#776Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#259René DuboisParijs Straatsicht, olieverf op paneel. Gesigneerd.
#458Een lot van 16 handbeschilderd Chinees porseleinen theeservies.
#412“Landschap met rivierboot”. Een ets op papier, gesigneerd.
#7Likeurstelletje van verzilverd metaal en geslepen kristal met een karaf en zes borrelglaasjes.
Liqueur set made of silver-plated metal and cut crystal, including a decanter and six shot glasses.No longer availableDim. Karaf H: 20 cmGlaas H: 4 cmEstimate: € 60 / 80 -
#267Een tafellamp in tiffany stijl met een voet voorstellend een boomstam met wortels en een florale kap.
#650Een fijne14 karaats roze gouden trouwring.
#661Een ammoniet schijf op staander met een diameter van 25 cm.
An ammonite disc on a stand with a diameter of 25 cm.No longer availableDim. h 57 Ø25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31Een vintage camera model Super Ricohflex met lederen tas.
#124Theofiel LacazePortret van een musketier met beker, pastel op papier. Gesigneerd.
#194Een eikenhouten spiegel met kroon.
An oak mirror with crown.No longer availableDim. 115x80 cmEstimate: € 80 / 120