#237Een maquette als meesterstuk voor een prieel, lichte schade aan raamstukje.
#235John WilliamsZakhorloge door John Williams, met sleutel, zilveren kast, gouden scharnieren, Chester 1859, fusee lever, Liverpool windows, stofkap.Markering “Coventry”.
#152Jules DidierPeriod: 1831-1914“Gezicht op de schapenstal”, olie op doek, gesigneerd.
"Vue de la bergerie", huile sur toile, signée.No longer availableDim. h103,5cm x b78,5cmEstimate: € 280 / 320 -
#366Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
#83Een Louis-Philippe servies van deels verguld Brussels porselein, bestaande uit een koffiekan, een theepotje met komfoor en negen kopjes met acht schoteltjes (ééntje beschadigd). XIXe eeuw.
Service Louis-Philippe en porcelaine de Bruxelles en partie dorée, composé d'une cafetière, d'une théière avec brasero et de neuf tasses avec huit soucoupes (dont une abîmée). XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 13 cmH: 11-29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#611Beeldje dame met zwaard, zamak op houten voet.
#261Wilhelm Schiller & SonPaar vazen van veelkleurig porselein. Oostenrijk, gesigneerd WS&S, lichte schilferschade onderaan een voet.
Paire de vases en porcelaine multicolore. Autriche, signés WS&S, légers éclats au bas d'un pied.No longer availableDim. h49,5cm x b23,5cmEstimate: € 120 / 200 -
Vase bleu/cuivre, vers 1900, marqué « Val Saint Lambert Belgique ».No longer availableDim. h17,5cm x Ø9cmEstimate: € 190 / 210
#238Een blauw en wit Delfts aardewerken schotel.
#516Een mid century vitrine met koperbeslag en twee bolglazen wanden.
Une vitrine du milieu du siècle avec des montures en cuivre et deux parois de verre convexes.No longer availableDim. 135x46x180 cmEstimate: € 180 / 240 -
#271Een grote aardewerken sierschotel met meerkleurig decor van vogels in een bloeiende struik. Achteraan gemerkt. Bijgevoegd twee borden met meerkleurige decors van bloemen en vogels, met meerdere beschadigingen. XVIIIe en XIXe eeuw.
Grand plat décoratif en faïence à décor multicolore d'oiseaux dans un buisson fleuri. Marqué au dos. Ajout de deux assiettes à décors multicolores de fleurs et d'oiseaux, avec plusieurs accidents. XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableDim. Ø: 23 & 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#584Doosje met een 120-tal parelmoeren speelchips, een zestal formaten.
#255Val Saint Lambert BelgiqueVaas van geslepen kristal, groen/wit, bodem gemarkeerd “Val Saint Lambert Belgique”, circa 1930.
Vase en cristal taillé, vert/blanc, fond marqué « Val Saint Lambert Belgique », vers 1930.No longer availableDim. h17cm x Ø14cmEstimate: € 120 / 140 -
#316Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl. Bekleed met ecru fluweel.
#102Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Waterrijk boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Paysage forestier à l’étang ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. h63cm x b97,5cmEstimate: € 100 / 120 -
#119Kennes“Zicht op Boom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de Boom." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 79 cmEstimate: € 100 / 120