#371Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.
Vierge à l’Enfant en porcelaine bruxelloise polychrome. ± 1900.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#500Een antieke wandelstok met een handvat van gesculpteerd ivoor in de vorm van een hondenkop.
Une canne avec une poignée en ivoire sculptée en tête de chien.No longer availableDim. l: 87 cmEstimate: € 150 / 200 -
#26Twee Engelse mahoniehouten stoelen.
Deux chaises anglaises en acajou.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#233“De schilder” en “De schrijver”. Twee beelden van donkergepatineerd brons.
“Le peintre” et “L’écrivain”. Deux sculptures en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 240 / 360 -
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale amethist van ± 5 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une améthyste centrale de ± 5,00 ct.No longer availableDim. 7,33 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#46Een paar handgeknoopte Perzische karpetjes van wol.
#497Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel en pioenen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur piédouche en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un oiseaux et de pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#4Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen.
#159Robert van CauwenberghePeriod: 1905 - 1985“Stilleven met kruik, perziken, krab, vis en uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux cruche, pêches, crabe, poissons et oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#349W. Farynhor“Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120