#575Een bruidskoffer in notelaar met vakjes voor sieraden en goudstukken genaamd “carsonie” afkomstig van Noord - Italie. 17 de eeuws. Met certificaat.
#24Weidezicht met koeien en bloesems, olieverf op het paneel, gesigneerd is onleesbaar.
Pastoral View with Cows and Blossoms, oil paint on panel, signature is unreadable.No longer availableDim. 29 x 17 cmEstimate: € 25 / 75 -
#308CapodimonteEen kaststel set van vier grote aardewerken vazen en coupe met bordeaux decor. Eén kruik beschadig. We voegen er soortgelijke kruik aan toe.
A set of four large earthenware vases and a bowl with a bordeaux decoration. One jug is damaged. We are adding a similar jug to it.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 35 / 45 -
#448Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
A varied lot of colorless crystal and glassware, including bells, vases, ashtrays, etc.No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#713Een lot van 4 Afrikaans bronzen beeldjes.
#492“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Monogram “LK”.
#43Een wandelstok met verborgen zwaard, made in India.
#556GhoumEen zijde handgeknoopt tapijt. Gemerkt Ghoum.
#302A. SchaekenBoszicht met stroom, olieverf op doek, krassen op het doek. Gesigneerd.
A hand-painted Limoges porcelain dinner set. From the mid-1950s, signed D'Artois. 66 pieces, including 5 cups with a slight crack and only one plate with chipped damage on the edge.No longer availableEstimate: € 120 / 200