#301“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
#312Een lot van 4 houten, antieke harp-stoelen met gesculpteerd detail en originele bekleding in lineair decor. (AID3220)
#701Een gevarieerd lot postzegels en antieke ansichtkaarten.
A varied collection of stamps and ancient postcards.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#178Een Kasjmier sjaal. Einde XIXde eeuw.
A cachemere shawl. End of the XIXth century.No longer availableDim. 160 x 320 cmEstimate: € 100 / 150 -
#464Enrico TodaroPeriod: °1912“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
#272“Winters landschap.” zeefdruk naar Valerius de Sadeleer.
“Winter landscape.” serigraph after Valerius de Sadeleer.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 25 / 40 -
#295Twee klarinetten in etui van J. Dessaert. - Eén van Jacques Albert et Fils Bruxelles.- Eén van Kohlert Winnenden.
Two clarinets in case by J. Dessaert. - One of Jacques Albert et Fils Bruxelles. - One of Kohlert Winnenden.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#477Hattakitkosol SomchaiPeriod: 1934-2000“Dancer with ball.” Bronzen beeld, met witmarmeren sokkel. In de voet getekend en genummerd 44/100.
Danseur avec ballon. Statue en bronze, avec socle en marbre blanc. Signé dans le pied et numéroté 44/100.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 250 / 350