Similar lots by type
-
#602Eric KengenPeriod: °1952
“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500/700 -
#1032Millet
“Werkende vrouwen”. Inkt op papier. Gesigneerd rechtsonder.
“Femmes au travail”. Encre de Chine sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#944René MorrenPeriod: 1868 - 1941
“Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 28 cmEstimate: € 100/150 -
#199Eugène Van Mieghem
“Mannelijk naakt”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrameerd. Glas te vervangen.
“Nu masculin”. Etude en crayon sur papier. Monogrammée. Verre du cadre à remplacer.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 650/800 -
#632Henri De BraekeleerPeriod: 1840 - 1888
“Huisvrouw aan de afwas”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd.
“Femme de ménage à la vaisselle”. Etude en crayon sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 80/120 -
#529
“Bedelaar bij een ruïne”. Aquarel op papier.
“Mendiant près d’une ruine”.No longer availableDim. 31 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#1009
“Naakt”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd links bovenaan.
“Nu”. Pastel sur papier. Illisiblement signé en haut à gauche.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#604Eric KengenPeriod: °1952
“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#654Jacques HervensPeriod: 1890 - 1928
“Mannenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’homme”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#754Jean Minne
“Le Presbytère”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1901.
“Le Presbytère”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 40/50 -
#549Jeanne PortenartPeriod: 1911 - 1992
“Zicht op het Zwin”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue du Zwin”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#292Tasuke Yokouchi
“Vissershaven bij zonsopgang” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Port de pêche au crépuscule”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 120/200 -
#614Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#639Perse
“Dienares”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd links boven. XIXe eeuw.
“Servante”. Etude en crayon sur papier. Signé en haut à gauche. XIXe siècle.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 30/50 -
#544
“Serre” & “Stadszicht”. Twee aquarellen, resp. gesigneerd Barbara Van Houten en Lieve Baert.
“Serre” et “Vue de ville”. Deux aquarelles respectivement signées Barbara Van Houten et Lieve Baert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#729
“Guanyin”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.
“Guanyin”. Aquarelle et gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#569Neyt
“RIdderscène”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1939 op het passe-partout.
“Scène de chevaliers”. Huile sur papier. Signé et daté 1939 sur le passe-partout.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 60/70 -
#1004
“Vrouwenportret”. Pastel op papier. Eind XIXe eeuw.
“Portrait de femme demi dénudée”. Pastel sur papier. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100/120 -
#609Eric KengenPeriod: °1952
“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#942Victor DolphynPeriod: Diest, 1909 - Antwerpen 1992
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 120/200 -
#912Willem RoelofsPeriod: 1822 - 1897
“Molenlandschap”. Potlood op papier. Gemonogrameerd.
“Paysage au moulin”. Crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 8 X 16 cmEstimate: € 20/30 -
#264W. Farynhor
“Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#964Gustaf AdelswärdPeriod: 1843-1895
“Havenzicht, Le Havre”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1887.
“Vue de port, Le Havre”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé et daté 1887.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 150/200 -
#652Gerard LaenenPeriod: 1899 - 1980
“Composities”. Een reeks van vijf grote en drie kleine tekeningen. Gemengde techniek op papier. Allen gesigneerd.
“Compositions”. Une série de cinq grands et trois petits dessins. Technique mixte sur papier. Signés.No longer availableDim. 39 x 29 & 29 x 20 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#725Ethiopie
Een groot lot verschillende amuletten van 10 ‰ zilver. Ter plaatse in 1985 aangekocht.
Grand lot d’amulettes en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#581Delvaux
Een handtas van bruin leder, model “Satan”. Met stofhoes.
Sac à main en cuir brun, modèle Satan. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 280/300 -
#557De Potter
“Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.
“Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 200/240 -
#939
“Meisje met hond”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
“Fille au chien”. Huile sur panneau. D’après un exemple du XVIIe siècle.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#1034
Drie grafische werken:- “Corpus Christi of Benet College”. Een oude Engelse gravure door Elyzabeth Byrne.- “Dekenypoort St. Niklaas”. Een ets door Romain Malfliet. Gesigneerd en genummerd 1/30.- “Natiepaarden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 150/350 buiten de plaat.
Trois gravures:- “Corpus Christi of Benet College”. Ancienne gravure anglaise par Elyzabeth Byrne.- “Dekenypoort St. Niklaas”. Eau-forte par Romain Malfliet. Signée et numérotée 1/30.- “Chevaux de trait du port”. Litho. Signée et numérotée 150/350 Hors planche.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#993
Een sobere Engelse eendeursvitrinekast.
Vitrine sobre à une porte. Travail anglais.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 100/120 -
#826
Een mahoniehouten paraplubak met koperen binnenbak en versierd met twee koperen leeuwenkopjes.
Bac à parapluies en acajou à intérieur en cuivre et décoré de deux têtes de lions en cuivre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#909Staf De Smet
“Fanfare”. litho. Gesigneerd en gedateerd 1985. E.A.
“Fanfare”. Litho. Signée et datée 1985. E.A.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#85
Twee 18 karaats geel gouden hangers bezet met larimar.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct sertis de larimar.No longer availableDim. 14,72 gEstimate: € 350/450 -
#151
“Polyhymnia” Een beeld van donkergepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Naar voorbeeld uit het Louvre.
“Polymnie”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. D’après un exemple du Louvre.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#676
Een eikenhouten schrijftafel in Lodewijk XV-stijl met twee laden onder het openklapbaar blad.
Bureau à pente en chêne de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs en dessous de l’abattant.No longer availableDim. b: 107 cmEstimate: € 120/200 -
#907Stein
Twee bierpullen van melkglas en porselein. De eerste “Erinnerung an meine Dienstzeit” met afbeelding van Garnizoen Trier (H. 21 cm), gemerkt BMF (C. Koch GmbH, Nürnberg). De tweede met gedrukt decor van jagers in een boot (H. 28 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 40/60