Similar lots by type
-
#692Nels Roodhart“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#682Nels Roodhart“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#19Mathieu-Ignace Van Brée“Meisjesportret”. Potlood op papier. Met monogramstempel.
”Portrait de jeune fille”. Crayon sur papier. Avec tampon monogramme.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#59Herman BielingPeriod: 1887-1964“Cactus”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Cactus”. Aquarelle sur papier. Signature ‘Bieling’.No longer availableDim. 18,5 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#114Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997“Terras”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#124Lucien NolensPeriod: 1879 x 1954“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Charrue de fermier”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#339Evert PietersPeriod: 1856 - 1932“Interieur met personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Intérieur et personnages”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#408Vijf diverse glazen lampenkappen/lantaarns omstreeks 1920.
Cinq abat-jour et lanternes en verre différents, +- 1920.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#771Een likeurstelletje, bestaande uit een karafje en zes borrelglaasjes op presentatiespiegeltje.
Une garniture à liqueur comprenant une petite carafe et six petits verres sur un plateau miroir.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#66Een mosterdpotje van sterling zilver. Gemerkt.
Un pot à moutarde en argent Sterling. Marque.No longer availableDim. 51,73 g Ø 6 cmEstimate: € 150 / 200 -
#435Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,22 ct. H. SI1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,22 ct. Couleur H. SI1.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 300 / 400 -
#325Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 500 / 700 -
#465Een 18 karaats wit gouden Amerikaanse trouwring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct.
Alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,21 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 250 / 35 -
#423Een vaas van geslepen kristal van Val St. Lambert en een lampenvoet van Italiaans glas.
Un vase en cristal taillé par Val St. Lambert et un pied de lampe en verre italien.No longer availableDim. h: 18 & 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#628Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de petits fous.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 220 -
#546Een gefineerd rond tafeltje in art decostijl.
Un petite table ronde style Art Déco.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 170 / 200 -
#662Paule Nolens“Naakten”. Acryl op papier, recto verso. Gesigneerd buiten de plaat.
”Nus”. Acrylique sur papier, recto verso. Signée hors planche.No longer availableDim. 75 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#617Staande Boeddha van brons. Thais werk, mogelijk XVIIde eeuw.
Un Bouddha assis en bronze. Travail Thaï, probablement XVIIème siècle.No longer availableDim. H. 467 cmEstimate: € 250 / 300 -
#119Een antieke waaier van ivoor en papier, versierd met een romantisch tafereel in gouache. Ingelijst.
Un éventail de papier et d’ivoire, décoré d’un paysage romantique en gouache.No longer availableDim. 63 x 42 cmEstimate: € 120 / 200

