Other lots by Val Saint Lambert
#330Val Saint LambertTwee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.
#641Val Saint LambertEen lot van twee vaasjes van kleurloos geslepen kristal. Fluitvaasje gesigneerd onderaan.
#267Val Saint LambertEen vaas van kleurloos geslepen kristal. Draagt sticker.
Un pied de lampe en cristal incolore coulé. Signé en bas.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 40 / 60
Lot de deux vases en cristal taillé incolore. Vase flûte signé en bas.No longer availableDim. H: 23-28 cmEstimate: € 30 / 50