Similar lots by type
-
#373
Een lot kristallen glazen, bestaande uit zes geslepen kleruloze borreltjes, zes gekleurde likeurglazen op voet en twee gekleurde wijnglazen, gemerkt Val St. Lambert.
Lot de verres en cristal dont six gouttes incolores taillées, six verres à liqueur colorés sur pieds et deux verres à vins en couleurs marqués Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#413Val St. Lambert
Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 20/25 -
#13Val St. Lambert
Een reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.No longer availableDim. H: 14 cm H: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#753Val St Lambert
Vaas in Mauve kristal. Gemerkt en genummerd.
Vase en cristal mauve. Marqué et numéroté.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 200/300 -
#423Val St. Lambert
Een glazenservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 10 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen, 9 aperitiefglazen en 8 waterglazen. We voegen er 2 afwijkende champagnecoupes en een champagnefluit aan toe.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant 10 coupes à champagne, 6 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc, 9 verres à apéritif et 8 verres à eau. Nous ajoutons deux coupes et une flûte à champagne dépareillées.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#208Val St. Lambert
Vier zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt.
Quatre candélabres hexagonaux en cristal incolore. Avec griffe.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 220/260 -
#347
Een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Vase en cristal taillé partiellement coloré vert. Probablement Val Saint-Lambert, période Art Déco.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#371
Vier ijscoupes van kleurloos kristal.
Quatre coupes à glace en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#419
Een reeks van twaalf glazen van kleurloos en blauw kristal met een geslepen decor.
Une série de douze verres en cristal bleu et cristal incolore, décor taillé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#41
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet, twee asbakken, twee zoutvaatjes en een bonbonnière zonder deksel.
Lot de cristaux incolores comprenant un vase sur piédouche, deux cendriers, deux salières et une bonbonnière sans couvercle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#228Val Saint-Lambert
Twee series van zes onderzetters van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van vruchten. In originele etuis.
Deux séries de sous-verres en cristal incolore aux décors gravés de fruits. Dans les étuis d’origine.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#777Ichendorf
Een Duits glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes fluitglazen, twaalf rodewijnglazen, zes borrelglaasjes op voet, zes tumblerglazen en twaalf schnappsglaasjes.
Un service de verres en cristal incolore allemand comprenant six flûtes, douze verres à vin rouge, six petits verres sur pied, six tumblers et douze verres à schnapps.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#73Studio de crystal
Een vaas van roze kristal met een goudkleurig reliëfdecor. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase en cristal rose à décor doré en relief. Marque et numéro sous la base.No longer availableDim. h:23,5 cmEstimate: € 60/100 -
#409
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.
Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#88Val St. Lambert
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een vaasje, een coupe en een asbak. De eerste twee gemerkt.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant un petit vase, une coupe et un cendrier. Les deux premiers avec marque.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#804
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#158
Een girandole van verguld brons met acht lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques en een driekantige pegel bovenaan
Une girandole en bronze doré à huit bras, pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120/160 -
#491
Een grote bonbonnière van kleurloos Boheems kristal met een 835‰ zilveren handvat.
Grande bonbonnière en cristal de Bohème incoloe avec anse en argent 835‰.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 80/120 -
#11
Vijf kristallen glazen op voet met een vergulde rand.
Cinq verres en cristal sur pied. Bords dorés.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30/50 -
#331Val St. Lambert
Een lot van vier geslepen kristallen asbakken, waarbij een blauwe, een groene en twee kleurloze. Eéntje met deksel. Gemerkt.
Lot de quatre cendriers en cristal taillé dont un bleu, un vert et deux incolores. Un avec couvercle. Avec griffe.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#783
Een coupe op voet en schaal van geslepen kleurloos kristal.
Une coupe sur pied en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 16 & 14 cmEstimate: € 30/40 -
#28
Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.
Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#279K. Van den Broeck
“Stilleven met rozenstruik en spiegel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature mort aux roses devant un miroir”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 69 x 78 cmEstimate: € 80/120 -
#501
Een Hindoeïstische groep van gegoten steengoed.
Groupe hindou en grès moulé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#296Petit à Couvin.
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout met een werk van koper en tin. Eind XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne sculpté. Mouvement en laiton, cadran en cuivre et étain. Vin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 220 x 45 x 30 cmEstimate: € 250/400 -
#301Capodimonte
“Jongen en meisje bij een stroompje” & “Jong koppel op een wipplank”. Twee groepen van meerkleurig biscuit. Beide gemerkt.
“Garçon et fille au bord d’un ruisseau” et “Jeune couple sur une balançoire”. Deux groupes en biscuit polychrome. Avec marques.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#155
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en met citroen gele kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 39 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants d’un poids total de ± 0,90 ct et de quartz couleur citron d’un poids total de ± 39 ct.No longer availableDim. 13,30 gEstimate: € 1600/1800 -
#700
Een serie van zeven notenhouten stoelen tijdperk Directoire. Mooie gesculpteerde dwarslat in de rug. Recente bekleding. We voegen er een achtste stoel met één poot hersteld aan toe.
Suite de septe chaises en noyer d’époque Directoire. Travers du dossier joliment sculpté. Recouverts récemment. Nous ajoutons une huitième chaise dont un pied est à réparer.No longer availableEstimate: € 600/800 -
#627
Een Afrikaans houten masker. Dogon, Mali.
Un masque africain en bois. Dogon, Mali.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 75/100 -
#638
Een lot van drie vazen van Afrikaans ivoor met gesculpteerde decors. Eerste helft XXe eeuw.
Un lot de trois vases africains en ivoire. Décors sculptés. Première partie XXième siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#324Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000
“Vogels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Oiseaux”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 50/80 -
#528
Een paar balustervazen van Nankin-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#514
“Soleil. Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Tang (?).
“Soleil. Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: “Tang” (?).No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 300/350 -
#524Reno
“Red drop”; “Yellow drop”; “Green drop” & “Blue drop”. Acryl op papier. Allen gesigneerd op de verso en gedateerd 2007.
“Red drop”, “Yellow drop”, Green drop” et “Blue drop”. Acrylique sur papier. Signés aux versos et datés 2007.No longer availableDim. 75 x 75 cmEstimate: € 200/240