#321
“De vos Reinaert”. Een gebeeldhouwd houten beeld.
”Le renard Reinaert”. Une statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#434Val St. Lambert
#870
#775
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#713
Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
#125
#783
Een paar vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages aan het hof in cartouches op een achtergrond van bloemen en perziken. Eén gemerkt onderaan.
Une paire de vases en porcelaine chinoise, décor polychrome de personnages à la cour en cartouches sur fond de pêches et fleurs. Un avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#368Val St. Lambert
#664Chris MestdaghPeriod: °1959
#755
Een grote en twee kleine metalen salontafels met glazen bladen.
#303
Twee balustervormige onyxen siervaasjes.
#336
Un coffre marin HMS Kingston avec gravures - “VR” pour Victoria Regina et “ God save the queen”. 1842.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 80 / 120