Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Madonna met kind”. Een gepolychromeerd houten kerkbeeld. XIXe eeuw.
“Madonna met kind”. Een gepolychromeerd houten kerkbeeld. XIXe eeuw.
“Madonna met kind”. Een gepolychromeerd houten kerkbeeld. XIXe eeuw.

“Madonna met kind”. Een gepolychromeerd houten kerkbeeld. XIXe eeuw.

Vierge à l'Enfant . Statue d'église en bois polychrome. XIXème siècle.
Dim. h: 71 cm
SKU: 2710200167.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #167
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #84

    Twee barokke meubelpaneeltjes van gebeeldhouwd, verguld en gepolychromeerd hout.

    Lot de porcelaine coquille d'oeuf, japonaise et chinoise avec différentes tasses et soucoupes.
    No longer available
    Dim. 32 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #256

    Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.

    Coffre à couvercle galbé et aux montures en fer.
    No longer available
    Dim. 70 x 116 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #673

    Een sierschotel van Chinees porselein porselein met melk-en-bloeddecor van planten. Recent.

    Un plat décoratif en porcelaine de Chine à décor de plantes en sang et lait. Récent.
    No longer available
    Dim. Ø: 36,5 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #602
    Konica

    Een analoog fototoestel met Hexonon zoom en met een extra Osawa MG-lens en een flash. In tasje.

    Caméra à photographies analogue avec zoom Hexonon et avec une lentille extra Osawa MG et flash. Dans un sac de Osawa.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #774
    Liebig.

    Een chromo-album.

    Un album aux chromos.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #697

    Een paar vazen van meerkleurig barbotine met bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.

    Paire de vases en barbotine multicolores à décor floral en relief. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #141

    Een bronzen beeldje van een klein meisje op een stoel. Achteraan toegeschreven aan Auguste Moreau, maar naar een werk van Juan Clara.

    stATUETTE en bronze d’une petite fille sur une chaise. Attribution à Auguste Moreau au verso mais d’après un oeuvre par Juan Clara.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #143

    Een bronzen lampenvoet met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.

    Pied de lampe en bronze avec abat-jour en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #610

    De eeuwige jeugd. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.

    La jeunesse éternelle. Sculpture en terre cuite d’après un exemple précolombien. Amérique centrale.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #535

    Een paar gefineerde bijzetkastjes in Empirestijl met een deur, een lade en een marmeren blad.

    Paire d'armoires latérales en placage de style Empire avec une porte, un tiroir et un dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #117

    “Jonge vrouw met zonnehoed en vogels”. Een grijs-groengepatineerde aardewerken/plaasteren groep; Achteraan gemerkt. Belgisch werk. Periode art deco.

    Jeune femme au chapeau de soleil et oiseaux . Un groupe de faïence / plâtre patiné gris-vert; Marqué au dos. Travail belge. Epoque Art déco.
    No longer available
    Dim. l: 73 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #492

    “Compositie in reliëf”. Olieverf. Gesigneerd in nat ‘Zangs’ rechts bovenaan.

    Composition en relief. Huile. Signée Zangs à droite vers le haut.
    No longer available
    Dim. 82 x 60 cm
    Estimate: € 800 / 1200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More