#721Een set van 2 granieten Foo-dogs.
#561Een bronzen Benin-hoofd met vogelkroon. Vroeg 19e eeuw.
A bronze sculpted Benin head with bird crown. Early 19th century.No longer availableDim. 42cmEstimate: € 500 / 750 -
#451RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1462-1561. Periode ‘66-’68.
A lot of 100 vintage Robbedoes weekly magazine issues. Numbers 1462-1561. Period '66-'68.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#134Jules Dubois"Twee boten op het strand, een sloep op het strand bij valavond", olieverf op paneel. Gesigneerd.
#749Gazet van AntwerpenEen lot van 4 magazine bundels met thema Wereldtentoonstelling Antwerpen 1930. Uitgave GVA.
A lot of 4 magazine bundles with the theme World Exhibition Antwerp 1930. Published by GVA.No longer availableDim. 39 x 30Estimate: € 35 / 50 -
#179Hendrik Van de Sande Bakhuyzen“Uitgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.
"Extensive landscape with a young, high-stemmed forest and a pool on the left, hikers on a path, and a village in the distance." Oil painting on canvas (re-stretched). Old attribution with traces of a signature.No longer availableDim. 66 x 85 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#166Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.
#571José ChapellierPeriod: °1946“Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.
#313Een set van 3 verchroomde beelden oorstellend een romijnse krijgster, een dame met kruik en een man met doedelzak en hond, allen op ronde marmeren voet.
A set of 3 chrome-plated statues depicting a Roman warrior, a lady with a jug, and a man with a bagpipe and dog, all on round marble bases.No longer availableDim. h 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#650Een fijne14 karaats roze gouden trouwring.
A beautiful 14 karat rose gold wedding ring.No longer availableDim. 0,83 gEstimate: € 20 / 30