#16Een Empire nachtkastje met een deurtje, een lade en een grijs marmeren blad. Opnieuw te behandelen.
Une table de nuit à une porte, un tiroir et tablette en marbre gris. A restaurer.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 40 / 50 -
#294Coeckelbergs“Havenzicht met vissersboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire et bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#823Een art deco vaas van oker glas.
#623Een bronzen beeld van drie lachende Chinezen.
#65Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,48 gEstimate: € 350 / 450 -
#272J. Stocquart“Bomen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achteraan gedateerd 1819.
“Bouquet d’arbres”. Huile sur panneau. Signé et daté 1819 au verso.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#115Franz Josef van Oostenrijk. 1915. Een gouden munt 986 ‰ en 3,48 g. in een 9 karaats geel gouden hanger.
Franz Josef d’Autriche. 1915. Une pièce en or 986 ‰ et 3,48 gr. Dans un pendentif en or jaune 9 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 150 / 200 -
#50Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 21,6 ct. Helvetia 20 Frank. 1901.
#572Mary Verloop VLB“Mission” Kartondruk en collage. Gesigneerd.
”Place St. Nicolas à Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée ‘34.No longer availableDim. 76 x 60 cmEstimate: € 120 / 200