Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Liggend naakt”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
Michel Ciparisse
Period: °1941

“Liggend naakt”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.

“Nu couché”. Huile sur carton. Signé.
Dim. 60 x 80 cm
SKU: 1312160444.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 14 December 2016 19:00
Catalogue #444
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Ciparisse

  • #464
    Michel Ciparisse
    Period: °1941

    “Vrouwenfiguren”. Twee tekeningen, potlood op papier. Beide gesigneerd.

    “Personnages féminins”. Deux dessins en crayon sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 69 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #454
    Michel Ciparisse
    Period: °1941

    “Composities”. Twee tekeningen, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.

    “Deux compositions”. Deux dessins, technique mixte sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 44 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #454
    Michel Ciparisse
    Period: °1941

    “Composities”. Twee tekeningen, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.

    “Deux compositions”. Deux dessins, technique mixte sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 44 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #454
    Michel Ciparisse
    Period: °1941

    “Composities”. Twee tekeningen, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.

    “Deux compositions”. Deux dessins, technique mixte sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 44 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #454
    Michel Ciparisse
    Period: °1941

    “Composities”. Twee tekeningen, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.

    “Deux compositions”. Deux dessins, technique mixte sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 44 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #454
    Michel Ciparisse
    Period: °1941

    “Composities”. Twee tekeningen, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.

    “Deux compositions”. Deux dessins, technique mixte sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 44 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #454
    Michel Ciparisse
    Period: °1941

    “Composities”. Twee tekeningen, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.

    “Deux compositions”. Deux dessins, technique mixte sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 44 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #454
    Michel Ciparisse
    Period: °1941

    “Composities”. Twee tekeningen, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.

    “Deux compositions”. Deux dessins, technique mixte sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 44 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #454
    Michel Ciparisse
    Period: °1941

    “Composities”. Twee tekeningen, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.

    “Deux compositions”. Deux dessins, technique mixte sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 44 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #454
    Michel Ciparisse
    Period: °1941

    “Composities”. Twee tekeningen, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.

    “Deux compositions”. Deux dessins, technique mixte sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 44 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #454
    Michel Ciparisse
    Period: °1941

    “Composities”. Twee tekeningen, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.

    “Deux compositions”. Deux dessins, technique mixte sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 44 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #454
    Michel Ciparisse
    Period: °1941

    “Composities”. Twee tekeningen, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.

    “Deux compositions”. Deux dessins, technique mixte sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 44 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #454
    Michel Ciparisse
    Period: °1941

    “Composities”. Twee tekeningen, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.

    “Deux compositions”. Deux dessins, technique mixte sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 44 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #454
    Michel Ciparisse
    Period: °1941

    “Composities”. Twee tekeningen, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.

    “Deux compositions”. Deux dessins, technique mixte sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 44 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More