Similar lots by type
-
#805
Lot boeken, bevattende:“De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost)“Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost.“ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1(..)
Lot de livres dont:“De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée)“Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée.“ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)No longer availableEstimate: € 100/150 -
#616Philippe BornierPeriod: 1634-1711
Conférences des ordonnances de Louis XIV, Paris, 1755, 2 delen. Gekartonneerde binding, goede staat.
Conférences des ordonnances de Louis XIV, Paris, 1755, 2 volumes. Reliure carton, bon état.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#838Alphonse BerengerPeriod: 1785-1866
M. Alphonse BERENGER, De la justice criminelle en France, Paris, L’imprimerie de C. - F. Patris, 1818 . Gekartoneerde binding. Zeer goede staat.
M. Alphonse BERENGER, De la justice criminelle en France, Paris, L’imprimerie de C. - F. Patris, 1818 . Reliure carton. Très bon état.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#842Charles Berriat Saint PrixPeriod: 1802-1870
Ch. BERRIAT – SAINT PRIX, Traité de la procédure des Tribunaux criminels, Paris, Imprimerie et librairie générale de jurisprudence, 1854, 2 delen en 1865 (1 deel). Gekartonneerde binding. Zeer goede staat.
Ch. BERRIAT – SAINT PRIX, Traité de la procédure des Tribunaux criminels, Paris, Imprimerie et librairie générale de jurisprudence, 1854, 2 parties et 1865 (1 partie). Reliure carton. Très bon état.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#836Jerémie BenthamPeriod: 1748-1832
“Traités de législation civile et pénale”, 3ième éd., Bruxelles, 1840, 3 delen.Gekartoneerde binding. Goede staat
“Traités de législation civile et pénale”, 3ième éd., Bruxelles, 1840, 3 parties. Reliure carton. Bon état.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#823Jeremy BenthamPeriod: 1748-1832
Traité des preuves judicaires, Bruxelles, 1840, 2 delen Gekartonneerde binding . Zeer goede staat.
Traité des preuves judicaires, Bruxelles, 1840, 2 volumes Couverture carton. Très bon état.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#829Cesare BeccariaPeriod: 1738-1794
Dei delitti e delle pene, Milano, 1823 Gekartonneerde binding. Zeer goede staat.
Dei delitti e delle pene, Milano, 1823 Cuverture carton. Très bon état.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#834Eduard Bonnier
Traité des preuves en droit civil et en droit criminel, 4ième éd. Paris, 1873. Papieren binding, redelijke staat. enkel deel 2 aanwezig.
Traité des preuves en droit civil et en droit criminel, 4ième éd. Paris, 1873. Reliure papier, état moyen, uniquement tome 2.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#827Cesare BeccariaPeriod: 1738-1794
Des délits et des peines, 2ième éd., Paris, 1852.
Des délits et des peines, 2ième éd., Paris, 1852.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#819William BlackstonePeriod: 1723-1780
Commentaries on the Laws of England, London, 1809, 4 delen. Gekartonneerde binding. Zeer goede staat.
Commentaries on the Laws of England, London, 1809, 4 volumes Couverture carton. Très bon état.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#598Giovanni CarmignaniPeriod: 1768-1847
Il libro primo delle Institutioni di criminale, 1829, manuscript. Gekartonneerde binding, redelijke staat.
Il libro primo delle Institutioni di criminale, 1829, manuscript, Couverture carton, état raisonnable.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#814
Adolphe CHAUVEAU, Journal du droit criminel, Paris, 1835-1858, deel 7 tot en met 30. Bruin lederen rug. In-octo.
Adolphe CHAUVEAU, Journal du droit criminel, Paris, 1835-1858, partie 7 jusqu’au 30. Dos cuir brun. In-octo.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#822Le Patriote Illustré
Een groot lot ingebonden magazines. Jaargangen 1922 - 1972.
Grand lot contenant les années 1922 à 1972. Reliures de qualité.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#776
J.M. DUFOUR, Code criminel avec instructions et formules, Paris, 1808, 2 delen. In-octavo, lederen rug.
J.M. DUFOUR, Code criminel avec instructions et formules, Paris, 1808, 2 parties. In-octavo, le dos en cuir.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#624Hilde Hendrickx
“Bloemenvaas” & “Vijver”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
“Vase à fleurs “ & “Etang”. Techniques mixtes sur papier. Tout deux signées.No longer availableDim. 24 x 16 & 30 x 25 cmEstimate: € 40/50 -
#649Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Havenzicht”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 55/100 buiten de plaat.
“Vue sur le port”. Une eau-forte. Signée et numérotée 55/100 hors planche.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#408Ron Van Eycke
Een lot van vier kleine etsen. Allen gesigneerd en genummerd op 20 exemplaren.
Un lot de quatre petites eaux-fortes. Toutes signées et numérotées sur 20 exemplaires.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#603
D. Antonio GOMESII, Ad leges tauri commentarium absolutissimum, Venetiis, 1735, 3 Delen (1501-1561). In-folio, perkamenten band.
D. Antonio GOMESII, Ad leges tauri commentarium absolutissimum, Venetiis, 1735, 3 parties (1501-1561). In-folio, bande en parchemin.No longer availableEstimate: € 350/400 -
#809
M. DANTY, Traité de la preuve par témoins en matière civile, Lyon, 1708. In-octavo, lederen band.
M. DANTY, Traité de la preuve par témoins en matière civile, Lyon, 1708. In-octavo, Reliure cuir.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#355
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant in princess geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants princesse ayant un poids total de ± 0,40 ct. et des diamants baguette ayant un poids total de 0,40 ct.No longer availableDim. 3,29 gEstimate: € 500/600 -
#98
Een houten kom op voet met een verzilverde montuur en versierd met inlegwerk. Engeland, XIXe eeuw.
Bol à piédouche en bois à monture en métal argenté et à décor incrusté. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø; 24 cmEstimate: € 50/60 -
#307
Een sierkomfoor van meerkleurig en verguld Parijs’ porselein in de vorm van een Bacchus op geit. Onderaan gemerkt. Kleine restauratie aan het oortje van de kruik en aan de top van de rocaille links.
Un réchaud décoratif en porcelaine parisienne polychrome représentant un Bacchus et chèvre. Marque à la base. Petite restauration à la petite anse et à la rocaille à gauche.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 300/400 -
#474Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“...et vogue la galère”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“...et vogue la galère”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 25,5 x 14 cmEstimate: € 30/50