Similar lots by type
-
#365Capodimonte
“Het ritje op de ezel”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Ontwerp van B. Merli.
The Donkey Ride. Un groupe de biscuits italiens multicolores. Design by B. Merli.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 80/120 -
#405Capodimonte
“Het gesprek bij de maaltijd”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans biscuit op houten voetstuk. gemerkt en gesigneerd ‘Marfo’. Eén vinger van de oude jager manco en een schilfer van het muurtje.
La conversation au repas. Un grand groupe de biscuit italien multicolore sur socle en bois. Marqué et signé 'Marfo'. Manque un doigt du vieux chasseur et un éclat du mur.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120/160
Other lots in this auction
-
#327
Een reeks van vijf borden van Limogesporselein met handgeschilderde decors van vogels, gesigneerd ‘Larue’. Onderaan gemerkt.
Un ensemble de cinq assiettes en porcelaine de Limoge à décor d'oiseaux peints à la main, signées 'Larue'. Marquées en bas.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 35/45 -
#100Mora Chronometre
Een 18 K geelgouden zakhorloge. In origineel etui.
Une montre de poche en or jaune 18 carats. Dans son écrin d'origine.No longer availableDim. bruto: 70,34 g Ø 5 cmEstimate: € 500/600 -
#372
Een carnavalskostuum: Barokke heer met driekantige steek/ piraat.
Un costume de carnaval : gentleman baroque au point triangulaire/pirate.No longer available -
#117
“Jonge fluitspeler”. Een bronzen beeld. Onleesbaar gesigneerd.
Jeune joueur de flûte. Une statue en bronze. Signé illisible.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/200 -
#213
Een eikenhouten spiegel met gesculpteerde bloemen en acanthusbladeren.
Un miroir en chêne avec des fleurs sculptées et des feuilles d'acanthe.No longer availableDim. 126 x 100 cmEstimate: € 250/400 -
#646
Een ronde tafel met vier lades en een kalfslederen blad.
Une table ronde avec quatre tiroirs et un dessus en cuir de veau.No longer availableDim. Ø: 90 cm h: 75 cmEstimate: € 50/60 -
#417
Een designvaas van geglazuurd aardewerk.
Un vase design en faïence émaillée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 65/80 -
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Boomgaard in bloei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Verger fleuri. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 91 cmEstimate: € 120/220 -
#524
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000/1200 -
#595
Een lot van een ovaal en twee rechthoekige Chinese wollen karpetjes.
Un lot d'un tapis de laine chinois ovale et deux rectangulaires.No longer availableDim. 170 x 100 & 126 x 62 cmEstimate: € 20/30 -
#111Delvaux
“Deux”. Zwart lederen rugzakje.
Deux. Sac à dos en cuir noir.No longer availableEstimate: € 230/260 -
#336
Een houten stoeltje, omplooibaar tot trapladdertje.
Une chaise en bois, pliable en escabeau.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60/100