#788Een lot van 5 oude porceleinen popjes.
#374“Straat tafereel”. Een ets op papier, buiten gesigneerd gesigneerd.
#563Een kader met 3 woodblock print postcards uit Tokyo ca. jaren 30 van de vorige eeuw.
A frame with 3 woodblock print postcards from Tokyo, dating back to the 1930s.No longer availableDim. h 9 x b 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#780Een lot van 2 oude zakhorloges, beide zonder merk.
#451RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1462-1561. Periode ‘66-’68.
A lot of 100 vintage Robbedoes weekly magazine issues. Numbers 1462-1561. Period '66-'68.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#740Een zakhorloge met paard op de achterkant met horloges ketting en sleutel.
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120 / 180 -
#392“Bloemenstilleven”. Een ets op papier, genummerd 9/10, signatuur onleesbaar.
"Bloemstilleven." An etching on paper, numbered 9/10, illegible signature.No longer availableDim. 9 x 6cmEstimate: € 15 / 20 -
#134Jules Dubois"Twee boten op het strand, een sloep op het strand bij valavond", olieverf op paneel. Gesigneerd.
#645Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
#695Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.
#647Een set van 2 19e eeuwse Delftse dekselvaasjes.
A set of 2 19th-century Delft covered vases.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60