Similar lots by type
-
#394Natacha Pirnay“Dreams”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/150.
"Rêves". Une lithographie. Signée et numérotée 22/150.No longer availableDim. 35 cm x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#522Jos De SwertsEen origineel ontwerp voor de IJzerbedevaart.
Conception originale pour une affiche de l’Ijzerbedevaart.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 100 / 150 -
#572“Rivierlandschap”. Pastel op papier.
"Paysage fluvial". Pastels sur papier.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389M. Elsen“Personages”. Een tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1902.
"Personnages". Un dessin sur papier. Signé et daté 1902.No longer availableDim. 37 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#502Guy VandenbrandenPeriod: 1926 - 2014“Compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd en gedateerd 2012 op de verso.
"Composition". Acrylique sur papier. Signé et daté 2012 au verso.No longer availableDim. 57 x 57 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#304Leo SpanoghePeriod: 1874 - 1955“Tuingezicht”. Gouache op board. Gesigneerd.
"Vue du jardin". Gouache sur carton. Signé.No longer availableDim. 45 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#594Van Drommen“Avila”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Avila". Aquarelle sur papier. Signée et datée 1963.No longer availableDim. 31 cm x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#162Henri Seghers“Zuid-Hollands molenlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Paysage de moulins à vent de Hollande du Sud". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 200 / 250 -
#644Gebrand VolgerPeriod: °1940“Straatfeest”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
"Fête de rue". Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1991.No longer availableDim. 58 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#592Rimowycz“Speels bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Nature morte joyeuse de fleurs". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 39 cm x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#224Vanden Bosch“Vrouwelijk naakt”. Pastel op papier. Niet gesigneerd.
"Nu féminin". Pastels sur papier. Pas signé.No longer availableDim. 98 x 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#652Marc VoschPeriod: 1947 - 1989“La Foule”. Een kleuren ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"La Foule". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 32 cm x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#332Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Twee poorten”, “Hessenhuis” en “Pomp aan het Rubenshuis”. Drie etsen. Gesigneerd en genummerd.
"Deux portes", "Hessenhuis" et "Pomp aan het Rubenshuis". Trois gravures. Signées et numérotées.No longer availableDim. 10 cm x 18 cm & 21 cm x 27 cm & 12 cm x 18 cmEstimate: € 75 / 120 -
#664Nicole Halsberghe“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"L'homme en verdure". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#352“Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd.
"Nu féminin". Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#104Edgard FarasynPeriod: 1858 - 1938“Vissersboten op het strand”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#529“Voorstelling van Bahadur Sha II”; “Aan het hof van de Mogul” & “Olifant”. Drie Indische tekening, waarbij de eerste twee op zijde en de laatste op papier. Bijgevoegd twee tekeningen op ivoor, waarbij één Perzische en één Ottomaanse.
"Représentation de Bahadur Sha II"; «À la cour du Mogul» et «Éléphant». Trois dessins indiens, les deux premiers sur soie et le dernier sur papier. Nous joignons deux dessins sur ivoire, un persan et un ottoman.No longer availableDim. 20x15 cm30x24 cm33x23 cmEstimate: € 200 / 220 -
#122Edouard EllePeriod: 1859 - 1911“Boten op het kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Bateaux sur le canal ». Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 54 x 76 cmEstimate: € 220 / 240 -
#634“Plantjes bij de pompbak”. Een tekening op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 5-’83.
"Plantes près de la pompe". Un dessin sur papier. Monogrammé et daté 5-'83.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#582François BlommaertsPeriod: °1955“Dansende personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 2002.
"Personnages dansants". Aquarelle sur papier. Signée et datée 2002.No longer availableDim. 23,5 x 19,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#334Ant. Sluyckx“Zicht op Borsbeek”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1978 buiten de plaat.
"Vue de Borsbeek". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1978 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22, 5 cm x 34,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#339“Binnenzicht” en “In de keuken”. Twee etsen. Respectievelijk door Leon Brunin en E. Nicolie.
« Vue intérieure » et « Dans la cuisine ». Deux gravures. Par Léon Brunin et E. Nicolie respectivement.No longer availableDim. 22 cm x 30 cm & 24 cm x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#274F. Dartet“Zomers kerkzichtje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.
"Vue de l'église d'été". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1889.No longer availableDim. 32 cm x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#534Jos De SwertsEen origineel ontwerp voor een affiche van de ijzerbedevaart.
Conception originale pour une affiche de l’Ijzerbedevaart.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#562Val Saint-LambertEen grote kandelaar van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un grand chandelier de cristal incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 20 / 220 -
#280Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale diamant markies van +- 0,50 ct. en diamant in princess geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central marquis de +- 0,50 ct et de princesses de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,66 gEstimate: € 900 / 1000 -
#65Een barok kruisbeeld van palmhout (armen hersteld), op een gepolychromeerde Lodewijk XIV-voet. Het kruis vervangen door een rudimentair exemplaar. We voegen er een kruis van zwart perenhout met plaatzilveren Christus en Lam Gods aan toe.
Un crucifix baroque en palmier (bras restaurés), sur un socle polychrome Louis XIV. La croix remplacée par une croix rudimentaire. Nous ajoutons une croix en bois de poirier noir avec plaque d'argent Christ et Agneau de Dieu.No longer availableDim. H. 61 & 41 cmEstimate: € 100 / 140 -
#13Een kleine koperen samovar, versierd met messingen leeuwenkoppen met ringen.
Un petit samovar en cuivre, décoré de têtes de lion en laiton avec des anneaux.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#286Een uitgebreid salongarnituur van wit en oranjegepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een zitbank, drie fauteuils, een tafeltje en een plantenstaander.
Vaste ensemble de salon en bois patiné blanc et orange de style Louis XV, composé d'un canapé, de trois fauteuils, d'une table et d'un jardinière.No longer availableDim. 94 x 130 cmEstimate: € 300 / 400 -
#651Een houten beeldje afkomstig van Indonesië.
Une figurine en bois d'Indonésie.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#367Twee Indonesische gepolychromeerd houten hoofden, waarbij één poppenhoofd met beweegbare mond.
Deux têtes indonésiennes en bois polychrome dont une tête de poupée à bouche mobile.No longer availableDim. h: 16 & 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#131“L’accident”. Een bronzen beeld van een vrouw met hoge hakken en een jurk.
"L'accident". Une statue en bronze d'une femme portant des talons hauts et une robe.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 450 / 500 -
#235Val Saint-LambertEen kelkvormige vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. Met label.
Vase de forme calice en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté en bas. Avec étiquette.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 65 / 100 -
#282“Beethoven.” Olieverf op doek gemaroefleerd. 19de eeuws. Onleesbaar gesigneerd.
"Beethoven". Huile sur toile marouflée. XIXème siècle. Signée illisiblement.No longer availableDim. 33 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#647Drie stuks Aziatisch aardewerk met groen glazuur, bestaande uit een gemberpot zonder deksel, een pot en een merkwaardige vaas.
Trois pièces de poterie asiatique à glaçure verte, composées d'un pot à gingembre sans couvercle, d'une jarre et d'un vase remarquable.No longer availableDim. h: 15, 1ç & 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#698Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde à allonges en chêne reposant sur quatre pieds galbés. Avec un rallonge.No longer availableDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40 / 60

