#99Frank Hoge
”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#765Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
#49
Een boek over Frans Van Immerseel, met opdracht en signatuur, evenals twee prentkaarten, eveneens gesigneerd.
Un livre en relation avec Frans Van Immerseel, avec dédicace et signature, et deux cartes également signées.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#149Jos TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Zicht op de Nete”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la Nethe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
#308P. Boël, Bruxelles
Theodoliet.
Théodolite”.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#329Vera Noens
“Huifkar in de winter”. Olieverf op schilderbord. Gesigneerd.
”Charrette en hiver”. Huile sur palette. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#584
“Muzikanten”. Kleurentekening op papier. Draagt een handtekening: Veksler.
#78
#465
Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.
#334Jules De Cort
“Witte rozen”. Olieverf op board. In een verguld bronzen kader, getooid met een strik.
”Roses blanches”. Huile sur carton. dans un cadre en bronze, décoration d’un noeud.No longer availableDim. Ø: 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#767Vianne
Een gele glaspasta paddestoellamp.
#561
Une théière en porcelaine de Canton, figures , fleurs et oiseaux.No longer availableEstimate: € 120 / 140