#345Biscuit beeldje van de engel Cupido met een koperen boogje, naar Lemire.
#401Een lot van 3 kristallen dieren, waarvan 2 Val Saint Lambert.
A lot of 3 crystal animals, 2 of which are Val Saint Lambert.No longer availableDim. 16 x 19cmEstimate: € 30 / 40 -
#23Een gevarieerd lot van 5 wandelstokken waarvan 2 volledig in hout, 1 met koperen handvat met de voorstelling van een aap, 1 met een hoornen handvat en 1 met verzilverde kop.
A varied lot of 5 walking sticks, including 2 fully made of wood, 1 with a copper handle depicting a monkey, 1 with a horn handle, and 1 with a silver-plated head.No longer availableDim. h 101 cmEstimate: € 40 / 60 -
#541Een Chinese jade pagode met Buddha in 2 delen.
A Chinese jade pagoda with Buddha in 2 parts.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 400 / 500 -
#792WasmuelEen set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
#421W. GERMANYEen paar vintage aardewerken vazen. Genummerd en gemerkt W. GERMANY.
A pair of vintage earthenware vases. Numbered and marked W. GERMANY.No longer availableDim. 27cm & 21cmEstimate: € 40 / 70 -
#438Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
A lot of four vases and a blue glass coupe.No longer availableDim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#788Een lot van 5 oude porceleinen popjes.
#800LucleonEen lederen halssnoer met metalen sluiting, een dasspeld, vier bruin houten en twee zwarte armbanden.
A leather necklace with metal closure, a tie clip, four brown wooden and two black bracelets.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#169Hendrik Vader“Binnenhalen van de visvangst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bringing in the catch" Oil painting on canvas, signed.No longer availableDim. 80 x 120cmEstimate: € 1000 / 1500