#670Een vaas van Chinees porselein met een blauw decor van pioenen Medio XXe eeuw.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de pivoines. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#101Een lot van drie coupes in barokke stijl van brons en messing.
#4L. Bervoets“Naakten in een landschap”. Aquarel. Gesigneerd.
”Nus dans un paysage”. Une aquarelle, signée.No longer availableDim. 24 x 32,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#90Een 18 karaats geel gouden gegraveerde armband bezet met pareltjes. In etui.
#256Een recente tweedeursgarderobe met imitatiemarquetterie en bronsbeslag.
Une garde-robe deux portes récente avec imitation de marqueterie et ornements en bronze.No longer availableDim. 189 x 124 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#445Een paar roodkoperen kandelaars met gegraveerd decor. Tijdperk Lodewijk XV.
#207Guillaume Charlier“Rustende vissers”. Reliëf van brons. Gesigneerd.
”Pêcheurs au repos”. Reliëe en bronze. Signé.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 220 / 280 -
#828Een reeks van zes sobere eikenhouten stoelen, bekleed met rood fluweel.
#247“De jonge jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk.
Un service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et six verres à apéritif.No longer availableEstimate: € 180 / 240