Other lots by Larrieu
-
#419Gaston LarrieuPeriod: 1908 - 1983“Les pins”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Les pins. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 100 / 150 -
#442Gaston LarrieuPeriod: 1908 - 1983“Stilleven met fles”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte à la bouteille. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 55 cmEstimate: € 200 / 300
Similar lots by type
-
#492“Aan de wasplaats”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Handtekening links onderaan onleesbaar. Op te frissen.
“A la buanderie”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Signature en bas à gauche illisible. A rafraîchir.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#369“Expressionistische bloem”. Olieverf op paneel & “Abstracte vlakkencompositie”. Olieverf op doek.
Fleur expressionniste. Huile sur panneau & Composition de surface abstraite. Huile sur toile.No longer availableDim. 61 x 79 & 24 x 19,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#262Edmond De MeulenaerePeriod: 1884 - 1963“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte verfschade.
Bateaux de pêche. Huile sur toile. Signé. Légers dégâts de peinture.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#194Jos SchippersPeriod: 1868-1950“Aapje met boeket”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met opdracht achteraan.
Singe au bouquet. Huile sur panneau. Signée et dédicacée au dos.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#224Achille KasPeriod: 1861 - 1927“Tussen twee overwinningen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1894. Met certificaat op de achterzijde.
Entre deux victoires. Huile sur panneau. Signée et datée 1894. Avec certificat au dos.No longer availableDim. 56 x 43 cmEstimate: € 300 / 350 -
#4Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Landschap”; “Herder met kudde” (X2). Drie olieverfschilderijtjes op paneel. Allen gesigneerd.
Paysage; Berger avec troupeau (X2). Trois huiles sur panneau. Toutes signées.No longer availableDim. 15 x 25; 22 x 32 & 2( x 35 cmEstimate: € 75 / 120 -
#389“Sint-Martens-Latem”. Olieverf op doek.
Sint-Martens-Latem. Huile sur toile.No longer availableDim. 51 x 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#182“De aanbidding der koningen”. Olieverf op doek. Vlaamse school, eind XVIIe eeuw.
L'Adoration des Mages. Huile sur toile. Ecole flamande, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 88 x 88 cmEstimate: € 400 / 500 -
#14H. Louis (?)Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#219Krynski“Portret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2004.
Portrait. Huile sur panneau. Signé et daté 2004 au dos.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 250 / 300 -
#239Charles RousseauPeriod: 1862 - 1916“De lezer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
Le Lecteur. Huile sur toile. Signée et datée 1891.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#484“Uitgangsbuurt te Parijs”. Olieverf op paneel. Naar het impressionisme.
La vie nocturne de Paris. Huile sur panneau. Après l'impressionnisme.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 150 / 200 -
#482Charles Jacobs“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#462“Ogen”. Olieverf op paneel in de stijl van Cobra. Draagt monogram ‘CHP’.
“Eyes”. Huile sur panneau dans le style de Cobra. Porte le monogramme 'CHP'.No longer availableDim. 49,5 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#294Raymond DierickxPeriod: 1904 - 1981“Brabants landschap” & “Hoeve in een landschap”. Resp. Olieverf op doek en op board. Beide gesigneerd.
Paysage brabançon & Ferme dans un paysage. Resp. Huile sur toile et sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 25 x 33 & 28 x 35 cmEstimate: € 300 / 400 -
#299Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949Een paar landschappen, olieverf op board. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#252Theo Paul Antoine Vuylsteke de LapsPeriod: 1895 - ?“Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage forestier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#162“Boomrijk landschap met links de Heilige Familie met een engel die de passie-instrumenten draagt en rechts de Heilige Augustinus en zijn moeder, de Heilige Monica.” Olieverf op doek. Vlaamse school, eind XVIIe eeuw.
Un paysage arboré avec la Sainte Famille à gauche avec un ange portant les instruments de la Passion et à droite saint Augustin et sa mère, la Sainte Monique. Huile sur toile. Ecole flamande, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 73 x 85 cmEstimate: € 400 / 600 -
#254Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Personages op een dijk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Personnages sur la digue”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 74 cmEstimate: € 200 / 260 -
#454Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Eglise. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#274Theo Paul Antoine Vuylsteke de LapsPeriod: 1895 - ?“Weg langs een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Route le long d'un lac. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#502“Abstract”. Olieverf op paneel.
“Abstrait”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 38,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#609De Wit“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée '64.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#464“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Vroeg XIXe eeuw. Te restaureren.
Portrait de femme. Huile sur toile. Début XIXe siècle. A restaurer.No longer availableDim. 70 x 53 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#676Een mahoniehouten buffetkastje met twee paneeldeurtjes en een lade, versierd met gesculpteerde motieven.
Un buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir, décoré de motifs sculptés.No longer availableDim. 97 x 102 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#85Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en vergulde horloge ketting. (schade aan de wijzerplaat).
Une montre de poche en or jaune 18 carats avec clé et chaîne de montre plaquée or. (dégât au cadran).No longer availableDim. bruto 70,18 g Ø 4,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#685Een lot van drie kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes, waarbij een bidkleedje (met lichte slijtage).
Lot de trois petits tapis orientaux en laine noués à la main, dont un tapis de prière (avec légère usure).No longer availableDim. 67 x 54; 58 x 60 & 95 x 65 cmEstimate: € 40 / 80 -
#28Julius Dressler, AustriaEen tweedelige Boheemse aspergeschotel van aardewerk met een verguld reliëfdecor. Onderaan gemerkt met een vuurtoren in reliëf.
Un plat à asperges en faïence de Bohême en deux parties avec un dessin en relief doré. Marqué en bas d'un phare en relief.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#505HerekeEen handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
Carpette de prière nouée main décorée de six mirhab.No longer availableDim. 243 x 183 cmEstimate: € 200 / 240 -
#69Frans MasereelVier ingekaderde studietekeningen met havenzichten, waarbij drie gemonogrammeerd.
Quatre dessins d'étude encadrés avec vues de port. Dont trois monogrammés.No longer availableDim. 9 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#647Diamond PathéEen oude grammofoon. Mechanisme in werkende staat, maar sletig.
Un vieux phonographe. Mécanisme en état de marche, mais usé.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#17Een suikerstrooier van Frans aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Moustiers, XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt.
Un sucrier en poterie française à décor floral multicolore. Moustiers, XVIIIe siècle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#581Een lot van drie stuks Afrikaans ivoor, waarbij een bewerkte nijlpaardentand.
Un lot de trois pièces en ivoire africain, avec une dent d'hippopotame sculptée.No longer availableDim. l: 10 & 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#5Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met rode steen.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'une pierre rouge.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 140 / 180 -
#102Pieter NombluezPeriod: 1923 - 2002“De waterput”. Olieverf op board(?). Gesigneerd en gedateerd 1976.
Le puits. Huile sur panneau (?). Signée et datée 1976.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#309“L’agréable leçon” & “Innocence et amour”. Twee XIXe eeuwse kleurengravures.
L'agréable leçon & Innocence et amour. Deux gravures en couleurs du XIXème siècle.No longer availableDim. 50 x 38 & 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120

