Similar lots by type
-
#349BecquetEen kruik en een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een decor van gebladerte. Onderaan gemerkt.
Cruche et potiche en faïence polychrome à décor de feuillages. Marque sous la base.No longer availableDim. 43 cmEstimate: € 20 / 25 -
#14LongwyEen hoge en een lage gebakschaal met een blauw op wit decor ‘Rouen’. Onderaan gemerkt.
Un plat à gâteaux haut et un autre bas en faïence à décor bleu et blanc de type Rouen. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø; 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#12Een paar Staffordshirehonden van meerkleurig aardewerk.
Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#131Lejan“Tortelduifjes”. Een art deco beeld van roze aardewerk. Gesigneerd.
“Tourterelles”. Sculpture art déco en faïence rose. Signée.No longer availableEstimate: € 65 / 80 -
#9“Schots bruidspaar bij een boom”. Een siervaas van meerkleurig Staffordshire aardewerk.
“Jeune mariés écossais sous un arbre”. Vase décoratif en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#271LongwyEen bureaustel van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
Garniture de bureau en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 36 cmEstimate: € 160 / 180 -
#663Een paar achthoekige dekselvazen van blauw en wit aardewerk, versierd met een leeuw op het deksel. Delft.
Paire de vases couverts octogonaux en faïence bleue et blanche. Couvercles surmontés d’un lion.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 250 / 400 -
#659Slack & Brownlow, ManchesterEen aardewerken waterfilter. Deksel ontbreekt.
Filtre d’eau en faïence. Couvercle manque.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#806Een gedeeltelijk servies van Staffordshire met rode landschapsdecors, bestaande uit zeven grote borden, zes kleine borden, twee kommen, drie kommetjes met onderbordjes en drie schaaltjes. We voegen er twee terrines van Beiers porselein aan toe.
Partie de service de Staffordshire à décor de paysages en rouge, comprenant sept grandes et six petites assiettes, deux bols, trois tasses et soucoupes et trois petits plats. Nous ajoutons deux terrines en porcelaine de Bavaria.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#382Een lot aardewerk, bestaande uit een art deco schaal, een dekselvaas, een vaas, sierschalen en een vierkantige jardinière. Grotendeels gemerkt van Makkum en Rouen.
Lot de faïence comprenant un plat art déco, un vase couvert, un vase, des plats et une jardinière carrée. La plupart marqué Makkum et Rouen.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#768Jan CockxPeriod: 1891-1976Een kruik van blauwgroen geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.
Cruche en faïence à glaçure verte-bleue. Signature sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#2Een lot vogeltjes, bestaande uit een porseleinen meesje en een groepje met eenden van Goebel en twee uiltjes van Mexicaans aardewerk
Lot d’oiseaux comprenant une mésange en porcelaine et un groupe de canards de Goebel, ainsi que deux hiboux en faïence mexicaine.No longer availableDim. h: 7 - 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#417“Rokende man”, “Boerenkoppel” & “Spinster”. Vier beeldjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen.
“Homme fumant”, “Couple de paysans” et “Fileuse”. Quatre statuettes en faïence polychrome. Accidents.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#637Een paar vazen van Satsuma aardewerk met een decor van personages Onderaan gemerkt.
Paire de vases en faïence de Satsuma à décor de personnages. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#143Lemanceau“Herten”. Een art deco groep van wit aardewerk. Gesigneerd.
“Cerfs”. Groupe art déco en faïence blanche. Signé.No longer availableDim. b: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#337Een lot van vier Delftse tegels. Barst en beschadiging.
Lot de quatre carreaux de Delft. Fêle et dégât.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 20 / 40 -
#363SarregueminesEen vaas van meerkleurig aardewerk met getorst decor. Omstreeks 1900.
Vase en faïence polychrome à décor torsadé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#653Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Gemonteerd als lampenvoet.
Potiche en faïence polychrome à décor de fleurs. Montée en lampe.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 50 / 80 -
#11Een plaquette en een zittend naakt van terracotta. Het eerste gesigneerd ‘Van der Kaai’, het ander gemerkt ‘Gmunder, Austria”.
Plaquette et nu assis en terre cuite. La première signée Van der Kaai, l’autre avec la marque Gmunder, Austria.No longer availableDim. h: 34 & 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#528Een bolle pot van groengeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Pot sphérique en faïence à glaçure verte. Travail chinois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#558Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 180 -
#373Een visschotel van groen en witgeglazuurd aardewerk. Gemerkt ‘A.M.’
Plat à poisson en faïence verte et blanche. Marque A.M.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 24 / 30 -
#568Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 160 -
#553“Koppel”. Een beeld grijsgeglazuurd aardewerk op houten sokkel.
“Couple”. Sculpture en faïence à glaçure grise sur socle en bois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#688“De kippenhouder”. Een groep van gesculpteerd hout.
“Le marchand de volaille”. Groupe en bois sculpté.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#148“La cueillette” &”Muse”. Twee beelden van zamak op houten sokkels naar werken van Rancoulet.
“La cueillette” et “Muse”. Deux sculptures en régule sur socles en bois d’après Rancoulet.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#390Een paar oorbellen, een armband en een ketting met hanger in de vorm van een hart van 925 ‰ zilver bezet met fantasiestenen.
Paire de boucles d’oreilles, bracelet et chaîne et son pendentif en forme de coeur en argent 925‰ sertis de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,15 gEstimate: € 50 / 100 -
#10BurenEen herenhorloge met lederen gedragen polsband.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir (usagé).No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#576Een eetkamer van notenhoutfineer, bestaande uit een tafel, een barkast en een buffet met spiegel. Jaren ‘40.
Salle à manger en placage de noyer comprenant une table, un bar et un buffet au miroir. Années ‘40.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#632Edward ChappelPeriod: 1859-1946“Stilleven met oesters en wijn” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux huîtres et vin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 100 / 180 -
#291Een kleine presenteervitrine met zestien kleine doosjes van porselein met meerkleurige bloemendecors.
Petite vitrine contenant seize petites boîtes en porcelaine à décor polychrome de fleurs.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#124Jules de CortPeriod: 1918 - 1999“Dorpszicht”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
“Vue de village”. Dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 15 x 17,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#391Val St. LambertEen kokervaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Vase cylindrique en cristal taillé coloré partiellement vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#339Een paar XIXe eeuwse interieurscènes. Olieverf op doek.
Paire de scènes d’intérieur du XIXe siècle. Huile sur toile.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#810Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 100 / 120 -
#692Een paar kleine Napoléon III wandspiegels in houten lijsten, versierd met messingen en tinnen inlegwerk en versierd met een hoofdje bovenaan. Slijtage. XIXe eeuw.
Paire de petits miroirs Napoléon III dans des cadres en bois incrustés de laiton et d’étain et surmontés d’une petite tête. Usures. XIXe siècle.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 300 / 400

