Similar lots by type
-
#663
Een uniform van het tweede regiment Wielrijders. 1954. Bijgevoegd twee uitgaven ivm met de Karabiniers - Wielrijders en een Nederlandstalige en Franstalige uitgave mbt. de Zwarte Duivels.
Uniforme de deuxième régiment des Cyclistes, 1954. Nous ajoutons deux éditions concernant les carabiniers-cyclistes et une édition en Néerlandais et en Français concernant les Diables Noirs.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#421
Een Belgische klaroen met boek: “De Last Post. 30.000 maal hulde aan de gesneuvelden van de Eerste Wereldoorlog”. Ed. Lannoo, 2014.
Clairon belge et livre “De Last Post. 30.000 maal hulde aan de gesneuvelden van de Eerste Wereldoorlog”. Ed. Lannoo, 2014.No longer availableEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#436
Een houten serveerwagentje met glazen blad.
Charrette de service en bois à tablette en verre.No longer availableDim. b: 81 cmEstimate: € 25/35 -
#407
Een groot lot met voornamelijk antieke Belgische uniformknopen.
Grand lot de boutons d’uniforme anciens, la plupart belge.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#528
Chac-Mool, liggende figuur. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.
Chac-Mool, personnage couché. Statuette en terre cuite d’après un exemple précolombien. Amérique centrale.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40/50 -
#187Marcel Taton
“Oh...Ange”. Bronzen beeld.
“Oh...Ange”. Sculpture en bronze.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 400/600 -
#565
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 4,36 gEstimate: € 900/1000 -
#443Jos WilsPeriod: Borgerhout, 1909 - 1989
“Winters landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Paysage hivernal aux saules”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 80/120 -
#391
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit vaasjes, glaasjes, een schenker, onderzetters, enz.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant des vases, des verres, une verseuse, des sous-verres etc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#725
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een granaat van +- 1,46 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et un grenat de + - 1,46 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 350/450 -
#741
Een lot van tien antieke riemen met koperen gespen van het Belgisch leger. Grotendeels XIXe eeuw.
Lot de dix ceintures anciennes aux boucles en cuivre de l’armée belge. La majorité XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#743
Twee antieke lederen patroontasjes, waarbij één met riem en het andere met politie(?) insigne van St. Jans-Molenbeek, model 1896.
Deux gibernes en cuir dont une avec ceinture et l’autre à l’insigne de la police (?) de Molenbeek, modèle 1896.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#209
Een driedelig klokstel van verguld brons en roodgeglazuurd aardewerk, waarbij de pendule versierd met twee saters en de kandelaars met engelenkopjes.
Garniture de cheminée en bronze doré et faïence rouge dont une pendule décorée de satyres et deux candélabres aux têtes d’angelots.No longer availableDim. h: 69 & 62 cmEstimate: € 200/240 -
#353
Een paardenkoets met personages en een lampvoet met twee jongens bij een vijver van meerkleurig porselein.
Un carrosse à chevaux et personnages et un pied de lampe avec deux garçons près d’un étang en porcelaine polychrome.No longer availableDim. 21 en 18 cmEstimate: € 60/80