Similar lots by type
-
#790Een Afrikaans patchwerk, een Afrikaanse gordel en muts met kralen en schelpen en een vestje van gekeerd schaap met borduurwerk.
Patchwork africain, ceinture africaine, bonnet aux perles et coquilles et une veste en mouton retourné brodé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#436Negen diverse kussens.
Neuf coussins divers.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#713Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Dogon.
Une statue ancestrale en bois. Dogon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#661Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Youmbe, DRC.
Une sculpture ancestral en bois. Youmbe, DRC.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 140 -
#246Een gesculpteerd houten tafel in eclectische stijl, versierd met bloemen en met een rood marmeren blad.
Table en bois sculpté de style éclectique décorée de fleurs et à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 93 x 62 cmEstimate: € 200 / 400 -
#496Drie kleedjes uit de Andes met veelkleurige stroken. En een kleine lap met “Codep, Unidad Educativa Intercultural Bilingüe “Pachayachachik”.
Trois carpettes des Andes aux pans multicolores. Et un tissu à l’inscription “Codep, Unidad Educativa Intercultural Bilingüe “Pachayachachik”.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#547Een Dogonmasker van gebeeldhouwd hout. Mali.
Un masque Dogon sculpté en bois. Mali.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 65 / 80 -
#818Een oude houten speculaasplank met zes figuren.
Moule à speculoos en bois avec six personnages.No longer availableDim. 42 x 11 cmEstimate: € 55 / 65 -
#476Lot textiel uit de Andes. 14 stuks. Een aantal met ikattechniek.
Lot de textiles des Andes. 14 pièces. Certains à la technique ikat.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#663Een dubbel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
Une sculpture ancestrale double face en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#941Gebeeldhouwde ebbenhouten trom in de vorm van een vrouwenromp met twee benen. Zonder trommelvel. Makonde.
Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#1016Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met een achthoekig marmeren blad.
Piédestal chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre octogonale.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80 / 120 -
#870Een houten baluster met vlam. XIXe eeuw.
Balustre terminant en flamme en bois sculpté et partiellement doré. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1002Een Africaans beeld van gesculpteerd hout. Pende, vermoedelijk Gabon
Une statue en bois sculpté d’origine africaine. Pende, probablement du Gabon.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#446Lot textiel uit de Andes. 20 stuks.
Lot de textiles des Andes. 20 pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#973Een wassen Madonna met kanten kleding. Onder stolp.
Vierge en cire vêtue en dentelle. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#890Een paar gesculpteerd houten steunzuiltjes in de vorm van een mannen- en vrouwenfiguur.
Deux colonnettes anthropomorphes en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#657Een paar Chinese juwelenkistjes, versierd met koperbeslag en een opengewerkte plaquette van jade in het deksel.
Paire de coffrets à bijoux, une plaquette de jade ajourée dans le couvercle, finitions en cuivre.No longer availableDim. b: 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#671Een Fangmasker van deels gepatineerd hout. Gabon.
Un masque Fang en bois partiellement patiné. Gabon.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 65 / 80 -
#826Een zuil van zwart- en goudgepatineerd hout en kunststof.
Colonne en bois noirci et doré et plastique.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 30 / 40 -
#834Drie langwerpige ingelijste stroken geweven stof met gestileerde dieren, vogels en personages. Zuid-Amerikaans werk.
Trois pans encadrés de tissu décoré d’animaux, d’oiseaux et de personnages stylisés. Travail sud-américain.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#766Een grenenhouten koffer met textiel uit Guatemala, Peru, Mali (Senufo) met poncho’s, kleden, sjaals enz.
Coffre en sapin contenant des textiles de Guatemala, Perou, Mali (Senufo) dont poncho, vêtements, châles etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#681Een Baoulemasker van gepolychromeerd hout. Ivoorkust.
Un masque Baoule en bois polychrome. Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 65 / 80 -
#231Een set met horlogemakerswerktuigen. Onder stolp.
Suite d’outils d’horloger. Sous globe.No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#196Een Franse jachtkast met onderaan twee paneeldeurtjes met gesculpteerde voorstellingen van patrijzen, het opzet met twee getorste zuiltjes naast de deuren met glas in lood, gedragen door twee gesculpteerde griffioenen.
Armoire de chasse à deux corps, le bas à deux portes à décor sculpté de perdrix, le haut à deux colonnettes torsadées flanquant les portes aux vitraux et portées par deux griffons.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#660Pontiac QuartzTwee verschillende roestvrij stalen horloges.
Deux horloges en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#1009Een lot bronzen voorwerpen, bestaande uit drie verschillende siervaasjes, een juwelendoosje en een drageoir.
Lot d’objets en bronze comprenant trois vases décoratifs, une boîte à bijoux et un drageoir.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#839“De schilder” en “De schrijver”. Twee beelden van donkergepatineerd brons.
“Le peintre” et “L’écrivain”. Deux sculptures en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 240 / 360 -
#1023Een beeld van een staande Boeddha.
Statue Bouddha position debout.No longer availableDim. H. 150 cmEstimate: € 650 / 850 -
#1112Een kleine koperen luchter met een centrale coupe en drie lichtarmen met glazen lampenkappen in de vorm van rozen. Ophanging versierd met kleine porseleinen rozen.
Petit lustre en cuivre à coupe centrale et trois bras de lumière aux abat-jour en verre en forme de roses. Tige décorée de petites roses en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#470Drie verschillende halssnoeren van been en gepolychromeerd pietra dura.
Trois colliers en os et en pierre dure polychrome.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#165Een 18 karaats roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en centrale amethist van ± 5,50 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une améthyste centrale de ± 5,50 ct.No longer availableDim. 8,82 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#125Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en aquamarijnen van telkens ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et chaque fois d’une aigue marine de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 800 / 900 -
#589Een vaas met famille rose decor van personages in een uitsparing. Onderaan met rood zegelmerk “Da Qing Qianlong Nian Zhi” in een dubbel vierkant in rood onder glazuur.
Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans une cartouche. Marque sigillaire “Da Qing Qianlong Nian Zhi” dans un double carré en rouge sous couverte sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 150 / 180 -
#701Een lot van drie borden van blauw en wit aardewerk, waarvan twee Doorniks en één van Meissen. Laat XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt.
Lot de trois assiettes en faïence bleue et blanche. Deux proviennent de Tournai et une de Meissen. Marqué en dessous. Fin du XVIIIième siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#1029“Dame met stokbrood” & “Jager met hoorn”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein op voetstuk. Niet gemerkt. Eind XIXe eeuw.
“Femme à la baguette” et “Chasseur au cor”. Deux statuettes en porcelaine polychrome et dorée sur socle. Sans marque. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 50 / 70



