Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.
Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.

Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.

Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.
SKU: 1312160335.
Category: Uncategorized.
Auction day: 13 December 2016 19:00
Catalogue #335
Estimate: € 60 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #980

    Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.

    Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #370

    Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.

    Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #1106

    Een vierdelige paravent met houten kralen.

    Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.
    No longer available
    Dim. h: 137 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #743

    Een oude barometer.

    Ancien baromètre.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #1121

    Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #330

    Drie Pop Swatch horloges in oorspronkelijke etui. In werkende staat.

    Trois montres Pop Swatch dans l’étui d’origine. En état de marche.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #983

    Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.

    Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #385
    Tommy Hilfiger

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #203
    Erard, Paris

    Een palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.

    Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #1139

    Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.

    Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #748

    Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.

    Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #1098

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #1107
    Val Saint-Lambert

    Glasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.

    Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 350
  • #390
    Festina

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #1080

    Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.

    Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #380
    Festina

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #282
    Fritz Grebe
    Period: 1851-1924

    “Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #320
    Dupont

    Een aansteker van Chinese lak in origineel etui.

    Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1078
    May Claerhout
    Period: 1939-2016

    “Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.

    “Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #1137

    Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.

    Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #1132
    SBS Solingen

    Een verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.

    Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #1136

    Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.

    Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.
    No longer available
    Dim. b: 98 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #284

    “Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #375
    Swatch

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150

Other lots in this auction

  • #791
    V.S.L.

    Een blauwe en witte vaas. Gemerkt.

    Vase bleu et blanc. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1046

    Een rond tafeltje van grijs marmer op centrale voet

    Table ronde en marbre gris sur pied central.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #659

    Vier zichten op San Francisco uit de late XIXe en vroege XXe eeuw. Reproducties van oude foto’s in kaders van wortelfineer.

    Quatre vues de San Francisco de la fin du XIXe et du début du XXe siècle. Reproductions de vieilles photos dans des cadres en placage de ronce.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #912
    Willem Roelofs
    Period: 1822 - 1897

    “Molenlandschap”. Potlood op papier. Gemonogrameerd.

    “Paysage au moulin”. Crayon sur papier. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 8 X 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #814

    Een eikenhouten piëdestal met tussenblad.

    Piédestal en chêne à tablette d’entretoise.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #945

    Twee verschillende Chinese snuffbottles, waarbij één van porselein en één van glas

    Deux flacons à parfum chinois dont un en porcelaine, l’autre en verre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #535

    Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.

    Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #257

    Een siervaas van meerkleurig aardewerk met een handgeschilderd bloemendecor, gesigneerd ‘Guillaume’. Met bronzen monturen en op vier leeuwvormige voetjes. Omstreeks 1900.

    Vase décoratif en faïence polychrome à décor de fleurs peintes à la main. Signé Guillaume. Montures en bronze et sur quatre pieds griffes. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1090

    Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een haan.

    “Coq”. Sculpture de jardin en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #553

    Een paar fossielen van vissen op metalen staander.

    Paire de fossiles de poissons sur support en métal.
    No longer available
    Dim. b: 40 cm
  • #682
    Toyokuni en Shigeharu

    “Twee kabukifiguren”. Houtsneden op papier. Gesigneerd.

    “Deux personnages Kabuki”. Gravures sur bois. Signées.
    No longer available
    Dim. 34 x 23 & 37 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #18

    Een tiendelig toiletstel van mauve glas.

    Garniture de toilette dix pièces en verre mauve.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More