#5Een 18 karaats geel gouden gegraveerde ring.
#108“Moeder Gods, vreugde van de lijdenden”. Messingen triptiek met email.
#441ChristofleEen zwartgelakte houten doos met verzilverd metalen deksel.
#59Een ovale houten spiegel met decor van acanthusbladeren.
#761Een vintage kunststof hanglamp. Jaren ‘60.
#407Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
#21Een lot losse prentkaarten, postkaarten en gefrankeerde enveloppen. Einde XIXde, begin XXste eeuw. Daaronder een aantal kaarten van Antwerpen en publicitaire kaarten van de Red Star Line, tussen 1900 en 1907.
Lot de cartes postales en vrac, cartes postales et enveloppes timbrées. Fin XIXème, début XXème siècle. Parmi elles, un certain nombre de cartes d'Anvers et de cartes publicitaires de la Red Star Line, entre 1900 et 1907.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#47Een messingen lampenvoet in barokke stijl, gedragen door vier putti.
#430Marguy ChronometreEen roestvrij stalen zakhorloge.
Montre de poche en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#27ChristofleEen mosterdpot met lepeltje van verzilverd metaal en kristal. Onderaan gemerkt.
Un pot à moutarde avec une cuillère en métal argenté et cristal. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
Vue d'été à la ferme en Campine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 67 x 80 cmEstimate: € 100 / 120