Other lots in this auction
-
#211
Een barokke tazza van albast en verguld brons. Versierd met zes pastilles met bloementuilen in miniatuurmozaiek (enkele beschadigd). Op centraal koperen voetstukje.
Tazza baroque en albâtre et bronze doré. Décorée de six pastilles aux bouquets de fleurs en mosaïque miniature (quelques dégâts et manquants). Sur un petit piédouche en cuivre.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 250/350 -
#77
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
Service à thé et à café sur plateau en métal argenté.No longer availableDim. h: 14 - 27 cmEstimate: € 120/160 -
#469Marcel Mijlemans
“Winters berglandschap met riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village de montagne avec rivière en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#408
Een schotel van Delfts aardewerk met tinglazuur.
Plat en faïence de Delft à glaçure à l’étain.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#295
Een mahoniehouten staande klok in de vorm van een gerainureerde zuil. Engeland (?), omstreeks 1880.
Horloge de vestibule en acajou en forme de colonne rainuré. Angleterre(?), vers 1880.No longer availableDim. 245 x 60 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#703
Een lot oud papiergeld (XXste eeuw, voor-en naoorlogs), o.m. Belgisch en Duits en Oostenrijks stads-en noodgeld (Marken en Heller).
Lot de vieilles notes bancaires (XXe siècle) dont argent belge, argent et Notgeld allemand et autrichien (Mark et Heller).No longer availableEstimate: € 100/120 -
#785
Vaas van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 60/80 -
#106
Een Engelse mahoniehouten vierladenkast.
Meuble à quatre tiroirs anglais en acajou.No longer availableDim. 114 x 120 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#673
Een meerkleurig plaatijzeren uithangbord in de vorm van een snoek.
Enseigne en tôle peinte en forme de brochet.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 180/220 -
#444
“Compositie in gemengde techniek”. Draagt een monogram A.H.
“Composition en technique mixte”. Porte un monogramme A.H.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 100/150 -
#160
Een 18 karaats geel gouden armband.
Bracelet en or jaune 18 K.No longer availableDim. 99,31 gEstimate: € 3000/3200 -
#502
Twee ingekleurde etsen uit de reeks “De Zeven Hoofdzonden” van James Ensor. Apocrief gesigneerd buiten de plaat.
Deux eaux fortes colorées de la série “Les Sept Péchés Mortels” de James Ensor. Signatures apocryphes hors planche.No longer availableDim. 9 x 14,5 cmEstimate: € 450/600