Other lots in this auction
-
#389Een koperen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
Un lustre à cinq bras avec deux points lumineux à chaque bras.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#307Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd albast naar de Griekse oudheid.
Un buste féminin en albâtre sculpté d’après l’antiquité grecque.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 400 / 600 -
#190Een 18 karaats geel ring bezet met een centrale calcedoon cabochon en zes half edelstenen.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une calcédoine centrale en cabochon et de six pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 8,13 gEstimate: € 600 / 700 -
#550Swarovski“De eenhoorn”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijks item 1996. In originele verpakking en met display.
“L’unicorne”. Objet en cristal de la série “Animaux fabuleux”. d’après un modèle par Martin Zendron. Edition annuelle 1996. Dans une boîte d’origine et avec display.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#317Drie verschillende warmhouders van messing, versierd met reliëfs van biscuit.
Trois chauffe-plats en laiton, décors de biscuit en relief.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#105Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,14 ct et de rubis ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 850 / 950 -
#473“Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.
“Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#235Een serie van zes Engelse stoelen van mahoniehout, versierd met inlegwerk.
Une série de six chaises anglaises en acajou, décoration incrustée.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#567Een antiek Chinees geldstuk. Gemerkt onderaan.
Pièce de monnaie chinois ancienne. Marque au verso.No longer availableDim. b: 7 cmEstimate: € 200 / 260 -
#773Vijf kristallen moezelglazen met gegraveerd motief.
Cinq verres à Moselle en cristal. Motif gravé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#262Frans Brouwers“De lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauraties.
”La lecture”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.No longer availableDim. 61 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#548Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk met een decor van bloemen en met linten aan ringen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900. Kleine restauratie aan één vaas.
Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma à décor de fleurs et de rubans dans des anneaux en relief. Marque sous la base. Vers 1900. Petite restauration à l’un des deux.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 80 / 120

