#370Een parelhalssnoer met zilveren slot. 925‰.
A pearl necklace with silver clasp. 925‰.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#628HutchenreuterEen porseleinen servies, Model Scala, Leonard (Paris; Decor Estoril) volledig voor 12 personen, ontbijt, desert, etc... 84 stuks in totaal.
A porcelain dinnerware set, Model Scala, Leonard (Paris; Decor Estoril), complete for 12 people, including breakfast, dessert, etc... A total of 84 pieces.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#12Jules Dubois“Boszicht met stroom”, olieverf op paneel. gesigneerd.
"Boszicht met stroom" translates to "Forest view with stream" in English. It refers to an oil painting on panel, and it is signed.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 30 / 60 -
#785JunghansEen lot van 5 wandklokken. Waaronder een Doka klok.
#175Een vierzijdig bronzen lantaarn met geslepen glas.
#171Lachenal & Co. London“Accordeaphone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Accordeaphone met celluloid belegd en bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London”. Een uniek instrument waarvan slechts 8 werden gemaakt. Begin 20e eeuw.
"Accordeaphone." A wooden and leather sculpted Accordeaphone with celluloid inlays and accompanying leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London." A unique instrument of which only 8 were made. Early 20th century.No longer availableDim. 24 x 33 x 24cmEstimate: € 3500 / 5000 -
#670Vier verschillende Romeinse koperen munten met zilveren frame en verzilverde kettingen. Roman Imperial. Constantine I 306-337. Twee van Filavius Claudius. Constantinus Auguste 9-9-337 - 3-11-361. Constantin II and Ceasar 317-337.
Four different Roman copper coins with silver frames and silver-plated chains. Roman Imperial. Constantine I 306-337. Two of Filavius Claudius. Constantinus Augustus 9-9-337 - 3-11-361. Constantin II and Caesar 317-337.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#629Rik Wynants“Kempense hoeves”. Sanguine op papier. Gesigneerd linksonder.
#395Een driedelig haardstel van messing met staander.
#111Een bronzen beeld van een zittende man getiteld ‘La Lettre’, gesigneerd Roger Bloche.
A bronze sculpture of a seated man titled 'La Lettre', signed Roger Bloche.No longer availableDim. h 82 cmEstimate: € 800 / 1200