Other lots by Delvaux
#113DelvauxEen zwart lederen centuur met certificaat en stofzak.
#97DelvauxEen zwart lederen make-up tasje.
#108Delvaux“Deux de Delvaux”. Een tweekleurig lederen heuptasje.
#138Delvaux“Deux de Delvaux”. Een zwart lederen heuptasje.
#148Delvaux“Model Amitié”. Een zwart lederen rugzak met certificaat.
#118Delvaux“Model Sommelier”. Een bruintinten tressé leder grote tas.
#77DelvauxEen zijden foulard. Gemerkt.
A long dark red scarf made of wool and cotton. Marked.No longer availableDim. 165 x 25 cmEstimate: € 140 / 180
#630Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
#221Een lot van 2 art-deco beelden met sporen van restauratie, een groene zeilboot met meerdere stukken gerestaureerd en haarlijnscheuren en ‘Singing Sailors’ naar Edouard Cazeaux voor Dax met een restauratie aan de voet.
#461Een grote keramische wandsculptuur van Perignem/Amphora in abstracte vormgeving.
A large ceramic wall sculpture by Perignem/Amphora in abstract design.No longer availableDim. 35 x 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#592Delfosse“Rivierzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#405Een vintage salontafel met tegelblad waarop een abstracte voorstelling.
#639Simone Lienard“Bloemenstilleven met Chrysanten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Flower still life with Chrysanthemums." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#290Een 18 kt roze gouden ketting met hanger bezet met beweegbare briljanten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1, ct.
An 18kt rose gold necklace with pendant set with movable diamonds and diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 800 / 900 -
#593Een decoratief struisvogelei op houten standaard.
A decorative ostrich egg on a wooden stand.No longer availableDim. 28,5 x 12,5cmEstimate: € 75 / 125