Similar lots by type
-
#707
Een lot stripverhalen: Jerom, Guust, Kuifje, Jommeke, Asterix, Kiekeboe, Sammy, Buck Danny, Kuifje, Robert en Bertrand en vele anderen, overwegend in goede staat. 101 albums.
Un lot de bandes dessinées: Jerom, Guust, Kuifje, Jommeke, Asterix, Kiekeboe, Sammy, Buck Danny, Robert & Bertrand et autres. La plupart en bon état. 101 albums.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#697Studio Vandersteen
Suske en Wiske. Rode reeks in kleuren. 79 albums. Merendeel in goede tot zeer goede staat. Evenals: De Rammelende Rally 1973 (slechte staat), Dubbelstrip 6 (1987), Vrolijke Vakantiespelletjes (1988), Vakantieboek 3, 4 en 1974.
Suske en Wiske. Série rouge en couleurs. 79 albums. Principalement en bon état. Nous ajoutons : De Rammelende Rally 1973 (mauvais état), Double album 6 (1987), Vrolijke Vakantiespelletjes (1988), Vakantieboek 3, 4 et 1974.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#757
Een lot van 18 Nederlandstalige en Franstalige strips en, albums, waaronder verhalen van Hérgé, de Smurfen, Bécassine, enz.
Lot de 18 albums de bandes dessinées en Néerlandais et Français dont Hergé, les Schtroumpfs, Bécassine etc.No longer availableEstimate: € 25/45 -
#717
Een lot strips:- 2 albums van Suske & Wiske- Pits & Kaliber- 3 albums Robert & Bertrand- Piet Pienter & Bert Bibber- 4 albums Jerry Spring waarbij 1 dubbel
Un lot de bandes dessinées:- 2 albums de Suske & Wiske- Pits & Kaliber- 3 albums de Robert & Bertrand- Piet Pienter & Bert Bibber- 4 albums de Jerry Spring dont un album en double.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#747
Een lot van 37 strips, waaronder Bob Morane, Michel Vaillant, Kiekeboe, Rik Ringers enz.
Un lot de 37 bandes dessinées dont Bob Morane, Michel Vaillant, Kiekeboe, Rik Ringers etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#767Willy Vandersteen
Een lot van 42 strips, waaronder Suske & Wiske, Jerom, De Rode Ridder, Bessy en Safari.
Lot de 42 albums de bandes dessinées dont Suske en Wiske, Jerom, De Rode Ridder, Bessy et Safari.No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#751
Een lot Japanse bronzen voorwerpen bestaande uit een vaasje met draak, een koro en een theepot Boeddha en draak.
Un lot d’objets en bronze japonaises, comprenant un vase avec dragon, un koro et une théière Bouda et dragon.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#356
Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.
Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 200/300 -
#352Jef Van Grieken
“Het Spaans huis” & “Het sas”. Twee etsen in een map. Gesigneerd buiten de plaat en beiden genummerd 113/150.
“Het Spaanse Huis” et “Het Sas”. Deux eaux fortes dans une farde. Signées hors planche et numérotées 113/150.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#43
Een juwelendoosje van meerkleurig porselein, het deksel getooid met een dame met bal. Onderaan genummerd.
Boîte à bijoux art déco en porcelaine polychrome. Couvercle surmonté d’une femme au ballon. Numéro sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 20/30 -
#84Louis Garot
“Winters zicht te Dilbeek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver à Dilbeek”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 100/150 -
#576
Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 x 157 cmEstimate: € 300/400 -
#65
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct. en twee saffieren van telkens ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de petits brillants ayant un poids total de ± 0,18 ct et de deux saphirs de chaque fois ± 1 ct.No longer availableDim. 3,76 gEstimate: € 650/750 -
#148
Serie van 12 grote en 12 kleine messen met gedreven en geciseleerde zilveren rocailleheften. Duitse keuren, einde XIXde eeuw en 800 ‰. Stalen bladen.
Une série de 12 grands et 12 petits couteaux avec des manches ciselées en rocaille. Poinçons allemands, fin XIXe siècle et 800 ‰. Lames en acier.No longer availableEstimate: € 280/350 -
#465
Een lot verschillende sierlapjes van kloskant en lintkant. We voegen er een aantal zakdoekjes aan toe.
Lot de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban. Nous ajoutons quelques mouchoirs.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#263
Driedelig kaststel van grijs en verguld aardewerk met bloemen in relief. Onderaan gemerkt ‘Capodimonte’.
Garniture trois pièces en faïence grise et dorée aux fleurs en relief. Marque Capodimonte sous la base.No longer availableDim. H 44cmEstimate: € 60/80 -
#64Bilons
“Boerin aan een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysanne devant sa ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100Estimate: € 30/50 -
#166
Een Indonesische reiscredenza van tropisch hout.
Une crédence de voyage indonésienne en bois exotique.No longer availableDim. 163 x 145 x 61 cmEstimate: € 200/280