Similar lots by type
-
#507
Paar Chinees porseleinen vazen met deksel, blauw-wit, bloemen decor met ooievaars.
Paire de vases en porcelaine de Chine avec couvercles, bleu et blanc, décor floral aux cigognes.No longer availableDim. h 60 x Ø 32 cmEstimate: € 500/550 -
#508
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#226
Een eikenhouten trogkast.
Coffre à deux portes en chêne.No longer availableDim. b 147,5 cm x h 81 cm x d 62 cmEstimate: € 120/200 -
#503
Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen, blauw-wit met bloemendecor, gemarkeerd onderaan.
Tulipier en porcelaine de Chine à 6 ouvertures, bleu et blanc à décor floral, marqué en bas.No longer availableDim. h 23,5 x b 16 cmEstimate: € 210/230 -
#496
Ronde mahonie tafel met verzilverde visvormige ornamenten op de poten, lichte kras op tafelblad.
Table ronde en acajou avec ornements en forme de poisson en métal argenté sur les pieds, légère rayure sur le dessus de la table.No longer availableDim. h79cm x Ø88,5cmEstimate: € 250/300 -
#486
Een Art deco étagere met walnotenfineer.
Etagère art déco en placage de noyer.No longer availableDim. h 178 x b 90 x l30 cmEstimate: € 330/350 -
#551
Houten gesculpteerd beeld, Chinese krijger God “Guan Gong Yu”, fijn detail, lichte herstelschade aan hellebaard.
Statue en bois sculpté, Dieu guerrier chinois "Guan Gong Yu", détail fin, légers dommages de réparation à la hallebarde.No longer availableDim. h 60 x b 20 cmEstimate: € 180/200 -
#656
Een eikenhouten armstoel met gestoken rugleuning. Engeland, XVIIde eeuw. Kleine letsels.
Fauteuil en chêne à dossier sculpté. Angleterre, XVIIe siècle. Dégâts mineurs.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 80/100 -
#616
Een mahoniehouten ladenkastje met vijf laden met messingen trekkers en met een ingewerkt marmeren blad. Engeland, einde XIXde eeuw.
Commode en acajou à cinq tiroirs avec anses en laiton et dessus en marbre incorporé. Angleterre, fin du XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 69 x 48 cmEstimate: € 120/200 -
#541
Chinees porseleinen vierkante vaas met deksel, blauw-wit met krijgstafereel.
Vase carré avec couvercle en porcelaine de Chine, bleu et blanc avec une scène de bataille.No longer availableDim. h32cm x b18cmEstimate: € 100/120 -
#511
Paar Chinees porseleinen vazen, blauw-wit met Phoenix en bloemen decor, zittend figuur op deksel.
Paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de phénix et de fleurs, personnage assis sur le couvercle.No longer availableDim. h 45 x Ø 24 cmEstimate: € 210/230 -
#466
Twee Art deco ronde tafeltjes, gefineerd walnoten hout.
Deux 2 tables rondes art déco, placage de noyer.No longer availableDim. h 61 x Ø 60 cmEstimate: € 330/350 -
#596
Staande klok. Geelkoperen wijzerplaat gemerkt Thomas Willson, Dunstable. XIXde eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en cuivre jaune marqué Thomas Willson, Dunstable. XIXème siècle.No longer availableDim. H: 200 cmEstimate: € 200/300 -
#497
Rode Chinees porseleinen vaas, onderaan gemarkeerd.
Vase en porcelaine de Chine rouge, marqué en bas.No longer availableDim. h32cm x Ø21cmEstimate: € 175/200 -
#501
Grote Chinees porseleinen vaas met blauw-wit decor, organisch patroon, koperen ring aan deksel.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc, motif organique, bague en cuivre sur le couvercle.No longer availableDim. h 82 x Ø 48 cmEstimate: € 525/575 -
#436
4 antiek gesculpteerde stoelen, met gecanneerde rug en zit.19e eeuws.
4 chaises antiques sculptées, à dossier et assise cannelés. 19ème siècle.No longer availableDim. h112cm x b45cm x d42,5cmEstimate: € 120/200 -
#626
Een houten ronde tafel met centrale poot.
Une table ronde en bois avec pied central.No longer availableDim. h 72 cm & Ø 103 cmEstimate: € 50/100 -
#606
Hoge houten krantenstandaard met 5 houders op draaistuk, onderaan 3 poten.
Porte-journaux haut en bois avec 5 supports sur pivot, 3 pieds en bas.No longer availableDim. h 166,5 x b 59 cmEstimate: € 230/250 -
#296
Kleine eikenhouten linnenkoffer met twee gemoulureerde panelen. XIXde eeuw.
Petit coffre à linge en chêne à deux panneaux moulurés. XIXème siècle.No longer availableDim. h47 x b81 x l42Estimate: € 60/80 -
#699
Een geaccoleerde mahoniehouten wandconsole met marmeren blad. Blad gerestaureerd.
Une console murale en acajou de forme accolade avec dessus en marbre. Tablette restaurée.No longer availableDim. b: 78 cmEstimate: € 100/120 -
#538
Een paar Chinees porseleinen cilindervazen, blauw-wit, bloemendecor.
Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine, bleu et blanc, à décor floral.No longer availableDim. h 19,5 x Ø 19,5 cmEstimate: € 160/180 -
#456
Art deco salontafel van gefineerd notenhout.
Table basse art déco en placage de noyer.No longer availableDim. h 57,5 x Ø 80 cmEstimate: € 230/250 -
#314
Een pendule in een grenenhouten kast met een notenhouten front. Beschilderde wijzerplaat (verweerd) met Romeinse cijfers en met rode Arabische cijfers tot 24. Kwikslinger. Compleet met sleutel.
Une horloge dans un boîtier en pin avec une façade en noyer. Cadran peint (patiné) avec chiffres romains et chiffres arabes rouges jusqu'à 24. Pendule au mercure. Complet avec clé.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 40/60 -
#476
Twee ronde Art deco tafeltjes, notenhout fineer.
Deux tables rondes Art déco, placage de noyer.No longer availableDim. h 58,5 x Ø 59,5 cmEstimate: € 330/350
Other lots in this auction
-
#166
Een eikenhouten meubel met opzet. Onderaan vier deuren en vier laden. Zuiltjes, en een leeuwenkop met ring. Het opzet met twee paneeldeurtjes en gedragen door gebeeldhouwde figuren.
Un meuble en chêne à deux corps. Quatre portes et quatre tiroirs en bas. Piliers et tête de lion avec anneau. Le dessus avec deux portes à panneaux et soutenu par des personnages sculptés.No longer availableDim. 190x72x195 cmEstimate: € 400/600 -
#465
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 1200/1300 -
#600
Een reiswekkertje in metalen kast en met geslepen dekglaasje. In etui. Jaren ‘30.
Un réveil de voyage dans un boîtier en métal et avec un couvercle en verre taillé. En pochette. Des années 30.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 40/60 -
#525
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met met briljantjes. We voegen er een driekleurige ring aan toe.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants. On y ajoute un anneau tricolore.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 100/150 -
#44Jan Van den Berghe
“Boszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Vue sur la forêt." Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. h28,5 x b37cmEstimate: € 60/100 -
#40
Een 18 karaats wit en geelgouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une bague art déco en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids total de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 250/350 -
#492
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
"Fleur nature morte". Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 45 x 62 cmEstimate: € 200/300 -
#321Val Saint Lambert
Een gegoten kleurloos kristallen lampenvoet. Gesigneerd onderaan.
Un pied de lampe en cristal incolore coulé. Signé en bas.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 40/60 -
#149Romain Steppe
“Pleine lune - Plage Flamande.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Pleine lune - Plage Flamande”. Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 27 cmEstimate: € 200/240 -
#361
Een lot van drie koperen processielampen, waarvan twee gemonteerd als wandlamp.
Lot de trois lampes de procession en cuivre dont deux montées en appliques.No longer availableDim. h +- 40 cmEstimate: € 35/50 -
#100
Een art deco platina dameshorloge bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. In werkende staat en met lederen polsband.
Une montre pour femme art déco en platine sertie de diamants d'un poids total de +- 1 ct, en état de marche et avec un bracelet en cuir.No longer availableDim. bruto:16,55 gEstimate: € 1000/1200 -
#90
Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,69 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en forme de cœur en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,69 ct.No longer availableDim. 8,97 gEstimate: € 900/1000