#486
Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#684Victor SimoninPeriod: 1877 - 1946
“Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 100/150 -
#284Seaton
#233Bors à Couneins
Een gedreven geelkoperen comtoiseklok. Compleet en in werkende staat.
#836Balluch
#22Gustaaf De Bruyne
Een ets van een vrouw met kind. Getekend buiten de plaat.
Une eau-forte représentant une femme et son enfant. Signée hors planche.No longer availableDim. 26 x 16 cmEstimate: € 20/30 -
#470
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#589
Een paar hardhouten huisaltaars als hoekkasten met twee maal twee deurtjes en een schrijn. Zeer fijne omlijsting. Deels XIXde eeuw.
Une paire d’armoires de coin en bois dur a 2 fois deux portes et un écrin. Partiellement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 250/400 -
#294Coeckelbergs
“Havenzicht met vissersboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire et bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#410
Een Weense bronzen dashond.
Un basset en bronze de Vienne.No longer availableDim. l:5,5 x 3 cmEstimate: € 30/40 -
#75
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met negen smaragd cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 6,30 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct serti de neuf émeraudes cabochons ayant un poids total de ± 6,30 ct.No longer availableDim. 18,15 gEstimate: € 500/600 -
#751Valenti, Italy
Een vintage vloerlamp. Model “Tama Red & White” naar ontwerp Isao Hosoe. 1975.
Un lampadaire vintage. Modèle “Tama Red & White”, d’après une création par Isao Hosoe. 1975.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50/80