Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
lot van twee glaspasta vazen, waarvan één ontwerp “Tip Gallé” en één ontwerp van Carly.
lot van twee glaspasta vazen, waarvan één ontwerp “Tip Gallé” en één ontwerp van Carly.

Twee glaspasta vazen, waarvan één ontwerp “Tip Gallé” en één ontwerp van Carly.

Deux vases en pâte de verre, un design "Tip Gallé" et un design de Carly.
Dim. h34,5cm x Ø13cm & h24cm x Ø12cm
SKU: 3101230247.
Category: Glas.
Auction day: 31 January 2023 19:00
Catalogue #247
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #327
    Römische Glashütte, Linz

    Een coupe van meerkleurig glaspasta. Oostenrijks werk. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en pâte de verre multicolore. Travail autrichien. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #558
    Val Saint Lambert

    Een paar kandelaars, onderaan gemerkt “Val Saint Lambert”.

    Une paire de bougeoirs, marqués "Val Saint Lambert" en bas.
    No longer available
    Dim. h24cm x b11cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #548
    Kosta Boda

    Plat ronde vaas, blauw-geel-oranje mixed decor, “Kosta Boda” gemarkeerd onderaan.

    Vase rond plat, décor mixte bleu-jaune-orange, marqué « Kosta Boda » en bas.
    No longer available
    Dim. h 35 cm x b 21 cm
    Estimate: € 110 / 130
  • #628

    Een maquette voor een prieel naar een ontwerp uit 1867.

    Un modèle pour un belvédère d'après un dessin de 1867.
    No longer available
    Dim. h 45cm x Ø 23cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #635
    Murano

    lot 3 Murano Clowns, h32cm, h26cm, h22cm, divers kleurenpatroon.

    lot 3 Clowns Murano, h32cm, h26cm, h22cm, diverses couleurs.
    No longer available
    Dim. H: 23-33 cm
    Estimate: € 75 / 95
  • #667

    Lot bestaande uit 2 rood glazen fruitschaaltjes 2 groene vaasjes met bloementekening. 1 blauw-rood kom/vaasje.

    Lot composé de 2 coupes à fruits en verre rouge et de 2 vases verts avec dessin de fleurs. 1 bol/vase bleu-rouge.
    No longer available
    Dim. h 17 cm x Ø 17 cm, h 22,5 cm x Ø 9 cm, h 9 cm x 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #234
    L. Trezel

    Een set van twee art nouveau glasramen gedecoreerd in reliëf met bloemen. Gedateerd 1906 (bijgevoegde documentatie).

    Ensemble de deux vitraux Art Nouveau à décor en relief de fleurs. Daté 1906 (documentation jointe).
    No longer available
    Dim. 47 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #543

    Murano vaas, polychroom gekleurd, vloeiend decor.

    Vase de Murano, multicolore, décor fluide.
    No longer available
    Dim. h 37 x b 10 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #318

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een karafje (zonder stop), een coupe, twee verschillende vaasjes, een stop een bakje en een schaaltje en een flesje met vergulde versieringen.

    Lot de cristallerie et verrerie, composé d'une carafe (sans bouchon), d'une coupe, de deux vases différents, d'un bouchon, d'un plateau et d'un plat et d'un flacon à décors en plaqué or.
    No longer available
    Dim. H: 3-22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #547

    Jugendstil glazen vaas, polychroom organische vorm met horizontaal strepenpatroon, lichte schade doorlopende haarlijn aan zijkanten.

    Vase en verre Art Nouveau, forme organique polychrome à motif de rayures horizontales, léger dommage, délié continu sur les côtés.
    No longer available
    Dim. h 32 x 17 b cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #697

    Een lot van vier kleurloos glazen schenkkannen, waarbij één met geslepen ruitmotief en een andere gemerkt van Marimekko (Finland).

    Lot de quatre cruches en verre incolore, l'une à motif de diamant taillé et l'autre marquée par Marimekko (Finlande).
    No longer available
    Dim. h: 20 - 27 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #337

    Een heksenbol en een kandelaar van kwikglas.

    Une boule de sorcière et un bougeoir en verre au mercure.
    No longer available
    Dim. H: 46 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #287

    Een vaas van oud roze glas met decor van bloemen.

    Vase en verre vieux rose à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #97

    Een lamp van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. Naar Gallé.

    Lampe en pâte de verre de style Art Nouveau à décor gravé de fruits et feuilles. A Galle.
    No longer available
    Dim. h47cm x Ø22cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #233
    Val Saint Lambert Belgique

    Vaasje blauw/koper, circa 1900, gemarkeerd “Val Saint Lambert Belgique”.

    Vase bleu/cuivre, vers 1900, marqué « Val Saint Lambert Belgique ».
    No longer available
    Dim. h17,5cm x Ø9cm
    Estimate: € 190 / 210
  • #417

    Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.

    Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #416

    Een lage gebeeldhouwd hardhouten tafel met zes stoeltjes. Het blad versierd met een uitgestoken krijgsscène onder glas.

    Une table basse en bois dur sculpté avec six chaises. La tablette décorée d'une scène de guerre sculptée sous verre.
    No longer available
    Dim. Tafel H: 52 cm Stoel H: 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #692

    Twee reeksen van telkens twaalf kleurloos glazen cocktailglazen.

    Deux ensembles de douze verres à cocktail en verre incolore chacun.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #458

    Zeldzaam Booms vaasje in blauw glas met gouden design, label “handpainted in Boom”.

    Rare vase de Boom en verre bleu à décor doré, étiquette "handpainted in Boom".
    No longer available
    Dim. h17cm x Ø14cm
    Estimate: € 110 / 130

Other lots in this auction

  • #81

    Een aardewerken dekselvaas met Lodewijk XV versiering van planten in uitsparingen. Delft, XVIIIde eeuw. Randslijtage en oude restauratie aan bovenrand en deksel. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en faïence à décor Louis XV de plantes en niches. Delft, XVIIIe siècle. Usure des bords et restauration ancienne eau bord supérieur et au couvercle. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #110

    Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.

    Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,74 ct.
    No longer available
    Dim. 3,28 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #600

    Een reiswekkertje in metalen kast en met geslepen dekglaasje. In etui. Jaren ‘30.

    Un réveil de voyage dans un boîtier en métal et avec un couvercle en verre taillé. En pochette. Des années 30.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #681

    Een houten voetstoofje met metalen handvat.

    Un chauffe-pieds en bois avec une poignée en métal.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #116

    Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.

    Petite commode en noyer à trois tiroirs avec manches en bronze. Angleterre, époque George Ier.
    No longer available
    Dim. 56 x 92 x 53,5 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #441

    “Verborgen figuren.” Keramisch werk.

    "Personnages cachés". Sculpture en céramique.
    No longer available
    Dim. 22 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #413

    Een set van drie Chinees porseleinen bekers met sepiakleurige decoratie van o.m. een draak.

    Série de trois tasses en porcelaine de Chine à décor sépia d'un dragon.
    No longer available
    Dim. h 9, Ø 9,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #505

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,82 ct.
    No longer available
    Dim. 5,26 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #180

    Een 18 karaats roze gouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct. en een centrale morganiet van +- 0,50 ct.

    Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,26 ct et d'une morganite centrale de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,14 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #457

    Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.

    Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.
    No longer available
    Dim. h36cm x b20cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #576

    Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.

    Lustre en cristal à neuf bras de lumière sur deux rangées.
    No longer available
    Dim. H: 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #683

    Antiek gietijzeren boekenpers.

    Ancienne presse à livres en fonte.
    No longer available
    Dim. h30cm x 31cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More