Other lots by Ciparisse
-
#464Michel CiparissePeriod: °1941
“Vrouwenfiguren”. Twee tekeningen, potlood op papier. Beide gesigneerd.
“Personnages féminins”. Deux dessins en crayon sur papier. Signés.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#454Michel CiparissePeriod: °1941
“Composities”. Twee tekeningen, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
“Deux compositions”. Deux dessins, technique mixte sur papier. Signés.No longer availableDim. 44 x 29 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#212
“Boer met hond en werkpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘72.
“Fermier au chien et aux chevaux de trait”. Huile sur toile. Signée, monogrammée et datée ‘72.No longer availableDim. 68 x 55 cmEstimate: € 220/260 -
#592Jan De BelderPeriod: °1953
“Neerhof met kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935. Restauratie.
“Basse cour aux poules”. Huile sur toile. Signée et datée 1935. Restauration.No longer availableDim. 45 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#969
“Schapen en een geit”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XIXe eeuw. Herdoekt. Op de lijst toegeschreven aan L.P. Ommeganck.
“Moutons et chèvre”. Huile sur toile. Ecole flamande du XIXe siècle. Retoilée. Attribuée sur le cadre à L.P. Ommeganck.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#599
“Vijver aan een bosrand”. Olieverf op board. Niet gesigneerd.
“Etang au bord d’un bois”. Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#752J. de Bruyn
“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#609Eric KengenPeriod: °1952
“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#1081La Sommelière
Een grote wijnkoelkast.
Grande frigo à vin.No longer availableDim. H. 187 cmEstimate: € 120/180 -
#556
Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.
Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.No longer availableDim. H.107 cmEstimate: € 200/240 -
#989Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 104 cmEstimate: € 180/240 -
#279Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891 - 1964
“Wandelaar op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Promeneur à la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#594
“Landschap met dorp in de verte”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage à l’étang, un village dans la distance”. Huile sur carton. Signée.No longer availableDim. 38 x 61 cmEstimate: € 80/100 -
#954Marcel VeldemanPeriod: °1936
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bois ensoleillé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#972
“Hoevezicht” & “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd ‘FL’ en gedateerd 1945.
“Vue de ferme” et “Vue de village”. Huile sur toile. Les deux monogrammées FL et datées 1945.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#602Eric KengenPeriod: °1952
“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500/700 -
#269Huysmans
“Boomgaard”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Le verger”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#962Charles II Van den EyckenPeriod: 1859 - 1923
“Honden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
“Le concurrent”. Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 800/1000 -
#601
Een grote Indische tangka met een voorstelling van Krishna en andere godheden boven een zgn. Raas Leela-scène.
Grand tanka indien représentant Krishna et autres divinités en dessus d’un scène dite Raas Leela.No longer availableDim. 188 x 113 cmEstimate: € 200/300 -
#622Pol. Lombard
“Zicht op Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 48cmEstimate: € 50/80 -
#1083Hoover
Een wijnkoelkast. met doorzichtige deur.
Frigo à vin à porte vitrée.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 100/120 -
#959
“Christus aan het kruis”. Olieverf op koper. XVIIe eeuw.
“La crucifixion”. Huile sur cuivre. XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 240/360 -
#627
“Arend”. Beeldhouwwerk in marmer.
“Aigle”. Sculpture en marbre.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 100/120 -
#992Jules DecortPeriod: 1918 - 1999
“Stilleven met koper en uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux cuivres et oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 180/240 -
#604Eric KengenPeriod: °1952
“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#589Ch. Vandamme
“Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1882.
“Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1882.No longer availableDim. 46 x 30 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#809
Een stoeltje en een bankje van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Petite chaise et banquette en bois doré de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#657
Een heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Slijtage. Omstreeks 1800.
Sculpture en bois polychrome représentant un saint. Vers 1800. Usures.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/300 -
#1126Shiraz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 250 x 125 cmEstimate: € 60/100 -
#242Bremmer
“Vissersboten voor de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#1010Stein
Vier bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén “Zur Erinnerung an die Jahrtausendwende”, onderaan gemerkt WW-Team en genummerd 393/5000 (h. 25 cm). Eén met een jachtscène, gemerkt Kurt Hammer (H. 23,5 cm). Eén met “Der englische Seefahrer James Cook 1768” (H. 27,5 cm). Eén met “Pabst Benedikt XVI, 80. Geburtstag”, onderaan gemerkt Deutsche Post Collection (H. 27 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#479
“Witte rozen” Aquarel. Draagt een handtekening: Jopie (Johanna) Limburg.
“Roses blanches”. Aquarelle. Porte une signature: Jopie (Johanna) Limburg.No longer availableDim. 51 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#1092
Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade in doucine.
Armoire à deux portes en placage d’acajou de style Louis-Philippe avec un tiroir en doucine. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 120/180 -
#320Dupont
Een aansteker van Chinese lak in origineel etui.
Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#991
Een mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met drie laden, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.
Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à trois tiroirs et un tiroir en doucine. Tablette en marbre gris. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 100/160 -
#460Argentine Mapuche
Zeven verschillende ponchospelden van de indianen.
Sept épingles de poncho différentes.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#811
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 40/50 -
#397
Een lot kristal bestaande uit een lampenvoet met kap en pique-fleurs van Val-Saint Lambert en een Italiaanse schaal.
Lot de cristaux comprenant un pied de lampe avec abat-jour et un pique-fleurs de Val Saint-Lambert et un plat italien.No longer availableEstimate: € 45/60