Other lots in this auction
-
#147“De jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Moreau.
”Le chasseur”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille d’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 350 / 500 -
#343Een houten triktrakspel met vilten bekleding en met houten schijven.
Un bac à jacquet en bois avec revêtement en feutre et disques en bois.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#244Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout in rococostijl.
Miroir en bois sculpté et doré de style rococo.No longer availableDim. 110 x 72 cmEstimate: € 120 / 200 -
#480Een paar glazen vaasjes met handgeschilderde decors van vogels op bloeiende takken. Japans werk. Eéntje gebarsten.
Paire de vases en verre à décors peints à la main d’oiseaux et de branches fleuries. Travail japonais. Une fisure.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#579“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Annenkoff.
“Composition”. Huile sur panneau. Signé: Annenkoff.No longer availableDim. 90 x 68 cmEstimate: € 250 / 350 -
#517“Oude wijze”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Vieux sage". Un netsuké en ivoir, oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#261Een siervaas van meerkleurig aardewerk met twee handvatten en een decor van een boerin in een cartouche op blauwe fond.
Un vase décoratif en faïence polychrome avec deux poignées, décor d’une paysanne en cartouche sur fond bleu.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#192Edward Van Esbroeck“Symbolistische voorstelling met drie personages”. Olieverf op doek.
”Représentation symbolique de trois personnages. Huile sur toile.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 500 / 600 -
#785Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl met voluutpoten.
Une table d'appoint en chêne, style Louis Philippe aux pieds volutes.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#471Een zittende hond van bruingepatineerd brons op een sokkel van beige marmer.
Une statue en bronze patiné représentant un chien assis, sur socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 100 -
#419William de Gouve de Nunques“Markt”. Tekening op karton. Draagt een monogram en gedateerd 1923.
”Le marché”. Dessin sur carton. Porte un monogramme et daté 1923.No longer availableDim. 16 x 28 cmEstimate: € 100 / 140 -
#12Georges Grellet“Jonge jaagster”. Kleurenlitho. Ovaal, gesigneerd buiten de plaat.
“Jeune femme chasseur”. Litho en couleurs. Ovale, signée hors planche.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 60 / 80

