Similar lots by type
-
#501Grote Chinees porseleinen vaas met blauw-wit decor, organisch patroon, koperen ring aan deksel.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc, motif organique, bague en cuivre sur le couvercle.No longer availableDim. h 82 x Ø 48 cmEstimate: € 525 / 575 -
#543Murano vaas, polychroom gekleurd, vloeiend decor.
Vase de Murano, multicolore, décor fluide.No longer availableDim. h 37 x b 10 cmEstimate: € 65 / 75 -
#503Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen, blauw-wit met bloemendecor, gemarkeerd onderaan.
Tulipier en porcelaine de Chine à 6 ouvertures, bleu et blanc à décor floral, marqué en bas.No longer availableDim. h 23,5 x b 16 cmEstimate: € 210 / 230 -
#541Chinees porseleinen vierkante vaas met deksel, blauw-wit met krijgstafereel.
Vase carré avec couvercle en porcelaine de Chine, bleu et blanc avec une scène de bataille.No longer availableDim. h32cm x b18cmEstimate: € 100 / 120 -
#488Bronzen beeld “Het Paard”, naar Fernando Botero, donkergepatineerd.
Sculpture en bronze "Le Cheval", d'après Fernando Botero, à patine foncée.No longer availableDim. h32,5 x b33cmEstimate: € 250 / 275 -
#547Jugendstil glazen vaas, polychroom organische vorm met horizontaal strepenpatroon, lichte schade doorlopende haarlijn aan zijkanten.
Vase en verre Art Nouveau, forme organique polychrome à motif de rayures horizontales, léger dommage, délié continu sur les côtés.No longer availableDim. h 32 x 17 b cmEstimate: € 60 / 70 -
#486Een Art deco étagere met walnotenfineer.
Etagère art déco en placage de noyer.No longer availableDim. h 178 x b 90 x l30 cmEstimate: € 330 / 350 -
#476Twee ronde Art deco tafeltjes, notenhout fineer.
Deux tables rondes Art déco, placage de noyer.No longer availableDim. h 58,5 x Ø 59,5 cmEstimate: € 330 / 350 -
#493Art Deco modern gestiliseerd bronzen beeld, vrouw in geknielde houding en gespreide armen, naar Oswald Herzog.
Sculpture en bronze stylisé moderne Art Déco, femme agenouillée et bras écartés, d'après Oswald Herzog.No longer availableDim. h 36 x 64 cmEstimate: € 1250 / 1500 -
#693Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.No longer availableDim. h61cm x b58cmEstimate: € 120 / 200 -
#487Bronzen donker gepatineerd gestileerd beeld van een zittende kat, Art Deco.
Sculpture stylisée en bronze à patine foncée d'un chat assis, Art Déco.No longer availableDim. h45cmEstimate: € 700 / 800 -
#167“Geneigter Frauenkopf”. Bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.
“Geneigter Frauenkopf”. Buste en bronze, d'après Wilhelm Lehmbruck.No longer availableDim. h 43 x b 37 cmEstimate: € 1250 / 1500 -
#491Gesculpteerd beeld van speksteen, bruinkleurige tinten, Chinese visser met vangst staande op rots.
Sculpture sculptée en stéatite, tons bruns, pêcheur chinois avec prise debout sur rocher.No longer availableDim. h 41,5 x b 13 cmEstimate: € 150 / 175 -
#496Ronde mahonie tafel met verzilverde visvormige ornamenten op de poten, lichte kras op tafelblad.
Table ronde en acajou avec ornements en forme de poisson en métal argenté sur les pieds, légère rayure sur le dessus de la table.No longer availableDim. h79cm x Ø88,5cmEstimate: € 250 / 300 -
#507Paar Chinees porseleinen vazen met deksel, blauw-wit, bloemen decor met ooievaars.
Paire de vases en porcelaine de Chine avec couvercles, bleu et blanc, décor floral aux cigognes.No longer availableDim. h 60 x Ø 32 cmEstimate: € 500 / 550 -
#466Twee Art deco ronde tafeltjes, gefineerd walnoten hout.
Deux 2 tables rondes art déco, placage de noyer.No longer availableDim. h 61 x Ø 60 cmEstimate: € 330 / 350 -
#538Een paar Chinees porseleinen cilindervazen, blauw-wit, bloemendecor.
Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine, bleu et blanc, à décor floral.No longer availableDim. h 19,5 x Ø 19,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#511Paar Chinees porseleinen vazen, blauw-wit met Phoenix en bloemen decor, zittend figuur op deksel.
Paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de phénix et de fleurs, personnage assis sur le couvercle.No longer availableDim. h 45 x Ø 24 cmEstimate: € 210 / 230 -
#660Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.
Divan de gynécologie vintage en métal, réglable.No longer availableDim. h83 x l182 x b49,5cmEstimate: € 80 / 100 -
#548Kosta BodaPlat ronde vaas, blauw-geel-oranje mixed decor, “Kosta Boda” gemarkeerd onderaan.
Vase rond plat, décor mixte bleu-jaune-orange, marqué « Kosta Boda » en bas.No longer availableDim. h 35 cm x b 21 cmEstimate: € 110 / 130 -
#456Art deco salontafel van gefineerd notenhout.
Table basse art déco en placage de noyer.No longer availableDim. h 57,5 x Ø 80 cmEstimate: € 230 / 250 -
#117Bronzen beeldje, Weense Dame in badpak met hoed, open vouwende handdoek, gemarkeerd onderaan.
Figurine en bronze, Dame viennoise en maillot de bain avec chapeau, serviette dépliante, marquée en bas.No longer availableDim. H: 8 cmEstimate: € 200 / 230 -
#551Houten gesculpteerd beeld, Chinese krijger God “Guan Gong Yu”, fijn detail, lichte herstelschade aan hellebaard.
Statue en bois sculpté, Dieu guerrier chinois "Guan Gong Yu", détail fin, légers dommages de réparation à la hallebarde.No longer availableDim. h 60 x b 20 cmEstimate: € 180 / 200 -
#113Bronzen beeldje “Pierrot” op rond onyx schaaltje.
Figurine en bronze "Pierrot" sur un plat rond en onyx.No longer availableDim. h 13,5 x Ø 7,5 cmEstimate: € 225 / 250
Other lots in this auction
-
#608Een paar blauw geglazuurde beeldjes, tempelhonden/wachters, markering onderaan 213 & 257.
Une paire de figurines émaillées bleues, chiens/gardiens du temple, marquage en bas 213 & 257.No longer availableDim. h26cm x 10cmEstimate: € 30 / 40 -
#559Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
Meuble en chêne à décors sculptés dans et autour des deux portes.No longer availableDim. 120 x 128 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#47Vier antieke hangsloten van smeedijzer. Een ingelegd met been. Drie met sleutel.
Quatre cadenas anciens en fer forgé. L'un incrusté d'os. Trois avec clé.No longer availableDim. H: 4.5-9 cmEstimate: € 60 / 100 -
#659Mercator FondsLot 5 kunstboeken. Dürer, Rembrandt, Rubens en zijn eeuw, Van Eyck, Felix Timmermans.
Lot 5 livres d'art. Dürer, Rembrandt, Rubens et son siècle, Van Eyck, Felix Timmermans.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#276Een armstoel met donkergroene fluwelen bekleding.
Un fauteuil recouvert de velours vert foncé.No longer availableDim. 106 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#410Drie verschillende 18 karaats geelgouden ringen bezet met pareltjes, opaal en een rode steen.
Trois bagues différentes en or jaune 18 carats serties de perles, d'opale et d'une pierre rouge.No longer availableDim. 6,63 gEstimate: € 180 / 250 -
#170Raymond Weil GeneveEen roestvrij stalen damespolshorloge bezet met diamanten in geel goud gezet. Met certificaat en in originele doos.
Une montre bracelet pour femme en acier sertie de diamants sur or jaune. Avec certificat et dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 1800 / 2500 -
#94Joz. De SwertsPeriod: 1890-1939“Portret van Jules De Swerts (broer van).” Olieverf op doek. Toegeschreven wegens provenance.
"Portrait de Jules De Swerts (frère de)." Huile sur toile. Attribué en raison de la provenance.No longer availableDim. 123 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#337Een heksenbol en een kandelaar van kwikglas.
Une boule de sorcière et un bougeoir en verre au mercure.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 30 / 35 -
#489“Kubistische Compositie”. Houtskool op papier.
"Composition cubiste". Fusain sur papier.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#432“Moderne compositie met zwart en rood”, schilderij op papier.
« Composition moderne avec du noir et du rouge », peinture sur papier.No longer availableDim. h54,5cm x b64cmEstimate: € 100 / 120 -
#230Een lange parelhalssnoer met een witgouden slot in bloemenvorm bezet met kleine saffiertjes.
Un long collier de perles avec une serrure en forme de fleur en or blanc sertie de petits saphirs.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 400 / 500

