Other lots in this auction
-
#549F. Van Rompaey“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#428Atlas UitgeverijEen reeks van 18 modelauto’s op schaal 1/43. In presenteerrekje, met begeleidende folders en dvd. Enkele spiegeltjes en een koplampje manco.
Une série de 18 modèles réduits de voitures à l'échelle 1/43. Dans un présentoir, avec brochures et DVD d'accompagnement. Quelques rétroviseurs et un phare défectueux.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#333Een reeks van vier wijwatervaatjes. XVIe, XVIIe en XVIIIe eeuw.
Une série de quatre récipients d'eau bénite. XVIe, XVIIe et XVIIIe siècles.No longer availableDim. h: 5 & 10 cmEstimate: € 150 / 200 -
#252Een hoge glazen stolp met tien vlinders.
Cloche haute en verre contenant dix papillons.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#546IspahanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 91 x 161 cmEstimate: € 120 / 200 -
#181Alexendre, BelgiumEen geëmailleerde terracotta vaas met een aziatisch en Hollands reliëfdecor. Onderaan gemerkt en gedateerd 10-2-1948.
Vase en terre cuite à décor hollando-asiatique en relief. Marque sous la base et date 10-2-1948.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 500 / 600 -
#174“Hollands kustzicht met schepen op ruwe zee”. Olieverf op paneel in de geest van de XVIIe eeuw.
Une vue de la côte hollandaise avec des navires dans une mer agitée . Huile sur panneau dans l'esprit du 17ème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#739“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#760Goebel, Germany“Eendenmoedertje” & “Hello”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel.
“Mère canard” et “Hello”. Deux statuettes en biscuit polychrome d’après un modèle de M.I. Hummel.No longer availableDim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#397Een drinkende clown van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.
Clown buvant en faïence italienne polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#11Val St. LambertEen vierarmige kaarsenhouder van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir à quatre bras en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 20 / 30 -
#632Een lot Venetiaans glaswerk, bestaande uit een vaasje en drie presse-papiers met inclusies. Kleine beschadiging aan het vaasje
Lot de verres vénitiens dont un vase et trois presse-papier aux inclusions. Petits dégâts au vase.No longer availableDim. h: 4 - 23 cmEstimate: € 65 / 75



