#109“Landschap met boerderij”. Olieverf op doek.
"Landscape with farm". Oil paint on canvas.No longer availableDim. 23 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#493Een Chinees porseleinen Nanking vaas. Versierd met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.
#22Arsène KennisPeriod: 1888 - 1973Parkzicht bij herfst, olieverf op het paneel.
#496Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#360StormEen roesrvrij stalen herenhorloge.
A stainless steel men's watch.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#774Armand HeinsPeriod: 1856-1938‘La Lis Astiére, een ets van Armand Heins in houten kader. Binnen en buiten de plaat gesigneerd.
#757RobbedoesEen lot van 8 Robbedoes hardcover albums. nr 110-119. 111 & 112 manco.
A lot of 8 Robbedoes hardcover albums. No. 110-119. 111 & 112 missing.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#3Een lot antieke sport- en spelmaterialen, bestaande uit vier bowls (koersballen), een lintmeter in lederen etui, een kaartenkistje met scoreteller, een kleine puntenteller met benen toetsen en een scorebord.
A lot of antique sports and game materials, consisting of four lawn bowls, a tape measure in a leather case, a card box with a score counter, a small tally counter with bone buttons, and a scoreboard.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#64Iliesco Rodico“Gestyleerd straatzicht”. Roemeense school. Gesigneerd RODY, gedateerd ‘78.
"Stylized street view" Romanian school. Signed RODY, dated '78.No longer availableDim. 40 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#127Een zilveren melkkannetje, gemerkt 900‰. 255 gram.
A silver milk jug, marked 900‰. 255 grams.No longer availableDim. 900‰ 255 gEstimate: € 150 / 200