Other lots in this auction
-
#244Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.
Un miroir rectangulaire en bois partiellement patiné bleu et clouté de laiton.No longer availableDim. 99 x 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#97Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
Un chapeau haut de forme américain en feutre noir. Dans une boîte à chapeau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#265Een 18 karaats geel gouden ketting met 18 karaats wit en geel gouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or blanc et jaune 18 carats serti d'un diamant ancien taillé d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 4,57 gEstimate: € 300 / 400 -
#385Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,12 ct.No longer availableDim. 2,37 gEstimate: € 250 / 350 -
#11Val St. LambertEen vierarmige kaarsenhouder van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir à quatre bras en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 20 / 30 -
#228“Danseres”. Een bronzen beeld op marmeren voetstuk, naar een werk van Chiparus.
Danseuse. Sculpture sur socle en marbre d’après Demeter Chiparus.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#393Een lot van veertien kopjes van vieux Paris/ Bruxelles met namen in groen. Met zeven ondertasjes. XIXe eeuw.
Un lot de quatorze tasses du vieux Paris / Bruxelles avec des noms en vert. Avec sept soucoupes. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#676Perzisch tapijt van wol met kruismotief. Handgeknoopt.
Un tapis persan en laine noué main, motif aux croix.No longer availableDim. 270 x 160 cmEstimate: € 100 / 150 -
#568Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine chinoise à décor floral multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 55 / 65 -
#161“Dante”. Een beeld van gebeeldhouwd albast op voetstuk. Gerestaureerd en gepatineerd.
Dante . Une sculpture en albâtre sculpté sur un piédestal. Restaurée et patinée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#589Drie verschillende Louis-Philippe theepotten van Vieux Paris met vergulde motieven. XIXe eeuw.
Trois différentes théières Louis-Philippe du Vieux Paris aux motifs dorés. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 17 - 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#749Een ovale Engelse tafel met kantelbaar blad.
Une table anglaise ovale avec une tablette inclinable.No longer availableDim. 114 x 94 cmEstimate: € 60 / 100



