Similar lots by type
-
#783Een coupe op voet en schaal van geslepen kleurloos kristal.
Une coupe sur pied en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 16 & 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#158Een girandole van verguld brons met acht lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques en een driekantige pegel bovenaan
Une girandole en bronze doré à huit bras, pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 160 -
#413Val St. LambertEen asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#491Een grote bonbonnière van kleurloos Boheems kristal met een 835‰ zilveren handvat.
Grande bonbonnière en cristal de Bohème incoloe avec anse en argent 835‰.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#73Studio de crystalEen vaas van roze kristal met een goudkleurig reliëfdecor. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase en cristal rose à décor doré en relief. Marque et numéro sous la base.No longer availableDim. h:23,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#208Val St. LambertVier zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt.
Quatre candélabres hexagonaux en cristal incolore. Avec griffe.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 220 / 260 -
#331Val St. LambertEen lot van vier geslepen kristallen asbakken, waarbij een blauwe, een groene en twee kleurloze. Eéntje met deksel. Gemerkt.
Lot de quatre cendriers en cristal taillé dont un bleu, un vert et deux incolores. Un avec couvercle. Avec griffe.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#777IchendorfEen Duits glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes fluitglazen, twaalf rodewijnglazen, zes borrelglaasjes op voet, zes tumblerglazen en twaalf schnappsglaasjes.
Un service de verres en cristal incolore allemand comprenant six flûtes, douze verres à vin rouge, six petits verres sur pied, six tumblers et douze verres à schnapps.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#88Val St. LambertEen lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een vaasje, een coupe en een asbak. De eerste twee gemerkt.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant un petit vase, une coupe et un cendrier. Les deux premiers avec marque.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#11Vijf kristallen glazen op voet met een vergulde rand.
Cinq verres en cristal sur pied. Bords dorés.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#409Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.
Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#13Val St. LambertEen reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.No longer availableDim. H: 14 cm H: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#804Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#28Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.
Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#228Val Saint-LambertTwee series van zes onderzetters van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van vruchten. In originele etuis.
Deux séries de sous-verres en cristal incolore aux décors gravés de fruits. Dans les étuis d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#419Een reeks van twaalf glazen van kleurloos en blauw kristal met een geslepen decor.
Une série de douze verres en cristal bleu et cristal incolore, décor taillé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#41Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet, twee asbakken, twee zoutvaatjes en een bonbonnière zonder deksel.
Lot de cristaux incolores comprenant un vase sur piédouche, deux cendriers, deux salières et une bonbonnière sans couvercle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#423Val St. LambertEen glazenservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 10 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen, 9 aperitiefglazen en 8 waterglazen. We voegen er 2 afwijkende champagnecoupes en een champagnefluit aan toe.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant 10 coupes à champagne, 6 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc, 9 verres à apéritif et 8 verres à eau. Nous ajoutons deux coupes et une flûte à champagne dépareillées.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#371Vier ijscoupes van kleurloos kristal.
Quatre coupes à glace en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#753Val St LambertVaas in Mauve kristal. Gemerkt en genummerd.
Vase en cristal mauve. Marqué et numéroté.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#347Een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Vase en cristal taillé partiellement coloré vert. Probablement Val Saint-Lambert, période Art Déco.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#373Een lot kristallen glazen, bestaande uit zes geslepen kleruloze borreltjes, zes gekleurde likeurglazen op voet en twee gekleurde wijnglazen, gemerkt Val St. Lambert.
Lot de verres en cristal dont six gouttes incolores taillées, six verres à liqueur colorés sur pieds et deux verres à vins en couleurs marqués Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#230Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct en parels.
Une broche en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants avec un poids total de ± 0,40 ct. et perles.No longer availableDim. 14,74 gEstimate: € 350 / 450 -
#498Een jardinière van blauw en wit porselein met een decor van bloemen. We voegen er een kleiner exemplaar aan toe.
Une jardinière en porcelaine blanche et bleue, décor florale. Nous ajoutons un modèle plus petit.No longer availableDim. Ø: 34 & 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#754ZanjanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 137 x 109 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32“Brugae Flandricarum urbium decus”. Een oude gravure van Lodovico Guicciardini.
“Brugae Flandricarum urbium decus”. Gravure ancienne par Lodovico Guicciardini.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#182Jos SlootmaeckersPeriod: °1926“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24,5 x 18,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#720Een sobere Engelse gatelegtafel.
Une table anglaise Gateleg sobre.No longer availableDim. 75 x 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 180 -
#535Heraeus Edelmetalle GmbH HanauEen serie van zes zilveren baren van 999 ‰ met voorstelling van gebouwen in Offenbach.
Suite de six ligots en argent 999‰ représentant des bâtiments à Offenbach.No longer availableDim. 186,65 gEstimate: € 200 / 300 -
#774Drie iconen: Johannes de Theoloog, Christus als aartsengel Michael en de Aartsengel Michael. Recent werk.
Trois icônes: Jean le théologien, le Christ en Archange et l’archange Michel. Travail contemporain.No longer availableDim. ± 21 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#193Een paar bronzen kandelaars in art decostijl met telkens vier lichtpunten, gedragen door een naakte vrouwenfiguur.
Deux chandeliers en style Art Deco en bronze et à quatre bras, portés par des femmes nues.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 600 / 800 -
#614Een beeldje van een godheid met een pijp. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec une piep. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur un socle en bois .No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#760Een kleine eikenhouten gebakvitrine op getorste poten en met een afneembaar dienblad.
Petite vitrine à gâteaux en chêne sur poids torsadés et avec tablette amovible.No longer availableDim. 75 x 62 cmEstimate: € 80 / 100 -
#286TurkmanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 335 x 253 cmEstimate: € 200 / 300

