Similar lots by type
-
#491
Gesculpteerd beeld van speksteen, bruinkleurige tinten, Chinese visser met vangst staande op rots.
Sculpture sculptée en stéatite, tons bruns, pêcheur chinois avec prise debout sur rocher.No longer availableDim. h 41,5 x b 13 cmEstimate: € 150/175 -
#511
Paar Chinees porseleinen vazen, blauw-wit met Phoenix en bloemen decor, zittend figuur op deksel.
Paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de phénix et de fleurs, personnage assis sur le couvercle.No longer availableDim. h 45 x Ø 24 cmEstimate: € 210/230 -
#501
Grote Chinees porseleinen vaas met blauw-wit decor, organisch patroon, koperen ring aan deksel.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc, motif organique, bague en cuivre sur le couvercle.No longer availableDim. h 82 x Ø 48 cmEstimate: € 525/575 -
#496
Ronde mahonie tafel met verzilverde visvormige ornamenten op de poten, lichte kras op tafelblad.
Table ronde en acajou avec ornements en forme de poisson en métal argenté sur les pieds, légère rayure sur le dessus de la table.No longer availableDim. h79cm x Ø88,5cmEstimate: € 250/300 -
#551
Houten gesculpteerd beeld, Chinese krijger God “Guan Gong Yu”, fijn detail, lichte herstelschade aan hellebaard.
Statue en bois sculpté, Dieu guerrier chinois "Guan Gong Yu", détail fin, légers dommages de réparation à la hallebarde.No longer availableDim. h 60 x b 20 cmEstimate: € 180/200 -
#503
Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen, blauw-wit met bloemendecor, gemarkeerd onderaan.
Tulipier en porcelaine de Chine à 6 ouvertures, bleu et blanc à décor floral, marqué en bas.No longer availableDim. h 23,5 x b 16 cmEstimate: € 210/230 -
#167
“Geneigter Frauenkopf”. Bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.
“Geneigter Frauenkopf”. Buste en bronze, d'après Wilhelm Lehmbruck.No longer availableDim. h 43 x b 37 cmEstimate: € 1250/1500 -
#543
Murano vaas, polychroom gekleurd, vloeiend decor.
Vase de Murano, multicolore, décor fluide.No longer availableDim. h 37 x b 10 cmEstimate: € 65/75 -
#541
Chinees porseleinen vierkante vaas met deksel, blauw-wit met krijgstafereel.
Vase carré avec couvercle en porcelaine de Chine, bleu et blanc avec une scène de bataille.No longer availableDim. h32cm x b18cmEstimate: € 100/120 -
#507
Paar Chinees porseleinen vazen met deksel, blauw-wit, bloemen decor met ooievaars.
Paire de vases en porcelaine de Chine avec couvercles, bleu et blanc, décor floral aux cigognes.No longer availableDim. h 60 x Ø 32 cmEstimate: € 500/550 -
#548Kosta Boda
Plat ronde vaas, blauw-geel-oranje mixed decor, “Kosta Boda” gemarkeerd onderaan.
Vase rond plat, décor mixte bleu-jaune-orange, marqué « Kosta Boda » en bas.No longer availableDim. h 35 cm x b 21 cmEstimate: € 110/130 -
#684Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Koppel met geometrisch detail”, litho op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 15/99.
"Couple au détail géométrique", lithographie sur papier, signée hors et numérotée 15/99.No longer availableDim. h 74cm x 54cmEstimate: € 120/180 -
#456
Art deco salontafel van gefineerd notenhout.
Table basse art déco en placage de noyer.No longer availableDim. h 57,5 x Ø 80 cmEstimate: € 230/250 -
#674Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Naakt met geometrisch detail”, litho op papier, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/99.
« Nu aux détails géométriques », lithographie sur papier, signée hors et numérotée 26/99.No longer availableDim. h 74cm x 54cmEstimate: € 100/150 -
#519Keith Haring
“Ongetiteld” Litho op papier door “Keirth Haring Copyright Foundation”, licensed by Artesar, New York, genummerd 33/73.
"Sans titre" Lithographie sur papier par "Keirth Haring Copyright Foundation", sous licence Artesar, New York, numéroté 33/73.No longer availableDim. h62 x 76,5cmEstimate: € 250/300 -
#487
Bronzen donker gepatineerd gestileerd beeld van een zittende kat, Art Deco.
Sculpture stylisée en bronze à patine foncée d'un chat assis, Art Déco.No longer availableDim. h45cmEstimate: € 700/800 -
#538
Een paar Chinees porseleinen cilindervazen, blauw-wit, bloemendecor.
Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine, bleu et blanc, à décor floral.No longer availableDim. h 19,5 x Ø 19,5 cmEstimate: € 160/180 -
#547
Jugendstil glazen vaas, polychroom organische vorm met horizontaal strepenpatroon, lichte schade doorlopende haarlijn aan zijkanten.
Vase en verre Art Nouveau, forme organique polychrome à motif de rayures horizontales, léger dommage, délié continu sur les côtés.No longer availableDim. h 32 x 17 b cmEstimate: € 60/70 -
#488
Bronzen beeld “Het Paard”, naar Fernando Botero, donkergepatineerd.
Sculpture en bronze "Le Cheval", d'après Fernando Botero, à patine foncée.No longer availableDim. h32,5 x b33cmEstimate: € 250/275 -
#493
Art Deco modern gestiliseerd bronzen beeld, vrouw in geknielde houding en gespreide armen, naar Oswald Herzog.
Sculpture en bronze stylisé moderne Art Déco, femme agenouillée et bras écartés, d'après Oswald Herzog.No longer availableDim. h 36 x 64 cmEstimate: € 1250/1500 -
#117
Bronzen beeldje, Weense Dame in badpak met hoed, open vouwende handdoek, gemarkeerd onderaan.
Figurine en bronze, Dame viennoise en maillot de bain avec chapeau, serviette dépliante, marquée en bas.No longer availableDim. H: 8 cmEstimate: € 200/230 -
#693
Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.No longer availableDim. h61cm x b58cmEstimate: € 120/200 -
#486
Een Art deco étagere met walnotenfineer.
Etagère art déco en placage de noyer.No longer availableDim. h 178 x b 90 x l30 cmEstimate: € 330/350 -
#113
Bronzen beeldje “Pierrot” op rond onyx schaaltje.
Figurine en bronze "Pierrot" sur un plat rond en onyx.No longer availableDim. h 13,5 x Ø 7,5 cmEstimate: € 225/250
Other lots in this auction
-
#596
Staande klok. Geelkoperen wijzerplaat gemerkt Thomas Willson, Dunstable. XIXde eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en cuivre jaune marqué Thomas Willson, Dunstable. XIXème siècle.No longer availableDim. H: 200 cmEstimate: € 200/300 -
#387
Een lot bestaande uit Chinees een porseleinen penseelhouder, penhouder en een celadonkleurig vaasje. Schilfer aan de buik.
Lot composé d'un porte-pinceau en porcelaine de Chine, d'un porte-plume et d'un vase de couleur céladon. Eclat sur la panse.No longer availableDim. h +-12 cmEstimate: € 80/100 -
#135Henri Schouten
“Ezel in de stal met kippen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Âne dans l'étable avec des poulets." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 67 cmEstimate: € 600/800 -
#324
Een rechthoekig doosje wit gelakt buxushout, met op het deksel een uitgebreid rivierlandschap in een golvende omlijsting. Binnenin lichtblauw gelakt. XIXde eeuw.
Une boîte rectangulaire en buis laqué blanc, avec un vaste paysage fluvial dans un cadre ondulé sur le couvercle. Peint en bleu clair à l'intérieur. XIXème siècle.No longer availableDim. 3,5 x 9,5 x 6,5 cmEstimate: € 100/120 -
#602
Een lot van zes spekstenen vaasjes en een vogel (gebroken).
Lot de six vases en stéatite et un oiseau (cassé).No longer availableDim. H: 5-20 cmEstimate: € 45/55 -
#544
Een paar beelden van polyester, met voorstelling van The Blues Brothers, gezeten op een terrasstoel.
Une paire de sculptures en polyester, représentant les Blues Brothers, assis sur une chaise de patio.No longer availableDim. H. 146 cmEstimate: € 400/600 -
#270
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 4,87 gEstimate: € 580/650 -
#349
Een rond, gecontourneerd, wortelnotenhouten Chippendale salontafeltje rustend op klauwpoten.
Une table basse ronde et profilée en ronce de noyer Chippendale reposant sur des pieds griffes.No longer availableDim. Ø 82 cmEstimate: € 50/80 -
#628
Een maquette voor een prieel naar een ontwerp uit 1867.
Un modèle pour un belvédère d'après un dessin de 1867.No longer availableDim. h 45cm x Ø 23cmEstimate: € 120/200 -
#300
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een topaas van +- 2 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une topaze de +- 2 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 100/150 -
#293
Een houten tafelklokje omstreeks 1930. Kleine schade links boven en onder.
Une horloge de table en bois vers 1930. Légers dommages en haut et en bas à gauche.No longer availableDim. h 28,5 cmEstimate: € 40/60 -
#155
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids total de +- 1,50 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 1300/1400