Other lots in this auction
-
#40Een 18 karaats geel gouden art nouveau hangertje bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Petit pendentif en or jaune 18 ct d’époque art nouveau serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 250 / 300 -
#345Een eikenhouten bankje met gedreven lederen bekleding.
Un petit banc en chêne avec revêtement repoussé en cuir.No longer availableDim. b: 110 cmEstimate: € 50 / 60 -
#137“Vrouw met rozen”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina.
”Femme et roses”. Une statue en bronze, patine en deux couleurs.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 240 / 360 -
#107Een maquette van een zeilschip.
Un voilier en maquette.No longer availableDim. 72 x 80 cmEstimate: € 100 / 140 -
#829Een halfrond bijzetmeubeltje van notenhout met twee laden.
Petit meuble demi-lune en noyer ouvrant à deux tiroirs et avec tablette d’entretoise.No longer availableDim. b: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#817Een Madonna met Kind onder stolp. Eén vingertje manco.
Vierge à l’Enfant sous globe. Une doigt manque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 25 / 35 -
#384Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.
Un lustre flamand en cuivre à huit points lumineux et décoration d’un aigle double.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#246Een met metaal versterkte eikenhouten buffetkast met twee gesculpteerde paneeldeuren en twee laden.
Un buffet en chêne renforcé avec du métal à deux portes a panneau sculptés et deux tiroirs.No longer availableDim. 111 x 129 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#764Guido VanderheydenTwee kleurenlitho’s met Japanse theatermaskers. Beide gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 2000.
Deux lithographies en couleurs représentant des maques de théâtre. Signées hors planche et datées 2000.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#815Een bol karafje met vijf bijbehorende glaasjes met een handgeschilderd bloemendecor.
Carafon sphérique et cinq gouttes assorties à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#252Marten Melsen“Moeder en kind aan de haven”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening en gedateerd 1924.
”Mère et enfant au port”. Technique mixte. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 56,5 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#604Een uit acht delen opgebouwde Chinese pagode van meerkleurig porselein met een decor van draken.
Pagode en porcelaine de Chine polychrome en huit parties. Décor de dragons.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 800 / 1000

