#205NouveltaEen handtas van nachtblauw leder. Gemerkt. Met stoftas.
A handbag made of midnight blue leather. Marked. Comes with a dust bag.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 25 / 50 -
#375Een presse-papier VSL met monogram ‘CB’ en een floraal decor.
#411Een lot van 4 Delftse sierborden waarvan 1 met haarlijn.
A lot of 4 decorative Delft plates, one of which has a hairline crack.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#424Een schilderij, olie op paneel, een Oosterse man met baard gesigneerd Kazarian.
#472Jef VaesEen schilderij, olie op panneel, getiteld ‘Drakkarschimmen op de Noordzee’, gesigneerd Jef Vaes 1965.
#582Een paar gegoten en zwartgepatineerde classicistische wandreliëfs.
#35ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#581Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.
#447Twee gebeeldhouwe Afrikaanse beeldhouwwerken, bestaande uit een masker met twee personages (beschadiging) en een hoofd, bekleed met leder.
#127Een zilveren melkkannetje, gemerkt 900‰. 255 gram.
#341Twee groepjes van veelkleurig biscuit. Portugees werk.
Two groups of multi-colored biscuit. Portuguese work.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 50 / 70 -
#640Ernest Borel SwissEen horloge in de vorm van een bal als hanger gemonteerd.
A watch in the shape of a ball, mounted as a pendant.No longer availableEstimate: € 280 / 350