Other lots in this auction
-
#695
“Cupido op een zuiltje”. Een bronzen beeldje op albasten sokkel. E”n vleugeltje gebroken.
”Cupidon sur une colonne”. Une statue en bronze sur socle en albâtre. une aile cassée.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#237
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van engeltjes met een kruik. Vermoedelijk Frankrijk, omstreeks 1900.
Une paire de candélabres en bronze en forme d’anges et une cruche. Probablement français, +- 1900.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/160 -
#512
“Ya Tassenote.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: Frank Will.
”Ya Tassenote”. Huile sur toile. Porte la signature: Frank Will.No longer availableDim. 52 x 62 cmEstimate: € 250/300 -
#703
Een theekommetje met onderbordje met een blauw op wit decor van vissen en een kreeft binnenin en aan de buitenkant meerkleurige pioenen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Kleine schilfer aan het bordje.
Un petit bol à thé avec soucoupe, décor bleu sur blanc de poissons et un homard, intérieur décor de pivoines polychromes. Petit éclat à l’assiette.No longer availableDim. Ø: 8 cmEstimate: € 35/50 -
#769
Een bestekkoffer met verzilverd metalen bestek voor twaalf personen en met acht serveerbestekken. 128 stuks.
Une ménagère avec couverts en métal argenté pour douze personnes et huit couverts de service. 128 pièces.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#630
Een vaas van rode glaspasta, stijl Murano.
Un vase en pâte de verre rouge style Murano.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65/80 -
#186
Een sobere tweedeurs garderobe met twee laden onderaan.
Une garde-robe à deux portes et deux tiroirs dans le bas.No longer availableDim. 202 x 148 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#3Franklin Porcelain
Een reeks van twaalf Engelse borden met meerkleurige decors in het thema van de maanden van het jaar. Onderaan gemerkt en gedateerd 1979.
Une série de douze assiettes anglaises, décor polychrome, thème : les mois de l’année.No longer availableDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 50/80 -
#210
Een 18 karaats geel gouden met bloemen gegraveerde zakhorloge (klein letsel aan wijzerplaat).
Montre de gousset en or jaune 18 ct à décor de fleurs gravées. Petit dégât à l’émail du cadran.No longer availableDim. bruto: 25,70 gEstimate: € 200/300 -
#281
Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.
Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 50/60 -
#826
Twee armstoelen in Régencestijl, bekleed met naaldwerk.
Deux fauteuils style régence, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#786
Een grote canapé van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un grand canapé en bois style Louis XVI.No longer availableDim. l: 187 cmEstimate: € 220/300