#576Amanaban
#835
#693
Een chinees porseleinen theepotje met sang-de-boeuf glazuur.
#23
#749
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
#262
Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
#630
Een druppelvormige diamant van 0,58 ct. Kleur E. SI2. Met HRD certificaat.
#524
“Notre-Dame de Paris”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Blos.
”Notre-Dame de Paris”. Huile sur panneau. Porte une signature: Blos.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 100/150 -
#414Michel De Goeye
“De Kwezels.” Ets. Gesigneerd, épreuve d’artiste.
”Les bigotes”. Une eau-forte, signée. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 40 x 24 cmEstimate: € 20/25 -
#436
Een bijzetmeubeltje van notenhout in drie niveaus.
#670
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et un topaze et améthyste ayant un poids total de ± 15 ct.No longer availableDim. 10,11gEstimate: € 1000/1200 -
#852Severin
Twee etsen: ‘ Hoevetje’ en ‘ Waaslands hoevetje’ een ingekleurde ets.
Deux eaux fortes: ‘Fermette ‘ & ‘Fermette du pays de Waes’. Ce dernier en couleurs.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 30/50