#142Paul Geissler“Gemüsefrau”. Een ets op papier, met opschrift buiten de plaat "Original Radierung von Prof. Paul Geissler".
#455Hergé“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
#379Gekroonde Christus, gouache op papier, draagt handtekening.
Crowned Christ, gouache on paper, bears signature.No longer availableDim. h 63 x b 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#791Een bronzen vide-poche met de voorstelling van 2 olifanten, onderaan gesigneerd HK.
#16Een Bretoens houten bijzetkastje. 2 laden.
#167GuérinEen aardewerken bolle vaas met bruin en blauw glazuur.
#589Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
#637Een lot speksteen en jade.
#514MilotaLandschap met abstracte vegetatie, gemengde techniek. Gesigneerd.
Landscape with abstract vegetation, mixed media. Signed.No longer availableDim. 50 x 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#483Een beeldje van een Chinese dame in jade, het hoofd is gelijmd.
#425Een Oosterse houten voorraadpot met deksel.
An Eastern wooden storage jar with lid.No longer availableDim. 24 x Ø33cmØEstimate: € 40 / 60