#639Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade bovenaan. Schuine hoeken, bolpoten vooraan toegevoegd. XVIIIde eeuw.
#188Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#631“Oude wijze met staf en lotustak”. Een beeld van fijn gesculpteerd ivoor. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
”Vieil homme et branche de Lotus”. Une statue en ivoire finement sculptée. Travail chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 (z.s.)Estimate: € 550 / 600 -
#898Kristallen whiskyset met karaf en ijsemmer.
#252Mari Ten KatePeriod: 1831 - 1910“Romeinse vrouwen aan de waterplaats”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Femmes romaines et point d’eau”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 73 x 99 cmEstimate: € 2160 / 280 -
#803Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
#350Zes verschillende 18 karaats geel gouden gegraveerde slavenarmbanden.
Six bracelets en or jaune 18 ct différents.No longer availableDim. 42,20 gEstimate: € 900 / 1000 -
#565Een broche van 18 karaats geel goud met een gesculpteerd ivoren gezicht.
#657Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.
#393Een maquette van het raderwiel van de raderboot ‘P.S. Britannia’ en een maquette van een garnaalvissersboot.
Une maquette de la roue du ‘P.S. Britannia’ et une maquette d’un bateau de la pêche à la crevette.No longer availableDim. l : 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#67Een lot verzilverd metaal bestaande uit serveerbestekken en een fotokader.
#532Panamarenko“Stekkedoos motor”. Een gesigneerde poster.
”Stekkedoos motor”. Un poster signée.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 100 / 120