#654
Een witmetalen wijnkoeler met handvatten van hoorn.
#161
#18
Een schemerlampje gedragen door drie dansende vrouwen met een bloemenguirlande.
#665
Een lage eikenhouten boekenkast in Régencestijl.
#99Romain Steppe
“De branding”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#435
Een 18 K geelgouden ketting.
Un collier en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,09Estimate: € 200/250 -
#679Royal Copenhagen
#1
Een paar messingen kraanvogels.
#322
Een bronzen scheepsbel.
#476
#233
Un lot composé d'un bougeoir bas argent, d'une cuillère en argent 800‰, d'une passoire à thé 833‰ et d'un pot 830 ensemble 145 g. On rajoute une tasse en métal argenté avec soucoupe et une monture en métal argenté avec chien.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#355
Een fantasiebroche in de vorm van een insect. Versierd met een parel, rode, blauwe en witte stenen. Begin XXste eeuw.
Broche fantaisie en forme d'insecte. Ornée d'une perle, de pierres rouges, bleues et blanches. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/40