Similar lots by type
-
#198Hilaire BalsPeriod: °1940“Schapen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Moutons sur la rive”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 420 / 480 -
#724Fons De Roeck“Visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Pêcheur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#319Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#162Victor WagemaekersPeriod: 1876 - 1953“Geanimeerd dorpsplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de village animée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 260 / 300 -
#159Pazoli (?)Twee kinderportretten. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Deux portraits de têtes d’enfants. Huile sur toile. Signée et datée 1884.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 180 / 240 -
#269Adriaan VandewallePeriod: 1907-1997“Winterlandschap met hooischuur” . Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje over de retrospectieve 1930 - 1980 te Brugge in maart 1987.
”Paysage hivernal et grange à foin”. Huile sur toile. Signée. Avec livret rétrospectif 1930 -1980, Bruges, mars 1987.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#334“Schaatsers bij een molen”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Patineurs et moulin”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#279Charles Van LanduytPeriod: 1854 - 1934“Boer op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Fermier et basse-cour”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#689Jack GoderisPeriod: 1916 - 1971“Theekransje”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Partie de thé”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#477Een lot van zes boeken in verband met Mercator en de Cartografie.
Un lot de six livres en relation avec Mercator et la Cartographie.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#329Eduard Lauwers“Zicht op Lier met de Fortuyn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur Lier, le Fortuyn”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#632Stefan Annerel“Onderwaterlandschappen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93 op de verso.
Paysage sous-marin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93 au dos.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 100 / 120 -
#357Een paar appliques van Venetiaans glas.
Une paire d’appliques en verre vénitien.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#719“Jonge vrouw met duif”. Een handgeschilderd miniatuur op porselein.
”Jeune femme et pigeon”. Une miniature sur porcelaine.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 100 / 120 -
#530Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200 / 250 -
#14“Poesjes op de tafel” . Olieverf op paneel.
”Chatons sur la table”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#289Matthyssen“Rivierlandschap met molens bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
”Paysage fluvial et moulins nocturne”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 50 / 70 -
#249René JanssensPeriod: 1870 - 1936“Zicht in het begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le béguinage”. Huile sur panneau. Signature.No longer availableDim. 54 x 34 cmEstimate: € 120 / 140 -
#29Jozef VindevogelPeriod: 1859 - 1941“De ongenode gast”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1918.
”L’invité non bienvenu”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1918.No longer availableDim. 21 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#204Olof ArboreliusPeriod: 1842 - 1915“Zeilboot en sloepen bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1876’.
”Voilier et chaloupes au clair de lune”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1876’.No longer availableDim. 82 x 134 cmEstimate: € 500 / 750 -
#332Mihele Fiore“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Golfino dans le bunker”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#274Dumont“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#774‘Ataviandose para la fiesta’ . Olieverf op paneel. Gesigneerd F. Ruiz Fernandis
”Ataviandosa para la fiesta”. Huile sur panneau. Signé: F. Ruiz Fernandis.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 22 / 26 -
#224“De aanbidding van Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1900.
”L’adoration du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, +- 1900.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 220 / 240
Other lots in this auction
-
#393Schemerlampje van verguld koper in de vorm van een rozenstruIk.
Une petite lampe en cuivre doré en forme de rosier.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#28Een kleine muurpendule.
Une petite pendule murale.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 20 / 30 -
#645Een Hotai van gesculpteerd roze kwarts. Op houten sokkel.
Un Hotaï en quartz taillé rose. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 10 + 3 cmEstimate: € 40 / 50 -
#629Collet Bitker“Le déjeuner sur l’herbe”. Een kunstmap met drie lithografieën, genummerd op 125 exemplaren. Allen gesigneerd.
”Le déjeuner sur l’herbe”. Un album de trois lithographies, numérotées sur 125 exemplaires. Signées.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#94Theo Verstreecken“Zicht op de Werf te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le chantier à Lier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#837Een deels zwartgelakte houten muziekdoos met vijf liedjes. Werkende staat, maar te reviseren.
Une boîte à musique à cinq chansons. En état de marche, mais a faire reviser.No longer availableDim. 11 x 31 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#807Een paar Nigeriaanse Ibetji beeldjes.
Une paire de statues du Niger Ibetji.No longer availableDim. H: 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#231Een paar siervazen op voet van blauw en kleurloos kristal. Eén met randschilfer. Licht afwijkende modellen.
Une paire de vases sur pied en cristal bleu et incolore. Un vase porte un éclat. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#661Een lot van drie verschillende snuffbottles, waarbij twee van cloisonné op geel koper en een met een volledig emaildecor. Allen gesigneerd onderaan.
Un lot de trois flacons, dont deux en cloisonné sur cuivre jaune et un en décor émail complet.No longer availableDim. h: 6,5 - 7 cmEstimate: € 150 / 200 -
#104A. Moens“Zeilschepen bij betrokken lucht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
”Voiliers en temps couvert”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#503Een buikvaas van Chinees aardewerk met een decor van vogels op bloeiende takken.
Un vase pansu en faïence de Chine, décor d’oiseaux sur des branches en floraison.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#396Een sober eikenhouten bureautje met een deur aan weerskanten en drie laden in de gordel.
Un petit bureau en chêne, sobre, une porte de chaque côté et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 80 x 132 x 70 cmEstimate: € 40 / 60

