#767
Een kraagvaas van Imariporselein.
#395Jacques Leleu Collection
#57
Een houten kolompendule. Zonder sleuteltje.
#787
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
#399
Bol en cristal polychrome. Parties mates et claires en alternance formant des vagues.No longer availableDim. h 17 cm; B 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#578
Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages die huishoudelijke taken uitvoeren. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en porcelaine chinoise, décor de personnages en train de faire des tâches ménagères. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#390
“Waterman”. Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger.
”Verseau”. Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif.No longer availableDim. 12,65 gEstimate: € 300 / 400 -
#427Val St. Lambert
Een kristallen lampvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
#873
Twee houten sigarenvormen.
Deux formes à cigares en bois.No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#544Filip Staes
“Chaos urbain”. Une série de neuf eaux-fortes. Quatre pièces numérotées et datées ‘94.No longer availableDim. 23 x 15,5 cmEstimate: € 90 / 120 -
#403
Een lot van drie zwaardbajonetten van begin XXe eeuw, waarbij één met lederen schede.
Un lot de trois baïonnettes début XXème siècle, dont une avec fourreau en cuir.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 150 / 200 -
#59Nelly DegouyPeriod: 1910 - 1979
“Danseres”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Danseuse”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 80 / 120