Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Liggende vrouwenfiguur van albast met opschrift: Catacombe di San Callisto Roma.

Liggende vrouwenfiguur van albast met opschrift: Catacombe di San Callisto Roma.

Femme couchée en albâtre avec inscription Catacombe di San Calllisto Roma.
Dim. L. 37,5 cm x B. 20 cm
SKU: 2806160128.
Category: Uncategorized.
Auction day: 28 June 2016 19:00
Catalogue #128
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #647

    Een art nouveau fotolijst van smeedijzer, versierd met rozen.

    Cadre à photographies art nouveau en fer forgé décoré de roses.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #484

    Ingekleurde art deco ets van een vrouw met een pauw. Genummerd en gesigneerd J. Haron.

    Eau forte colorée art déco représentant une femme et un paon. Numérotée et signée J. Haron.
    No longer available
    Dim. 67 x 53 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #584

    Een lot chromolitho’s door o.m. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linosneden door J.J. De Grave, talrijke litho’s, vaak buiten de plaat gesigneerd, door Herman Verbaere.

    Lot de chromolithos par e.a. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linogravures par J.J. De Grave, nombreuses lithos, Par Herman Verbaere, souvent signées hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #644

    “Moeder Gods”. Russische icoon met verzilverde riza.

    “Mère de Dieu”. Icône russe à riza en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 32 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #804

    Een oude waaier van struisvogelveren. In originele doos van Vandenbroeck te Antwerpen.

    Ancien éventail en plumes d’autruche. Dans la boîte d’origine de Vandenbroeck à Anvers.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #802

    Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.

    Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.
    No longer available
    Dim. 247 x 178 x 69 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #638

    Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van paarden, personages, Fo-honden en olifanten.

    Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des chevaux, des personnages, des chiens de Fo et des éléphants.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #805

    Een oude Meccano bouwset met aparte opwindmotor. In originele dozen. Jaren ‘60.

    Ancien Meccano avec moteur. Dans les boîts d’origine. Vers 1960.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #615
    Joop

    Zeventien kleine en twee grote sjaaltjes

    Dix-sept petits et deux grands foulards.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #625
    Giorgio Armani

    “Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.

    “Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #635

    Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.

    Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #803

    “Drink-o-matic”. Een miniatuur drankautomaat. Recent werk.

    “Drink-o-matic”. Un automate à boissons miniature. Exemplaire récent.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #623

    Een bidstoeltje van zwartgelakt hout met rieten zit.

    Prie-dieu en bois laqué noir avec siège cannée.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #610
    Giorgio Armani

    “Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.

    “Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #385

    Een poppenhuis met keukentje met drie popjes.

    Maison de poupées avec cuisine et trois petites poupées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #10

    Een handtas van croco met binnenvoering van daim en met bijpassende kam en geldbeugel. We voegen er een avondtasje aan toe.

    Sac à main en croco à doublure en daim. Avec peigne et porte-monnaie assortis. Nous ajoutons un petit sac de soir.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #636

    Een Oosterse wollen loper. Met de hand geknoopt.

    Couloir d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 250 x 106 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #633

    Vierkante art nouveau cachepot van polychroom aardewerk versierd met draken. Klein letsel onderaan.

    Cache-pot carré art nouveau en faïence polychrome décoré de dragons. Petit dégât à la base.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #592

    Negen cartoons m.b.t. Belgisch voetbal uit de jaren 40-50. Oost-Indische inkt en waterverf op papier. Sommige in slechte staat.

    Neuf cartoons traitant le football belge des années 40-50. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Certains en mauvais état.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #583

    Een grote partij gravures. 4 diverse kleurenlitho’s van oude maritieme scènes (telkens 100 exemplaren) en het ontwerp voor 12 postkaarten met zichten op Gent door Herman Verbaere (100 exemplaren). Drukkerij Weissenbruch, “imprimerie du roi”.

    Grand lot de gravures dont 4 lithos en couleurs de scènes maritimes anciennes (chaque fois 100 pièces) et le croquis de 12 cartes postales aux vues de Gand par Herman Verbaere (100 exemplaires). Imprimerie Weissenbruch, imprimerie du roi.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #627
    Replogle

    Een wereldbol in metalen staander van de collectie ‘Le monde classique’.

    Globe dans une monture en métal. De la collection “Le monde classique”.
    No longer available
    Dim. h: 123 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #639

    Voorsnijbestek van zilver, hoorn en staal. Keuren van Sheffield en J.B.

    Couvert de service à viande en argent, corne et acier. Poinçons de Sheffield et “J.B.”
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #591
    Jos Speybrouck

    Serie van 24 liturgische chromolitho’s. Drukkerij Goffart, Brussel. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Jaren dertig. Enkele kleine letsels.

    Suite de 24 chromolithos liturgiques. Imprimerie Goffart, Bruxelles. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Années 30. Quelques petits dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #621

    Map met gravures, gedrukt met oorspronkelijke platen van Plantijn. 10 exemplaren met betrekking tot Antwerpen en 9 oude landkaarten. Drukkerij J.S. Buschmann, Antwerpen.

    Carton à gravures imprimées avec des planches d’origine de Plantin. 10 exemplaires concernant Anvers et 9 anciennes cartes géographiques. Imp. J.S. Buschmann, Anvers.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #527

    Een Chinese houten messenblok van zwartgelakt hout met verguld bladermotief met acht messen en vorken en een paar serveermessen en -vorken.

    Bloc à couteaux en bois laqué noir à motif de feuilles dorées contenant huit couteaux et fourchettes et un couvert de service. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 160
  • #75
    Niki de Saint Phalle en Lalique

    Een eau de toilette en een eau de parfum van 59 en 75 ml.

    Une eau de toilette de 59 ml et une eau de parfum de 75 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #65
    Cacharel The Aztec Bird

    Een vaporisator eau de toilette voor mannen van 100 ml en geparfumeerde zeep in cadeau verpakking.

    Un vaporisateur d’eau de toilette pour homme de 100 ml et un savon parfumé dans un emballage cadeau.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #211

    Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.

    Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.
    No longer available
    Dim. H. 99 cm, L. 168 cm
    Estimate: € 12000 / 14000
  • #386

    Een vitrinekastje met vijf laden voor een muntenverzameling.

    Une petite vitrine cinq tiroirs pour collection de pièces.
    No longer available
    Dim. b: 47 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #174
    M. Hendrik

    “De schaapherder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Le berger”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #577

    Een bronzen geut van de Venus van Milo met inscriptie ‘Musée du Louvre’.

    Un bronze de la Venus de Milo avec inscription du Musée du Louvre.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #109

    Drie oude landkaarten “Antwerpen” en “Lier”.

    Trois anciennes cartes topographiques: Anvers et Lierre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #280

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee saffiertjes.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de deux petits saphirs.
    No longer available
    Dim. 4,95 g
    Estimate: € 400 / 600
  • #617

    Een zilveren sigarendoos, als geschenk aan Mr. Jean-Louis Klein. Gemerkt ‘Simonet’. 900 ‰.

    Boîte à cigares en argent. Présentée à Mr. Jean-Louis Klein et marqué Simonet. 900‰.
    No longer available
    Dim. b: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #286

    Een ronde eettafel in directoirestijl met twee verlengbladen.

    Une table ronde en style directoire avec deux rallonges.
    No longer available
    Dim. Ø: 120 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #20

    Een oude camera Paillard Bolex model H16 reflex Nr.139942. Met handleiding en statief. Jaren ‘50.

    Une ancienne caméra Paillard Bolex modèle H16 reflex nr. 139942. Avec manuel et statif. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More