#83Verzilverd metalen plateau met twee geslepen kristallen karaffen.
Silver-plated metal tray with two cut crystal decanters.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#69“De regio van het huidige België” Gravure naar de 18 eeuw.
"Belgium" Engraving from the 18th century.No longer availableDim. 58 x 90 cmEstimate: € 100 / 140 -
#285Een oude hallamp met drie bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.
#142Paul Geissler“Gemüsefrau”. Een ets op papier, met opschrift buiten de plaat "Original Radierung von Prof. Paul Geissler".
#644Nicole Halsberghe“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"L'homme en verdure". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#385KienzleEen bronzen 7-dagen tafelklok. Gemerkt. Jaren ‘50.
#739Robert Frenay“Interieur kamer met open raam”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd.
#392“Bloemenstilleven”. Een ets op papier, genummerd 9/10, signatuur onleesbaar.
"Bloemstilleven." An etching on paper, numbered 9/10, illegible signature.No longer availableDim. 9 x 6cmEstimate: € 15 / 20 -
#675Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.
#491Een wierrookpot in jade op houten sokkel, het onderste deel van de jade heeft aan weerskanten een fijne barst.
#541Een Chinese jade pagode met Buddha in 2 delen.
A Chinese jade pagoda with Buddha in 2 parts.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 400 / 500 -
#556GhoumEen zijde handgeknoopt tapijt. Gemerkt Ghoum.
A hand-knotted silk carpet. Marked Ghoum.No longer availableDim. 175 x 105cmEstimate: € 200 / 300