Other lots by Mercator Fonds
-
#659Mercator Fonds
Lot 5 kunstboeken. Dürer, Rembrandt, Rubens en zijn eeuw, Van Eyck, Felix Timmermans.
Lot 5 livres d'art. Dürer, Rembrandt, Rubens et son siècle, Van Eyck, Felix Timmermans.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#665Mercator Fonds
Lot 7 kunstboeken; Vlaamse schilders in de Noordelijke Nederlanden, Vlaanderen en Engeland, Apocalypse, Galbert van Brugge, De Gouden eeuw van Antwerpen, De Hanze, Willem De Zwijger.
Lot 7 livres d'art en néerlandais; Peintres flamands du nord des Pays-Bas, de Flandre et d'Angleterre, Apocalypse, Galbert van Brugge, L'âge d'or d'Anvers, De Hanze, Willem De Zwijger.No longer availableEstimate: € 70 / 100
Similar lots by type
-
#313
Twee documentatieboeken:- “Antwerpse Havenpenningen”. Ed. Pandora, 2011.- “The port of Antwerp”. Een fotoboek. Ed. Van Halewyck, 2007.
Deux livres de documentation : - « Médailles portuaires d'Anvers ». En néerlandais Éd. Pandora, 2011. - « Le port d'Anvers ». Un livre photo en anglais. Éd. Van Halewyck, 2007.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#82Felix Timmermans
Lot “Zonder titel”, ingekleurde tekening op papier, ingekaderd, gesigneerd Felix Timmermans en boek getiteld “Grote ontmoetingen - Felix Timmermans” door José de Ceulaer, uitg. 1978.
Lot « Sans titre », dessin en couleurs sur papier, encadré, signé Felix Timmermans et livre intitulé « Grote ontmoetingen - Felix Timmermans » par José de Ceulaer, éd. 1978.No longer availableDim. h14cm x b11cmEstimate: € 110 / 130 -
#323
Twee kunstboeken:- “Van Gogh. 92 kleurenreproducties”. Ed. De Spaarnestad, Haarlem.- “Vincent van Gogh door Vincent”. Wereldbibliotheek Amsterdam, 1985.
Deux livres d'art en néerlandais : - « Van Gogh. 92 reproductions en couleurs ». Éd. Le Spaarnestad, Haarlem. - "Vincent van Gogh par Vincent". Bibliothèque mondiale d'Amsterdam, 1985.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#303
Zeven boeken over Pablo Picasso, één Nederlands, één Duits, de overige in het Frans, waaronder “Picasso et le Théâtre”. Ed. Le Club français du Livre 1967.
Sept livres sur Pablo Picasso, un néerlandais, un allemand, les autres en français, dont « Picasso et le Théâtre ». Ed. Le Club français du Livre 1967.No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#475
“Toi et Moi”. Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
"Toi et Moi". Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 400 / 500 -
#211Rosenthal
Twee bordjes en een kopje met schoteltje van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.
Deux assiettes et une tasse avec soucoupe en porcelaine à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marqué.No longer availableDim. H: 9 cmØ: 15-23 cmEstimate: € 75 / 100 -
#424Victor Vasarely
“Tupa 3”. Zeefdruk. Ed. Griffon, Neuchatel 1974.
"Tupa 3". Sérigraphie. Éd. Griffon, Neuchâtel 1974.No longer availableDim. 38 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#306
Een antieke Régence armstoel met gesculpteerde rug en met zitting bekleed met naaldwerk.
Fauteuil ancien Régence au dossier sculpté et à l'assise tapissée de broderies.No longer availableDim. H. 102 cmEstimate: € 80 / 120 -
#698
Een gefineerd mahoniehouten reisscribaan met vilten schrijfvlak.
Ecritoire de voyage en acajou plaqué avec surface d'écriture en feutre.No longer availableDim. 69x63x18 cmEstimate: € 70 / 90 -
#290
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een fantasiesteen.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre fantaisie.No longer availableDim. 9 gEstimate: € 150 / 200 -
#407
Een lot van vijf porseleinen snuffbottles met gevarieerd decor. Licht blauwe gebroken (hersteld), bruine met hersteld dopje.
Lot de cinq tabatières en porcelaine au décor varié. Celle en bleu clair cassée (répareé), la marronne avec coiffe réparée.No longer availableDim. +- 8 cmEstimate: € 50 / 90 -
#14
“Kuifje”, afbeelding uit Kuifje De Blauwe Lotus, ingekaderd.
"Tintin", image tirée de Tintin Le Lotus Bleu, encadrée.No longer availableDim. h23cm x b19cmEstimate: € 35 / 50 -
#307
Een messingen pijpkomfoor met gedraaid houten handvat. Met merkteken. XVIIIe eeuw.
Un brasero en laiton avec manche en bois tourné. Avec marque. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#337
Een heksenbol en een kandelaar van kwikglas.
Une boule de sorcière et un bougeoir en verre au mercure.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 30 / 35 -
#401
Een sierbord van Chinees porselein met meerkleurig decor van een vogel en vlinders in bloeiende struiken.
Assiette décorative en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un oiseau et de papillons dans des buissons fleuris.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 30 / 35 -
#574
Een beeld van polyester, met voorstelling van een sheriff met een menukaart.
Une statue en polyester, représentant un shérif avec un menu.No longer availableDim. H. 178 cmEstimate: € 200 / 240