Other lots by Mercator Fonds
#642Mercator Fonds
#659Mercator Fonds
Lot 5 livres d'art. Dürer, Rembrandt, Rubens et son siècle, Van Eyck, Felix Timmermans.No longer availableEstimate: € 60/80
#303
#323
#82Felix Timmermans
#313
Deux livres de documentation : - « Médailles portuaires d'Anvers ». En néerlandais Éd. Pandora, 2011. - « Le port d'Anvers ». Un livre photo en anglais. Éd. Van Halewyck, 2007.No longer availableEstimate: € 25/30
#657
Een gevarieerd lot wapens allerlei met o.a. dolken en speerpunten.
#629Willy Vandersteen
#607
Lot van 3 Imari porseleinen bordjes.
#381Jean Gerbino
Een vaas uit mozaïek porselein. ‘Voor Vallauris’. Gesigneerd en gemerkt onderaan. Bruin en groen in de massa. Schilfer & herstelling aan de rand onderaan.
Un vase en porcelaine mosaïque. "Pour Vallauris". Signé et marqué en bas. Brun et vert dans la masse. Eclat et réparation au bord inférieur.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 50/80 -
#685Tori Burch
Een kleurrijke lederen geldbeugel met rits en sleutelhanger.
#672Charell
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
#415
Bronzen wierookpotje, Indisch.
#131
Buste d'un prélat. Bois de chêne sculpté. Début XVIIIe siècle.No longer availableDim. H: 44 cmEstimate: € 500/800 -
#382
#522Salvador Dali
"Cavalier". Lithographier. Signé et numéroté 221/250 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 53 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#120
#466
Twee Art deco ronde tafeltjes, gefineerd walnoten hout.
Deux 2 tables rondes art déco, placage de noyer.No longer availableDim. h 61 x Ø 60 cmEstimate: € 330/350