#193Een lot zilveren sierlepeltjes, gemerkt. We voegen er twee grote verzilverde lepels aan toe.
A lot of silver decorative spoons, marked. We add two large silver-plated spoons to it.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#156Een mahoniehouten chest-on-chest met 9 laden, Georgian circa 1720. (AID3383)
A 9-drawer mahogany chest-on-chest, Georgian circa 1720. (AID3383)No longer availableDim. 185 x 103 x 52 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#455Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#150Een 14 karaats geelgouden armband bezet met kleine briljantjes en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
14 karat yellow gold bracelet set with small brilliants and sapphires with a combined weight of +- 3 ct.No longer availableDim. 12,43 gEstimate: € 700 / 800 -
#284Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.
#504“De verleiding.” Olieverf op paneel. Vernis beschadigd.
"The temptation." Oil paint on panel. Varnish damaged.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#359Een collectie van 11 diverse vogels van polychroom Duits porselein, gemerkt Rosenthal, Hutchenreuter (o.m. Granget), Herend e.a.
#682Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.
#169Rik Slabbinck“Landschap met knotwilgen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme verfschade rechts boven, schilfers.
#632Een glazen Jugendstil vaas met vergulde tinten in het reliëf.
A glass Art Nouveau vase with gilded shades in the relief.No longer availableDim. 34,5 x Ø 19 cmEstimate: € 75 / 125 -
#248Delfts blauwEen Delfts blauw porseleinen schaal, Pauwenstaart.
A Delft blue porcelain bowl, Peacock tail.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 200 / 240