Other lots in this auction
-
#225Cartier, France
Een zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#603
Houten vrouwenbeeld. Babuyu, Congo. Op natuurstenen voetstuk gemonteerd.
Statue en bois d'une femme. Babuyu, Congo. Montée sur un socle en pierre naturelle.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 80/120 -
#556
Een gepolychromeerde antieke Duitse dekenkoffer.
Un coffre à linges allemand antique polychrome.No longer availableDim. 93x45x50cmEstimate: € 60/80 -
#278
Een paar Frans porseleinen dekselvazen met meerkleurige en vergulde decors. Onderaan gemerkt.
Paire de vases à couvercle en porcelaine de France à décors multicolores et dorés. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#286
Vijf antieke houten boekenpersen. Verschillende groottes.
Cinq anciennes presses à livres en bois. Tailles différentes.No longer availableDim. H:39-72cmEstimate: € 100/120 -
#503
Vier diverse paarden. Twee bronzen, één van smeedijzer van de hand van Laure Frankinet (°1955) en een klein ivoren paardenhoofdje.
Quatre chevaux différents. Deux bronzes, un en fer forgé de Laure Frankinet (°1955) et une petite tête de cheval en ivoire.No longer availableDim. H:5-35cmEstimate: € 200/240 -
#635Val Saint-Lambert
Eén grote en één kleine bonbonnière van gegoten kristal, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.
Une grande et une petite bonbonnière en cristal coulé, violet dans la masse. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. Ø 16 & 22 cmEstimate: € 50/80 -
#428
Drie kruisbeelden in porselein.
Trois crucifix en porcelaine.No longer availableDim. h: 36,5 - 46,5 cmEstimate: € 60/80 -
#168
Een cartelklok, bezet met schildpad en versierd met vuurverguld bronzen versieringen, zoals hermenhoofden, een arend, acanthusbladeren en een dansende putto. De gedreven en vergulde wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Op console. XIXe eeuw.
Une pendule de cartel, sertie d'écaille de tortue et ornée de décorations en bronze doré au feu, telles que des têtes d'hermes, un aigle, des feuilles d'acanthe et un putto dansant. Le cadran gaufré et doré à chiffres romains émaillés. Sur console. XIXème siècle.No longer availableDim. 57 cmEstimate: € 300/500 -
#72Boeije
“Heidelandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#281
Een antiek laboratoriumoventje van koper met spiritusbrandertjes.
Un ancien four de laboratoire en cuivre avec brûleurs à alcool.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60/100 -
#653
Twee hoornvormige sierstukken van gedreven, gehamerd en verzilverd koper.
Deux pièces décoratives en forme de corne en cuivre martelé, repoussé et argenté.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60