#359Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905“Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.
”Fermette auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.No longer availableDim. 31 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#625Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 200 / 300 -
#533Drie, in twee delen opgedeelde gesculpteerde Afrikaanse slagtanden, versierd met een krokodil en een slang. Eerste helft XXe eeuw.
Trois défenses d’éléphants en deux parties chaque sculptées, décoration d’un crocodile et d’un serpent. Travail africain.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 150 / 200 -
#597Een paar vaasjes in Blanc de Chine.
#734Vandercam“Stilleven met vissen”. plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, poissons”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#700Een art deco platina broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,20 ct.
Une broche Art Déco en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 4,20 ct.No longer availableDim. 15,25 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#876Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
#245Een 18 karaats geel gouden horlogeketting. Lengte: 57 cm.
#168Een bronzen Christus buste op moderne staander.
#715Een zilveren armband met gouden bolletjes.
#334“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Omstreeks 1910.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. +- 1910.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#344H. Stuyck“Haveningang”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Entrée portuaire”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 65 cmEstimate: € 80 / 120