#729
Een balustervormige lampenvoet van metaal.
#90tower
Montre de dame en or blanc 18 K, ainsi que la bracelet également en or blanc 18 K, sertis de diamants ayant un poids total de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 22,62 gEstimate: € 800 / 1000 -
#452
Een Duitse zwaardbajonet. Model 1871. Gemerkt J. B. Alt.
#503
“Guanyin met draak”. Een bronzen beeldje.
#577
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de plantes dans des vases en cartouches et avec des motifs floraux en arrière-plan.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 300 -
#585
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#716
Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#304
Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#234Marinus Van Eys
“Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme aux vaches”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 150 / 200 -
#6
Een bronzen luchtertje met zes lichtarmen.
#455
Een rotan salontafel. Sletig.
#383
Een lot postzegels in tien albums, alsook een doos losse zegels.
Un grand nombre de timbres dans dix albums, ainsi qu'une boîte de timbres en vrac.No longer availableEstimate: € 200 / 300