Other lots in this auction
-
#449
“Perzische ontmoetingsscène.” Tangka op doek.
"Scène de rencontre persane." Tangka sur toile.No longer availableDim. 83 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#120
Een hangertje van 18 karaats witgoud in de vorm van een hand met een briljant van +- 0,20 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats en forme de main avec un brillant de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 250 / 300 -
#48
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#574
Een beeld van polyester, met voorstelling van een sheriff met een menukaart.
Une statue en polyester, représentant un shérif avec un menu.No longer availableDim. H. 178 cmEstimate: € 200 / 240 -
#700
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#396
Een Japanse drieluiks paravent in zwartgelakt en gesculpteerd hout.
Un paravent triptyque japonais en bois laqué noir et sculpté.No longer availableDim. 107 x 115 cmEstimate: € 120 / 200 -
#296
Kleine eikenhouten linnenkoffer met twee gemoulureerde panelen. XIXde eeuw.
Petit coffre à linge en chêne à deux panneaux moulurés. XIXème siècle.No longer availableDim. h47 x b81 x l42Estimate: € 60 / 80 -
#247
Twee glaspasta vazen, waarvan één ontwerp “Tip Gallé” en één ontwerp van Carly.
Deux vases en pâte de verre, un design "Tip Gallé" et un design de Carly.No longer availableDim. h34,5cm x Ø13cm & h24cm x Ø12cmEstimate: € 80 / 100 -
#80
Een parelhalssnoer met 18 karaats witgouden slot bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Un collier de perles avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de diamants taille ancienne d'un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#474J. Welsh
“Street #6”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2017 achteraan.
Rue #6. Huile sur toile. Signée et datée 2017 au dos.No longer availableDim. 83 x 102 cmEstimate: € 300 / 400 -
#206
Een mooie en goed onderhouden chest-on-chest van mahoniehout. Onderaan met drie laden, bovenaan met drie grote en twee kleine laden. Engeland, tijdperk Victoria.
Un beau chest-on-chest en acajou bien entretenu. En bas avec trois tiroirs, en haut avec trois grands et deux petits tiroirs. Angleterre, époque Victoria.No longer availableDim. 210 x 123 x 57,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#148De Dynastie-verzameling
25 postzegelbaartjes van 24 K verguld sterling zilver. 925‰.Keur - Koninklijke Munt van België. Geleverd in een passend koffertje. Gewicht baartjes: 566 g. + Certificat 4775/5000.
25 barres en forme de timbres postes en argent doré 24 K. 0,925‰. Poinçon - Monnaie Royale de Belgique. Livré dans un étui assorti. Poids des barres : 566 g. + certificat 4775/5000.No longer availableDim. 33cm x 25cm x 7cmEstimate: € 240 / 280