Similar lots by type
-
#378
“De omhelzing”. Een houten beeldhouwwerk.
"L'étreinte". Une sculpture en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80/120 -
#71
“Unique Forms of Continuity in Space”. Een futuristisch bronzen kunstwerkje naar het werk van Umberto Boccioni. Met gieterijstempel en nummer.
"Unique Forms of Continuity in Space". Une œuvre d'art futuriste en bronze d'après l'œuvre d'Umberto Boccioni. Avec cachet de fondeur et numéro.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 180/240 -
#148
“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
“Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120/160 -
#21
Een gietijzeren beeldje in de vorm van een putto op een bok. XIXe eeuw, op recenter houten voetstukje.
Une figurine en fonte en forme de putto sur un bouc. XIXème siècle, sur un socle en bois plus récent.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35/40 -
#91
“De landverhuisster”. Een gepatineerd bronzen beeld op natuurstenen sokkel. Gedateerd 1993 en genummerd 87/3999.
"L'émigrée". Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre naturelle. Daté de 1993 et numéroté 87/3999.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#143
Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Léonildo Giannini. Gesigneerd.
Buste de femme en bronze à patine brune sur un socle en pierre bleue d'après une oeuvre de Léonildo Giannini. Signé.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100/150 -
#621Merlini
“Vrouw”. Een witgepatineerd beeld. Italiaans werk. Jaren ‘50.
"Femme". Une statue patinée blanche. Travail italien. années 1950.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 75/100 -
#223
“Putto met vis”. Een gesculpteerd wit marmeren groep. Kleine beschadiging aan de staart.
« Putto au poisson ». Un groupe en marbre blanc sculpté. Dommages mineurs à la queue.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200/240 -
#332
Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100/120 -
#63
“De kus”. Een bronzen beeldje naar het werk van Rodin. Met gieterijstempel.
"Le baiser". Une statuette en bronze d'après l'oeuvre de Rodin. Avec cachet de fondeur.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100/120 -
#237
“Première prix de violon” & “Leçon de guitare”. Twee zamakken beeldjes op houten voetstukken. Naar Oscar Ruffony. Jaren ‘30.
"Première prix de violon" & "Leçon de guitare". Deux figurines en régule sur socles en bois. A Oscar Ruffony. Des années 30.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/180 -
#151Joseph d’Aste
“Pastorale scène”. Een goudgepatineerd bronzen beeldengroep op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
Scène pastorale. Un groupe en bronze patiné or sur un socle en marbre vert. Signé.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1600/1800 -
#51
“Muisjes op een tak”. Een bronzen groepje in de stijl van de Weense bronsjes. Onderaan gesigneerd.
Souris sur une branche. Un groupe en bronze dans le goût des bronzes viennois. Signé en bas.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 100/140 -
#556
Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.
Une statue de saints en bois polychrome du XVIIe siècle sur console. Ainsi qu’une statue en bois plus récente de Saint Joseph avec enfant.No longer availableDim. h: 25 & 20 cmEstimate: € 250/400
Other lots in this auction
-
#268
Twee bajonetten omstreeks 1940.
Deux baïonnettes vers 1940.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 90/120 -
#238
Acht zilveren zoutvaatjes, mosterdpotjes e.d. voorzien van kobaltblauwe glazen reservoirs. Zoutvaatje, keuren van Chester, datumletter X. Idem, Birmingham, Z. Idem, Nederland 2de gehalte, P. Idem, Nederland 2de gehalte, R. Idem, paar, onleesbaar merk. Mosterdpotje met lepel, Birmingham, D. Idem met zes verschillende lepels, London, S.B. & S. Ltd, onduidelijk merk. En een extra ovaal kobaltglazen bakje.
Huit salières en argent, pots à moutarde, etc. avec réservoirs en verre bleu cobalt. Salière, poinçons Chester, lettre date X. Idem, Birmingham, Z. Idem, Pays-Bas 2e montant, P. Idem, Pays-Bas 2e montant, R. Idem, paire, poinçon illisible. Pot à moutarde avec cuillère, Birmingham, D. Idem avec six cuillères différentes, Londres, SB & S. Ltd, marque peu claire. Et un récipient en verre de cobalt ovale supplémentaire.No longer availableDim. 365 g zilverEstimate: € 180/250 -
#694
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 366 x 274 cmEstimate: € 150/200 -
#450
Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.
Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.No longer availableEstimate: € 220/260 -
#230
Een 18 K witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec un pendentif en forme de croix serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,24 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 550/600 -
#183
“Apollo met zon en boog” en “Mercurius met appel en staf”. Een paar antieke ivoren beeldjes. Europees werk, op sokkeltjes van gedraaid ebbenhout en ivoor, XIXde eeuw. Kleine letsels en herstellingen aan een been en een voet. Met Cites-certificaat.
"Apollon avec soleil et arc" et "Mercure avec pomme et bâton". Une paire de figurines anciennes en ivoire. Travail européen, sur socles d'ébène tourné et d'ivoire, XIXème siècle. Légers dégâs et réparations à une jambe et un pied. Avec Certificat Cites.No longer availableDim. H. 20 & 21 cm - 493,33 gramEstimate: € 600/800 -
#113
Een ovaal schaaltje (16,5 x 13 cm) van gedreven zilver met een feestscene op het plat. Nederlandse keuren, tweede gehalte, datumletter Q voor 1926. En een dito gebakvorkje (L. 20 cm met een herbergscene en met makersmerk H.H. voor H. Hooijkaas, Schoonhoven 1943-46.
Un plat ovale (16,5 x 13 cm) en argent martelé avec une scène de fête sur l'étagère. Poinçons hollandais, deuxième montant, date lettre Q pour 1926. Et une fourchette à pâtisserie idem (L. 20 cm avec une scène d'auberge et avec poinçon de maître HH pour H. Hooijkaas, Schoonhoven 1943-46.No longer availableDim. 160 gEstimate: € 80/100 -
#424J. Lamperjee
Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180/220 -
#209Royal Vienna
Beeldje van een jongen en een meisje met een mand. Gemerkt.
Figurine d'un garçon et d'une fille avec un panier. Marquée.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 140/160 -
#193
Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.
Poupée Jumeau ancienne avec tête en porcelaine et membres en papier mâché.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 300/340 -
#208
Vier antieke Chinese vazen van grijs geglazuurd steengoed. Kleine beschadigingen en randslijtage.
Quatre vases chinois anciens en grès émaillé gris. Dégâts mineurs et usure des bords.No longer availableDim. H. 17 à 13 cmEstimate: € 100/160 -
#47
Een vaas van gekleurd glas.
Un vase en verre coloré.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 25/30