#747
#737
Een lot van 29 Franstalige boeken met betrekking tot moderne kunstenaars.
#323Mercatorfonds
Cinq livres d’Art:: - De orgelkunst- Willem de Zwijger- Rubens- De Gouden eeuw van Antwerpen- De Vlaamse wandtapijten..."No longer availableEstimate: € 100/160 -
#727
#463
Een lot van 33, grotendeels Nederlandstalige boeken met betrekking tot kunst.
#354
12 en relation avec la navigation maritime: Scheepvaart en de Antwerpse haven: Pandora. “Stroomversnelling” (2002)(avec carte hypsos). “Antwerpse Havenpenningen” (2011). Anvers. L. Bonnet, De Bevaarbaarheid van de Schelde” (1958). Lannoo. Studiecomité, “De Zeemacht” (1992). Gustaaf Asaert e.a. “De Antwerpse Naties” (1993). Mercatorfonds. Albert D’Haenens, “De Hanze” (1984). Et six autres. Bon état.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#768
Een lot van vier kunstboeken waaronder werken over Magritte, Delvaux en Ensor.
Lot de quatre livres d’art traitant sur Magritte, Delvaux et Ensor.No longer availableEstimate: € 80/100
#584Gerard Darau
“Naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 420/500 -
#696Indo-Bidjar
Een wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
#416
Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#150
#464
“Compositie”. Aquarel. Gemonogrammeerd S.B.
”Composition”. Une aquarelle. Porte le monogramme S.B.No longer availableDim. 34,5 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#394Julien Celos
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#672
“Stadsscène”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
#83
#21
Een lot van vier groepjes van polychroom biscuit.
#529
#614
Een art nouveau tweedeursvitrine met onderaan twee laden.
#443
Dix différentes assiettes en faïence et en porcelaine de Strasbourg, Delft, Bruxelles, Chine des XIXe et XXe siècles. Quelques éclats, une restauration.No longer availableEstimate: € 50/60