Similar lots by type
-
#432Een lot van 2 mappen met reeks litho’s m.b.t. De Koninklijke Wase Kunstkring, illustratieve werken Luc Schuiten.
A lot of 2 folders with a series of lithographs related to De Koninklijke Wase Kunstkring, illustrative works by Luc Schuiten.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#71Een bronzen beeldje van een liggende hond.
A bronze figurine of a reclining dog.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#597Twee Aziatische beeldjes uit Jade gesculpteerd op houten sokkel.
Two Asian figurines sculpted from Jade on a wooden base.No longer availableDim. 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#613Een speksteen pagode wierookbrander op houten sokkel.
A soapstone pagoda incense burner on a wooden base.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#592Jean-Jacques Gabie“Colors”. Een schilderij, gouache op papier. Onderaan gesigneerd “Gabie”.
“Colors”. A painting, gouache on paper. Signed on the bottom "Gabie".No longer availableDim. 31 x 24cmEstimate: € 80 / 120 -
#392Schneider“Flecken und spritzen”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd “Schneider”.
“Flecken und spritzen”. A painting, mixed media on canvas. Signed on the bottom "Schneider".No longer availableDim. 29 x 58 cmEstimate: € 150 / 250 -
#30Een 18 karaats geelgouden ring bezet met kleine briljantjes en saffieren in markies geslepen van +- 0,15 ct. en een parel.
An 18 karat yellow gold ring set with small brilliants and marquise cut sapphires of +- 0.15 ct and a pearl.No longer availableDim. 5,97 gEstimate: € 280 / 350 -
#139Salvador Dali“Gala regardant son propre corps”. Kleurenlitho. Genummerd 235/295 in potlood en gesigneerd met goudstempel. Herkomst Espace Dali, Montmartre.
« Gala regardant son propre corps ». Lithographie en couleurs. Numéroté 235/295 au crayon et signé au tampon or. Origine Espace Dali, Montmartre.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#634CrüwellOrientaalse tabaksreclame.
Oriental tobacco advertising.No longer availableDim. 84 x 59 cmEstimate: € 50 / 70 -
#683Val Saint-LambertEen drageoir van geslepen en deels groen gekleurd kristal. Onderaan gemerkt.
A drageoir of cut and partly green colored crystal. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#199H Deckers“Bloemenstilleven met viooltjes”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
“Flower Still Life with Pansies”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#250Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,56 ct. FSI2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct FVS1.
An 18 carat white gold ring set with a central diamond of +- 0.56 ct. FSI2. and brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct FVS1.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 1550 / 1700 -
#580Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale cognac kleurige diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de couleur cognac central de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#76Notenhouten commode. Drie grote en bovenaan twee kleine laden. Gebogen front. Engeland, tijdperk Victoria.
Walnut chest of drawers. Three large and two small drawers at the top. Curved front. England, Victoria era.No longer availableDim. 105 x 105 x 53 cmEstimate: € 300 / 500


