Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Lot boeken, overwegend m.b.t. W.O. II. 19 stuks in totaal.

Lot boeken, overwegend m.b.t. W.O. II. Negentien stuks in totaal.

Un lot de livres, en grande partie en relation avec la Guerre Mondiale II. Dix neuf pièces au total.
SKU: 1505180758.
Auction day: 16 May 2018 19:00
Catalogue #758
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #371

    Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.

    Vierge à l’Enfant en porcelaine bruxelloise polychrome. ± 1900.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #500

    Een antieke wandelstok met een handvat van gesculpteerd ivoor in de vorm van een hondenkop.

    Une canne avec une poignée en ivoire sculptée en tête de chien.
    No longer available
    Dim. l: 87 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #26

    Twee Engelse mahoniehouten stoelen.

    Deux chaises anglaises en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #233

    “De schilder” en “De schrijver”. Twee beelden van donkergepatineerd brons.

    “Le peintre” et “L’écrivain”. Deux sculptures en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #295

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale amethist van ± 5 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une améthyste centrale de ± 5,00 ct.
    No longer available
    Dim. 7,33 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #195

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,38 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ±0,38 ct.
    No longer available
    Dim. 6,70 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #46

    Een paar handgeknoopte Perzische karpetjes van wol.

    Une paire de carpettes persanes en laine faites mains.
    No longer available
    Dim. 149 x 94 & 82 x 118 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #497

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel en pioenen. Onderaan gemerkt.

    Petit plat sur piédouche en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un oiseaux et de pivoines. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 27 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #738

    Vier schotels, waarvan één Delftse, een Japanse schotel met twee haarscheuren en twee Imari borden.

    Quatre plats, dont un plat de Delft, un plat japonais avec deux cheveux, et deux assiettes Imari.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #4

    Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen.

    Un lot de trois presse-papiers en verre avec une décoration de fleurs polychromes à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #159
    Robert van Cauwenberghe
    Period: 1905 - 1985

    “Stilleven met kruik, perziken, krab, vis en uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux cruche, pêches, crabe, poissons et oignons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 54 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #349
    W. Farynhor

    “Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.

    “Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.
    No longer available
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More