#352
“Landschap”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Paysage . Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 38,5 x 48,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#568
Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
#246
Een driezitsbank van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Canapé trois places de style Louis XV en noyer sculpté.No longer availableDim. 100 x 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#607
Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.
#667
Een antiek Frans aardewerken pique-fleur en een schaaltje, versierd met bloemendecors. De pique-fleur gerestaureerd.
#114
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#655
Een gietijzeren kolenbak met groen gelakt deksel.
#63
Een lampenvoet met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.
#223
Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
#464
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Russische school.
#133
Een eikenhouten commode met drie laden. Begin XIXde eeuw.
Commode en chêne à trois tiroirs. Début XIXe siècle.No longer availableDim. 92 x 123 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#155
Een peervormige amethist van 9,33 ct. met AIG report.
Une améthyste en forme de poire de 9,33 ct avec rapport AIG.No longer availableEstimate: € 400 / 450