#505Hergé“De Krab met de Gulden Scharen”. Met vier pleine page kleurplaten. Ed. Casterman 1946. Eerste druk, A46. Goede staat, naam, stempeltje, sletige rug, zeldzaam.
"The Crab with the Golden Claws". With four full page colour pages. Ed. Casterman 1946. First edition, A46. Good condition, name, stamp, worn spine, rare.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#504MilotaAbstract gemengde techniek uit 1972, op papier. Gesigneerd.
Abstract mixed media artwork from 1972, on paper. Signed.No longer availableDim. 52 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#599Een lot van 6 sérigrafieen van verscheidene stripfiguren.
#290Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 450 / 500 -
#555Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.
#800LucleonEen lederen halssnoer met metalen sluiting, een dasspeld, vier bruin houten en twee zwarte armbanden.
A leather necklace with metal closure, a tie clip, four brown wooden and two black bracelets.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#759“Hoeve achter de fruitbomen”. Olieverf op karton, , onleesbaar gesigneerd in vergulde kader.
#35ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#297MarpaEen banjoline, gemerkt Marpa. Met stoffern draagtas.
A banjoline, marked Marpa. With a protective carrying case.No longer availableDim. 59cmEstimate: € 75 / 125 -
#653Een Aziatisch bronzen gesculpteerde Champleve jardinière.
An Asian bronze sculpted Champleve jardinière.No longer availableDim. 19 x Ø21cmEstimate: € 40 / 60 -
#279Albert SaverysPeriod: 1886-1964“Overstroming”, lithografie, genummerd 215/350.
"Flood", lithograph, numbered 215/350.No longer availableDim. 50 x 67 cmEstimate: € 30 / 60 -
#101Comptoir General Mon H RiondetEen brons vergulde cartelklok, gemerkt comptoir general Mon H Riondet.
A bronze gilded cartel clock, marked comptoir general Mon H Riondet.No longer availableDim. 60 x 28cmEstimate: € 350 / 500