Other lots in this auction
-
#742Philip
“Portret van een clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
“Portrait d’un clown”. Huile sur toile. Signée et datée 1972.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#306
Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.No longer availableDim. 222 x 104 x 60 cmEstimate: € 100 / 160 -
#84De Vos
“Stilleven met appelschaal en tinnen kan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, coupe à pommes et verseuse en étain”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#323
Drie porseleinen schotels met een rand in vlechtwerk. Centraal een bloemmotief en met vergulde details. Onderaan gemerkt: von Schierholz, Made in Germany.
Trois plats en porcelaine, les ailes en motif tressé. Motif floral au centre et détails dorés.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#136
Een eikenhouten garderobe met een smalle en een brede deur.
Une garde-robe à deux portes dont une porte étroite et une porte large.No longer availableDim. 185 x 170 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un couloir de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 255 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#318G. H. Bruxelles
Een gietijzeren stoppenverkleiner in de vorm van een krokodil. Onderaan gemerkt.
Un rétriceur à bouchons en fonte en forme de crocodile. Marque en dessous.No longer availableDim. L: 28,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#369Jakob Smits
“Christus met de Emmaüsgangers”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 65/120 buiten de plaat.
”Le Christ et pèlerins d’Emmaüs”. Une gravure. Signée et numérotée 65/120 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#43
“Pilote”. Een beeld van zamak, gemonteerd als lamp. Manco’s en letsel.
”Pilote”. Une statue en régule, montée en lampe. Dégâts.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#498
Een achthoekige dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk, het deksel getooid met een zittende tempelleeuw.
Un vase à couvercle octogonal en faïence de Delft blanche et bleue. Le couvercle surmonté d’un lion de temple assis.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#494Octave PirletPeriod: 1914 - 1979
“Zicht op Latem”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur Lathem”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#185
Een 18 karaats wit gouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,16 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de coeur sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 5,36 gEstimate: € 1000 / 1200