Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Lot Chinees en Japans porselein met drie theekopjes, waarvan één met deksel, een schoteltje en een blauw en wit dessertbord met decor van een bloeiende theeboom. XIXde eeuw.

Lot Chinees en Japans porselein met drie theekopjes, waarvan één met deksel, een schoteltje en een blauw en wit dessertbord met decor van een bloeiende theeboom. XIXde eeuw.

Lot of Chinese and Japanese porcelain with three teacups, one of which has a lid, a saucer and a blue and white dessert plate decorated with a flowering tea tree. XIXth century.
Dim. Ø: 7-22 cm
SKU: 1804230377.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #377
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #348

    Een antieke Régence armstoel met gesculpteerde rug en met zitting bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil ancien Régence au dossier sculpté et à l'assise tapissée de broderies.
    No longer available
    Dim. H. 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #193

    Een lot zilveren sierlepeltjes, gemerkt. We voegen er twee grote verzilverde lepels aan toe.

    A lot of silver decorative spoons, marked. We add two large silver-plated spoons to it.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #156

    Een mahoniehouten chest-on-chest met 9 laden, Georgian circa 1720. (AID3383)

    A 9-drawer mahogany chest-on-chest, Georgian circa 1720. (AID3383)
    No longer available
    Dim. 185 x 103 x 52 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #455

    Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.

    Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #150

    Een 14 karaats geelgouden armband bezet met kleine briljantjes en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.

    14 karat yellow gold bracelet set with small brilliants and sapphires with a combined weight of +- 3 ct.
    No longer available
    Dim. 12,43 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #284

    Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.

    A marble sculpted booklet with a bronze statuette of a bear.
    No longer available
    Dim. 12 x 9 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #504

    “De verleiding.” Olieverf op paneel. Vernis beschadigd.

    "The temptation." Oil paint on panel. Varnish damaged.
    No longer available
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #359

    Een collectie van 11 diverse vogels van polychroom Duits porselein, gemerkt Rosenthal, Hutchenreuter (o.m. Granget), Herend e.a.

    A collection of 11 various birds of polychrome German porcelain, marked Rosenthal, Hutchenreuter (om Granget), Herend and others.
    No longer available
    Dim. H: 6-23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #682

    Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.

    Une chaise d'appoint rustique en chêne avec des pieds tournés et une entretoise croisée. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. H.86 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #169
    Rik Slabbinck

    “Landschap met knotwilgen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme verfschade rechts boven, schilfers.

    “Landscape with pollard willows.” Oil on canvas. Signed. Minor paint damage top right, flakes.
    No longer available
    Dim. 60 x 72 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #632

    Een glazen Jugendstil vaas met vergulde tinten in het reliëf.

    A glass Art Nouveau vase with gilded shades in the relief.
    No longer available
    Dim. 34,5 x Ø 19 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #248
    Delfts blauw

    Een Delfts blauw porseleinen schaal, Pauwenstaart.

    A Delft blue porcelain bowl, Peacock tail.
    No longer available
    Dim. Ø 39 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More