Kuyck, een XIXe eeuwse prent van een soldaat en een lachend meisje en een rasterdruk van een violiste.
Un lot graphique, comprenant une eau forte signée Frans Van Kuyck, une image du XIXième représentant un soldat et une jeune fille et une sérigraphie représentant une violoniste.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#414
“Genesis”. Een prent met een afbeelding gebaseerd op “De schepping” van Michelangelo.
“Genèse”. Estampe représentant La Création de Michel-Ange.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#68Capodimonte
“Musicerend meisje en een jongen”. Een groep van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Fille et garçon musiciens”. Groupe en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 20/30 -
#650
Drie oude bureaulampen van koper.
Trois lampes de bureau anciennes en cuivre.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 60/100 -
#569
Een lot van tien kleine Chinese wijzen van gesculpteerd hardhout.
Lot de dix statuettes de sages chinois en bois dur sculpté.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#215
Een eikenhouten sculptuur met de voorstelling van een classicistische vrouwenfiguur. Antwerpen XVIIde eeuw.
Sculpture en chêne représentant une femme classique. Anvers, XVIIe siècle.No longer availableDim. H 72 cmEstimate: € 180/250 -
#694
Een lot wapens, bestaande uit drie kleine bogen, een sikkelmes, een replica van een éénhander met bronzen handvat en een speerpunt.
Lot d’armes comprenant trois petits arcs, une hache, une réplique d’une glaive à poignée en bronze et une pointe de lance.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#55Ferré, Fleurs de Rocaille, Creed
Twee eaux de toilette van telkens 50 ml en één van 75 ml.
Deux eaux de toilette de 50 ml et une eaux de toilette de 75 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#565
Een cadeauverpakking met 25 luxestalen voor parfum, waaronder Armani, Cacharel, Davidoff, Guerlin, Scherrer, enz.
Emballage cadeau contenant 25 échantillons de parfum dont Armani, Cacharel, Davidoff, Guérlin, Scherrer etc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#696
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 335 x 249 cmEstimate: € 300/500 -
#597Delvaux
Een zwart lederen handtas.
Sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#699
“La poésie”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Mathurin Moreau.
“La Poésie”. Une statue en bronze patinée bicolore. D’après une oeuvre par Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#739
“Romain Malfliet. Antwerpen”. Willem Persoon e.a. Ed. Danthe N.V. 1980.
Willem Persoon e.a. “Romain Malfliet. Antwerpen”. Ed. Danthe N.V. 1980.No longer availableEstimate: € 32/40 -
#504
Een ingelijst borduurwerk op zijde met vier vogeltjes.
Broderie encadrée. Quatre oiseaux sur soie.No longer availableDim. 66 x 31 cmEstimate: € 100/120